Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olymp cup XI.

Praha-Stromovka (5. 1. 2013)

skok daleký - Muži

(so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.95
2 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 6.40
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.34
4 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 6.16
5 Jan BergJan Berg
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 6.08
6 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.88
7 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.48
8 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.45
9 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
79 5.42
10 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.21
11 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 4.82
12 Martin GladkovMartin Gladkov
AC ČáslavAC Čáslav
97 4.47
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 5.01
2 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.81
3 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.76
4 Lukáš BohataLukáš Bohata
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 4.68
5 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.65
6 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.61
7 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.97
8 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.96
9 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 3.82
10 Adam MatulkaAdam Matulka
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.16
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.07
2 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.02
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.88
4 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.83
5 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4.78
6 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.77
7 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4.69
8 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.65
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.18
10 Milada RůžičkováMilada Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
68 3.90
Jana NovosadováJana Novosadová
AC ČáslavAC Čáslav
97 DNP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.04
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.37
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.34
4 Klára TrojovskáKlára Trojovská
AK BílinaAK Bílina
98 4.24
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.23
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.12
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.09
8 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.03
9 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.98
10 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.95
11 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.94
12 Dominika ZemanováDominika Zemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.92
13 Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.87
14 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.77
15 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.74
16 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 3.69
17 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 3.68
18 Veronika ZítkováVeronika Zítková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.66
19 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.65
20 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.65
21 Eliška VeseláEliška Veselá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.64
22 Adéla JančálkováAdéla Jančálková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.57
23 Markéta KodymováMarkéta Kodymová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 2.89
Celkem 23 závodníků