Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Ostrava (12. 1. 2013)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 11.04
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 11.22
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.37
2 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.21
4 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.44
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.50
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.14
3 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.21
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.51
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.54
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.03
4 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 10.50
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.96
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.01
3 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 10.58
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.80
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.05
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.07
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.27
5 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.24
6 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.02
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.76
3 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.22
4 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.16
Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 09.27
2 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.09
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 10.50
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.82
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.19
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.75
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.93
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.94
5 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 09.46
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.89
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 09.47
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 09.87
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.91
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 09.67
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 10.04
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.90
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.92
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.08
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.07
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.96
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.76
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.99
4 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.22
5 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
2 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.89
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.91
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.86
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.80
2 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.85
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.99
4 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.09
Jana AdámkováJana Adámková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 10.13
2 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.65
3 Veronika KokešováVeronika Kokešová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.92
4 Aneta HendrichováAneta Hendrichová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.05
Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 10.19
2 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.69
3 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.83
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.80
5 Veronika KokešováVeronika Kokešová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.48
Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků