výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Praha (21. - 22. 9. 2013)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:14.36 Q
2 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 2:14.54 Q
3 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 2:15.46
4 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:16.63
5 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:17.84
6 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 2:18.42
Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 2:10.77 Q
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 2:11.33 Q
3 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:12.38
4 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:13.57
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:14.58
6 Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:18.40
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 2:20.09
Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:09.08 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:09.79 Q
3 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 2:11.68 q
4 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:12.24 q
5 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.62
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:16.49
Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 DNP
Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:09.08 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:09.79 Q
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 2:10.77 Q
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 2:11.33 Q
5 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 2:11.68 q
6 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:12.24 q
7 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:12.38
8 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:13.57
9 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:14.36 Q
10 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 2:14.54 Q
11 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:14.58
12 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 2:15.46
13 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.62
14 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:16.49
15 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:16.63
16 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:17.84
17 Jan HejdukJan Hejduk 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:18.40
18 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 2:18.42
19 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 2:20.09
Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 DNP
Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 DNP
Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 DNP
Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNP

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 1:58.51
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 1:59.41
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:05.18
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:05.83
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 2:09.23
6 Jan MužíkJan Mužík 98 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 2:12.67
7 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.65
Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.94 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:23.60 Q
3 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:24.83 q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.04
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:30.85
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:33.14
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:35.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.07 Q
2 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:25.40 Q
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:26.24
4 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 2:27.62
5 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:30.16
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:31.84
7 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:39.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:24.58 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.61 Q
3 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 5 2:24.91 q
4 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.27
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.23
6 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.40
7 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:30.94
8 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:36.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.94 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:23.60 Q
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:24.58 Q
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.61 Q
5 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:24.83 q
6 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 5 2:24.91 q
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.04
8 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.07 Q
9 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:25.40 Q
10 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:26.24
11 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.27
12 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 2:27.62
13 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.23
14 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:30.16
15 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.40
16 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:30.85
17 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:30.94
18 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:31.84
19 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:33.14
20 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:35.02
21 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:36.49
22 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:39.23

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:17.74
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:19.29
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 2:19.42
4 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 1 2:19.82
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 2:20.53
6 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:24.76
7 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:27.02
8 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:28.38
Celkem 8 závodníků