výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (12. 1. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.70
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.72
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.03
MS Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.09
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.45
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.03
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.20
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.77
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.56
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
3 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.14
4 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.73
MS Lukáš AdamecLukáš Adamec 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.68
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.83
3 Ladislav ŠvecLadislav Švec 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.19
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.76
MS Adam KubicaAdam Kubica 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.03
2 Radek JánRadek Ján 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.30
3 Lukáš PfeiferLukáš Pfeifer 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.57
4 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.17
MS Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.18
MS Martin KratochvílMartin Kratochvíl 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.42
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.46
3 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.70
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.73
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.76
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.92
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.96
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98
3 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.03
4 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.19
5 Radek JánRadek Ján 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.21
6 Ladislav ŠvecLadislav Švec 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.16
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.10
MS Ondřej BittnerOndřej Bittner 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.52
Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Kolman, Vaš - DQ - pravidlo 162.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.28
2 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.34
MS Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.88
MS David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.37
MS Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.07
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84
3 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.12
4 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.59
MS Patrik FlekPatrik Flek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.46
2 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.85
3 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14
4 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.29
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.07
2 Lukáš VocedálekLukáš Vocedálek 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.52
5 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.82
MS Jakub JeřábekJakub Jeřábek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.24
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.41
4 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.52
5 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.56
6 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.46
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.06
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.21
3 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.47
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
5 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
6 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.08
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.09
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.14
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
5 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.23
6 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.85
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.89
4 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.76
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.41
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.78
3 Eva VolfováEva Volfová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
4 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.21
5 Eliška PeterkováEliška Peterková 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.15
3 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
4 Johanka PoláčkováJohanka Poláčková 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.72
MS Nicolette NovotnáNicolette Novotná 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.21
4 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.37
MS Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.04
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.16
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.32
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
5 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.64
6 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.67
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva VolfováEva Volfová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.79
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
3 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.88
4 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.20
5 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.32
Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.93
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.33
3 Patricie GondekováPatricie Gondeková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.34
4 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.03
MS Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.47
3 Veronika HájkováVeronika Hájková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.06
4 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.16
MS Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.64
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
3 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.12
4 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.20
MS Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.57
2 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.68
3 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.04
4 Simona CaisováSimona Caisová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.16
5 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.29
MS Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.77
3 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.98
4 Nikola TůmováNikola Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.82
MS Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.27
MS Nikol VopěnkováNikol Vopěnková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.31
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.33
3 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.98
4 Nikola JakešováNikola Jakešová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.13
5 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.86
MS Veronika DomskáVeronika Domská 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.29
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.47
3 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.04
4 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.11
MS Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.72
Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.65
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80
3 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.95
5 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.28
6 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.29
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie GondekováPatricie Gondeková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.22
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.34
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
5 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.43
6 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.65
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.41
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.41
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.25
MS Adam KubicaAdam Kubica 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
MS Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.09
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.08
MS Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.84
Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 18.91
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.14
MS Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.21
Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.64
2 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.20
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.99
4 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.56
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.46
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.78
3 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.36
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.77
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.71
2 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.05
MS Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.28
Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Bárta - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.02
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.66
3 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.09
MS Jakub JeřábekJakub Jeřábek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.55
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.60
3 Lukáš VocedálekLukáš Vocedálek 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.97
MS Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
Osolsobě - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.52
2 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.93
Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Poznámky:
Vaněk - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.78
2 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.45
3 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.82
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.52
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BalejJakub Balej 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.07
2 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.55
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Augustýn, Prem - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.35
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.60
3 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.63
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.01
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.53
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78
4 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.88
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.99
3 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.08
4 Petra OndríkováPetra Ondríková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.72
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.15
3 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.17
Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.31
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.95
3 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.29
4 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.40
2 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.74
MS Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 21.07
MS Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.63
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LetochováKateřina Letochová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.98
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.45
3 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.59
4 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.56
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.36
2 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.87
3 Veronika HájkováVeronika Hájková 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 26.23
4 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.82
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.17
3 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 26.25
4 Nikola TůmováNikola Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.60
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.45
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.68
3 Nikola JakešováNikola Jakešová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.67
4 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 27.47
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 23.25
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.99
3 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.97
4 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.33
2 Simona CaisováSimona Caisová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.51
MS Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 22.58
MS Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.78
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.21
2 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.38
MS Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.75
2 Aneta PlitkováAneta Plitková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.22
MS Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.45
MS Gabriela HáderováGabriela Háderová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 24.82
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.51
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 42.27
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 39.42
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.73
2 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 45.61
3 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.70
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 42.93
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.38
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DQ
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 50.09
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 51.91
Poznámky:
Komínková - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.15
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.45
3 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.34
4 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.16
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.91
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.56
3 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 56.24
4 Eliška DaňkováEliška Daňková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 57.83
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš PfeiferLukáš Pfeifer 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:29.74
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:31.23
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.95
4 Radek JánRadek Ján 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:34.88
5 Ladislav ŠvecLadislav Švec 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.39
6 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.91
7 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:39.94
MS Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.63
MS Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:37.54
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:37.90
MS Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:54.48
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.28
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:34.14
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.66
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:55.97
5 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:59.26
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.74
7 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.35
8 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.56
9 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.92
10 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:16.29
11 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:21.26
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:52.03
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.02
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.62
3 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:14.08
4 Petra OndríkováPetra Ondríková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:14.26
MS Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:33.90
MS Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:45.28
MS Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:50.97
Johanka PoláčkováJohanka Poláčková 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:33.58
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.65
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:46.94
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:47.45
5 Kateřina KopáčkováKateřina Kopáčková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.35
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:18.39
MS Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
MS Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:03.34
MS Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:04.47
MS Veronika DomskáVeronika Domská 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:07.02
MS Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:07.12
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:38.00
MS Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:39.14
MS Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4:42.11
MS Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:01.76
MS Jakub NociarJakub Nociar 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:17.45
MS Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:24.89
MS Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:27.47
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:13.88
2 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 6:30.26
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:44.10
MS Karolína Jelínková Karolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6:12.61
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.87
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.98
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.84
4 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.14
MS Ondřej KlobásaOndřej Klobása 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.28
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.01
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.86
3 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.16
MS David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.79
MS Patrik FlekPatrik Flek 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.45
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.15
1= Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.15
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.10
4 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.18
5 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.36
MS Nicolette NovotnáNicolette Novotná 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.50
2 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.90
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.28
4 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.11
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.64
MS Karolína Jelínková Karolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.71
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.40
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.66
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.30
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.46
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.46
Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.97
MS Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.73
MS Gabriela HáderováGabriela Háderová 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 13.47
MS Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.74
MS Lucie FlekováLucie Fleková 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.77
MS Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.37
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.53
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.58
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.81
5= Nikola JakešováNikola Jakešová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.29
5= Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.29
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kraus, Valenta, Bosák Kraus, Valenta, Bosák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.34
2 Horáček, Konečný, Kodl Horáček, Konečný, Kodl SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.99
3 Vaněk, Kolman, Vocedálek Vaněk, Kolman, Vocedálek TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:51.42
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Babka, Jodl, Matějček Babka, Jodl, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.77
MS Osolsobě, Papp, Zeman Osolsobě, Papp, Zeman Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:12.86
Kroužek, Švec, Pfeifer Kroužek, Švec, Pfeifer TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Tábor - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pacholík, Mareš, Šprincl Pacholík, Mareš, Šprincl TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:13.72
2 Gocala, Beran, Brož Gocala, Beran, Brož TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.99
MS Chloupek, Bach, Vejražka Chloupek, Bach, Vejražka TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:09.34
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strusková, Bělohlavová, Psohlavcová Strusková, Bělohlavová, Psohlavcová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:31.05
2 Ondríková, Vašíčková, Šetelíková Ondríková, Vašíčková, Šetelíková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:42.62
3 Havlíčková, Šiklová, Faktorová Havlíčková, Šiklová, Faktorová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:49.89
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Poslušná, Hrubcová,Maňasová Poslušná, Hrubcová,Maňasová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.91
2 Škrletová, Burstallerová, Suková Škrletová, Burstallerová, Suková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.27
MS Komínková, Vrzalová, Hönigová Komínková, Vrzalová, Hönigová SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:31.89
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volková, Tvrzová, Faltusová Volková, Tvrzová, Faltusová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.35
2 Novotná, Šimerová, Čutková Novotná, Šimerová, Čutková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:23.24
3 Farová, Reindlová, Černá Farová, Reindlová, Černá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.43
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.681.711.761.80
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.68 ---OOOOXOXXX
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.55 -OOOOXXX
3 Jan MyslivecJan Myslivec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 1.45 -OXOXXX
MS František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.76
MS Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.40
MS Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.40
MS Martin KratochvílMartin Kratochvíl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.35
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.35
1 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.30 OOXOXXX
MS Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.30
MS Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 NM
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 NM
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.59
MS Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.59
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.53
2 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.50 --OOOOXXX
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OOOOOOXXX
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.45 OOOOXOXXX
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.45 -OOXOXOXXX
5 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.35 XOOXOXXX
6 Eva VolfováEva Volfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.30 OXOXXX
7 Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM XXX
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.40
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.30
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.441.461.48
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.46 OOOXOOXOXOOOOXXOXXX
2 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.39 --O-OOOXOXXX
3 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.25 OOXXOOXXX
4 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.20 OXXOOXXX
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.20 OOXOXXX
11 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.20 OOXXOXXX
MS Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.39
MS Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.33
MS Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.33
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.30
MS Veronika DomskáVeronika Domská
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.20
MS Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 1.15
MS Lucie FlekováLucie Fleková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.10
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.052.102.152.202.252.352.422.512.56
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.00 OOOOOXXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.90 OOXOXXX
3 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 NM XXX
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.51
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BudošMarek Budoš
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.91
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.84
3 Jiří PolákJiří Polák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.71
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.33
5 Štěpán BosákŠtěpán Bosák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.22
6 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.11
7 Ladislav ŠvecLadislav Švec
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.90
8 Tomáš KomendaTomáš Komenda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.86
9 Jan MyslivecJan Myslivec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 4.68
10 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.57
11 Miroslav MužíkMiroslav Mužík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.17
MS Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 5.18
MS Adam KubicaAdam Kubica
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 5.00
MS Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 4.96
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.10
2 Šimon ŠefránekŠimon Šefránek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 4.67
3 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.46
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.27
5 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.17
6 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.11
7 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.03
8 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.99
9 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.93
10 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.87
11 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.86
12 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.75
13 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.66
MS Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 5.26
MS Ondřej BittnerOndřej Bittner
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.61
MS Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 3.51
MS David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 3.29
MS Jakub JeřábekJakub Jeřábek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 NM
Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 5.34
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.05
3 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.77
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.66
5 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.59
6 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.57
7 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.38
8 Eva VolfováEva Volfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.21
9 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.15
10 Karolína KubešováKarolína Kubešová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
99 3.51
MS Nicolette NovotnáNicolette Novotná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 4.63
MS Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.45
MS Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.31
MS Karolína Jelínková Karolína Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 3.92
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.56
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.26
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.23
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.04
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.02
6 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.94
7 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.76
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.74
9 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.56
10 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.54
11 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.50
12 Veronika HájkováVeronika Hájková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.48
13 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.34
14 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.27
15 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.20
MS Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.02
MS Barbora PiňosováBarbora Piňosová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 NM
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 10.36
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 07.90
3 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.28
MS Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 09.46
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.74
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.40
3 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
98 08.03
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 07.96
5 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 07.66
6 Leona HruškováLeona Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
99 07.06
7 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.61
8 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 06.25
MS Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.03
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 07.42
Eliška PeterkováEliška Peterková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 07.86
2 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.74
3 Aneta PlitkováAneta Plitková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.44
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.13
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.73
6 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 05.83
7 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 05.76
8 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 05.31
MS Nikol VopěnkováNikol Vopěnková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 06.92
MS Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.74
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.73
2 Radek JánRadek Ján
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 09.78
3 Jan FleischmannJan Fleischmann
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 08.49
4 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.36
5 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 08.28
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.03
7 Josef TáborJosef Tábor
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 07.87
8 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.73
9 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 07.47
10 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 07.29
MS Jan OsolsoběJan Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 09.44
Celkem 11 závodníků