výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Olymp cup XII.

Praha-Stromovka (12. 1. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.88
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.18
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.19
5 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.25
6 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.32
7 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.38
8 Peter PoláčekPeter Poláček 86 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 07.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 07.14
2 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.23
3 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.31
4 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.43
5 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.48
6 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
7 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.77
8 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.52
2 David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.61
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.63
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
5 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 07.68
6 Tomáš AndrleTomáš Andrle 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.78
7 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.21
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
3 Ondřej KubinaOndřej Kubina 97 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.67
4 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.72
5 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
6 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.99
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.89
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
3 Tomáš MudraTomáš Mudra 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.01
4 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.30
5 Mark NguyenMark Nguyen 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.77
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.11
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 07.11
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.16
5 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.39
7 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.70
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.98
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.34
3 Peter PoláčekPeter Poláček 86 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 07.56
4 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
5 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.84
6 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.22
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.66
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58
2 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.89
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.15
4 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20
5 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.27
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.28
7 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.34
8 Michal KudžaMichal Kudža 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
2 František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
3 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.63
4 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.69
5 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.73
6 Patrik JanečekPatrik Janeček 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93
7 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
8 Michal DavidíkMichal Davidík 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.83
2 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.87
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.90
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93
5 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.95
6 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
7 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11
8 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.93
2 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.16
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.17
4 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
5 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
6 Miroslav PlachýMiroslav Plachý 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.49
7 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88
8 Dominik KlubalDominik Klubal 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.02
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
2 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.36
3 Jakub HasoňJakub Hasoň 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.47
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.60
5 Ondřej KertisOndřej Kertis 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.79
6 Marek MundilMarek Mundil 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.90
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.14
Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.43
2 Jiří BrabecJiří Brabec 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.61
3 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.71
4 David TichotaDavid Tichota 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.90
5 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.92
6 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.22
7 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.30
7 Daniel SůvaDaniel Sůva 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.30
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠimákJan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60
2 Adam KárníkAdam Kárník 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.12
4 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.18
5 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.27
6 Petr SpreňarPetr Spreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.47
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.05
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.06
3 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.11
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.28
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.34
7 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.37
8 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.48
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.39
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.44
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.49
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
5 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.61
6 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.64
7= Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
7= Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
2 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.77
3 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.82
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.88
5 Zuzana HarčarikováZuzana Harčariková 90 Slavia STU BratislavaSlavia STU Bratislava 09.06
6 Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
7 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.15
8 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.18
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.34
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.38
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.45
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.64
7 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
8 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.81
3 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
4 Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.82
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.83
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.91
7 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.93
8 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
2 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
4 Kateřina KertisováKateřina Kertisová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.13
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.15
6 Veronika KousalováVeronika Kousalová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.15
7 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.44
Lucie PilíkováLucie Pilíková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
2 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.22
4 Anna HolubovskáAnna Holubovská 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.24
5 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.40
6 Nikola LejskováNikola Lejsková 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.44
7 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
8 Kateřina TlachováKateřina Tlachová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.54
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.49
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
3 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.06
4 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.21
5 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34
6 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.54
7 Tereza PšeničkováTereza Pšeničková 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.60
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.28
2 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
3 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.43
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.52
5 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.59
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.68
7 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.71
8 Lucie TalpováLucie Talpová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.31
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.52
2 Kristýna SeidlerováKristýna Seidlerová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.58
3 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.62
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.78
5 Tereza GratiasováTereza Gratiasová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.80
6 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.82
7 Anna LandgrafováAnna Landgrafová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.82
8 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.04
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.60
2 Markéta KodymováMarkéta Kodymová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.94
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.03
4 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.09
5 Kristýna FrühaufováKristýna Frühaufová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.19
6 Natálie KlierováNatálie Klierová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.50
Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.83
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.85
3 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.10
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.12
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.16
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.35
7 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.51
8 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.57
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dára BrabcováDára Brabcová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.67
2 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.72
3 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.83
4 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.17
5 Magdaléna KociánováMagdaléna Kociánová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.30
6 Karolína ŠimánkováKarolína Šimánková 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.41
7 Anna RiedlováAnna Riedlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
8 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.44
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 12.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FormánkováAnna Formánková 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.68
2 Kateřina ŠteglováKateřina Šteglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.77
3 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
4 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.67
Celkem 4 závodníků