Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olymp cup XII.

Praha-Stromovka (12. 1. 2013)

skok daleký - Muži

(so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.18
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.04
3 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.98
4 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.80
5 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.26
6 Peter SamuelisPeter Samuelis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
90 6.25
7 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.20
8 Tomáš AndrleTomáš Andrle
AC PardubiceAC Pardubice
97 5.62
9 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.20
10 David NovotnýDavid Novotný
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 4.64
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 5.41
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 5.29
3 Pavel MinaříkPavel Minařík
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.93
4 David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.51
5 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.44
6 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.43
7 Tomáš ČapekTomáš Čapek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.42
8 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 4.41
9 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.30
10 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.19
11 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.07
12 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 3.96
13 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.92
14 Lukáš FuksaLukáš Fuksa
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.87
15 Tomáš JirsaTomáš Jirsa
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 3.81
16 Petr ZetekPetr Zetek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.76
17 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 3.52
18 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.31
19 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 3.28
20 Adam KárníkAdam Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.21
Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 DNP
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.20
2 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.18
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.17
4 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.10
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.87
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.84
7 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.83
8 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.68
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.66
10 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.61
11 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.52
12 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.23
13 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.14
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.11
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.09
3 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 4.80
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.58
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.51
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.47
7 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.40
8 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.39
9 Lucie PilíkováLucie Pilíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.33
10 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.27
11 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.25
12 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.10
13 Kateřina KertisováKateřina Kertisová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 4.00
14 Veronika PefkováVeronika Pefková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.86
15 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 3.84
16 Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.82
17 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.80
18 Jana KleisnerováJana Kleisnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.74
19 Tereza KrtilováTereza Krtilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 3.65
20 Veronika KousalováVeronika Kousalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 3.62
21 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 3.57
22 Anna SieglováAnna Sieglová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
98 3.57
23 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.46
24 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.35
25 Anna FormánkováAnna Formánková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 3.30
26 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.23
27 Anna RiedlováAnna Riedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.05
28 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.01
29 Klára ŠimkováKlára Šimková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 2.98
Tereza GratiasováTereza Gratiasová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 DNP
Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 DNP
Lucie TalpováLucie Talpová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 NM
Celkem 32 závodníků