Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, chůzi a běhu na 3000 m

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2013)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3486
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3272
3 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2867
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2835
5 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Mužíková A. 3486 (09.51/806-1.59/724-11.12/603-5.35/657-2:29.79/696)

Svojanovská M. 3272 (09.86/738-1.56/689-10.56/566-5.33/651-2:35.26/628)

Šedivá I. 2867 (10.57/609-1.50/621-10.34/552-4.73/487-2:37.84/598)

Růžičková T. 2835 (10.31/655-1.41/523-10.48/561-4.82/511-2:38.91/585)

Michalská K. 2499 (09.01/908-1.44/555-08.48/430-5.17/606-/)

Sládková M. 0 (20:44.09/)

Skoupá K. 0 (11:04.95/)

Michutová V. 0 (17:28.10/)

Nováková L. 0 (16:55.47/)

Winterová A. 0 (21:29.99/)

Lhotáková A. 0 (12:59.85/)

Gomzyk -. 0 (10:54.13/)

Svitáková A. 0 (22:16.91/)

Hrochová T. 0 (10:56.81/)

Frydrychová A. 0 (14:48.12/)

Pfefferová A. 0 (/)

Příhodová K. 0 (/)
Celkem 5 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 3465
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3309
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2753
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2350
Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vytlačilová T. 3465 (09.40/828-1.59/724-12.74/710-4.93/540-2:32.37/663)

Klailová K. 3309 (09.72/765-1.56/689-11.04/598-5.18/609-2:33.65/648)

Sedláčková M. 2753 (09.75/759-1.38/491-10.08/535-4.77/498-2:49.41/470)

Capouchová B. 2350 (10.73/582-1.47/588-08.11/406-4.41/406-2:59.66/368)

Bičíková K. 2022 (09.87/737-1.47/588-07.73/382-4.03/315-/)

Švejnohová M. 1541 (10.65/595-1.41/523-08.36/423-/-/)

Vejmelková K. 684 (10.15/684-/)
Celkem 7 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3084
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2929
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2923
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2909
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2793
6 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2789
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2751
8 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2746
9 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2741
10 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2614
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2578
12 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2420
13 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2170
14 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2066
15 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2019
16 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1948
Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Höferová K. 3084 (09.65/779-1.56/689-08.95/461-5.05/573-2:39.24/582)

Zemanová K. 2929 (09.82/746-1.44/555-07.80/386-4.79/503-2:26.35/739)

Hanzlová B. 2923 (10.09/695-1.53/655-07.90/393-4.80/506-2:31.52/674)

Bendová D. 2909 (09.84/742-1.41/523-11.60/635-4.64/464-2:42.47/545)

Majerová D. 2793 (10.61/602-1.65/795-08.82/452-4.48/423-2:44.58/521)

Svárovská L. 2789 (10.13/688-1.47/588-11.52/629-4.53/436-2:51.55/448)

Kopecká A. 2751 (09.82/746-1.38/491-07.78/385-4.49/426-2:29.23/703)

Kršková K. 2746 (09.69/771-1.41/523-10.96/592-4.91/535-3:04.47/325)

Skirčaková P. 2741 (10.36/646-1.53/655-07.54/370-4.72/485-2:38.97/585)

Šikolová T. 2614 (10.15/684-1.50/621-08.38/424-4.69/477-2:55.48/408)

Meczlová V. 2578 (10.42/636-1.20/312-10.24/545-4.47/421-2:32.29/664)

Kostenková M. 2420 (10.57/609-1.35/460-08.80/451-4.63/461-2:52.39/439)

Žuchová D. 2170 (11.52/454-1.35/460-07.77/385-4.49/426-2:51.83/445)

Rákosníková I. 2066 (11.10/520-1.41/523-08.27/417-3.75/252-3:01.26/354)

Kopalová K. 2019 (12.40/329-1.32/429-08.10/406-4.50/428-2:53.55/427)

Kozáková N. 2018 (09.86/738-1.35/460-06.42/298-4.86/522-/)

Kalvová Š. 1955 (10.06/701-1.26/369-07.41/361-4.87/524-/)

Pilzová M. 1948 (11.69/429-1.23/340-06.07/276-4.34/388-2:45.17/515)
Celkem 18 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3144
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3044
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2990
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2735
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2709
6 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2619
7 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2600
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2570
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2550
10 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2526
11 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2478
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2464
13 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2383
14 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2266
15 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2143
16 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2132
17 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2017
18 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1820
19 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1765
20 Tereza BártováTereza Bártová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1466
21 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1291
22 Klára TrojovskáKlára Trojovská 98 AK BílinaAK Bílina DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Vokálová T. 3144 (09.17/875-1.53/655-08.80/451-5.29/640-2:44.48/523)

Reicheltová I. 3044 (10.00/712-1.56/689-10.87/587-5.29/640-2:54.73/416)

Janíčková V. 2990 (09.31/846-1.38/491-08.62/440-4.86/522-2:30.18/691)

Malá P. 2735 (10.08/697-1.44/555-10.90/589-4.53/436-2:50.54/458)

Švábíková A. 2709 (09.90/731-1.53/655-08.24/415-4.43/411-2:46.87/497)

Vavrousová N. 2619 (09.67/775-1.35/460-08.87/456-4.96/548-2:58.39/380)

Barborová M. 2600 (09.74/761-1.35/460-08.29/418-4.74/490-2:49.32/471)

Duchoňová A. 2570 (10.08/697-1.29/399-07.13/343-4.63/461-2:31.85/670)

Zelinková K. 2550 (10.14/686-1.50/621-07.30/354-4.55/441-2:51.56/448)

Herynková A. 2526 (09.90/731-1.32/429-08.65/441-4.62/459-2:49.74/466)

Vlková N. 2478 (10.67/592-1.47/588-09.23/479-4.47/421-2:56.54/398)

Dvořáková B. 2464 (09.88/735-1.35/460-06.66/313-4.79/503-2:51.00/453)

Žitná V. 2383 (10.69/589-1.38/491-09.62/505-4.54/438-3:00.52/360)

Paskovská V. 2266 (10.04/705-1.32/429-07.14/344-3.95/296-2:47.31/492)

Vrabcová K. 2143 (11.19/506-1.41/523-07.98/398-4.07/324-2:57.19/392)

Kuliková J. 2132 (10.60/604-1.35/460-07.09/341-4.40/403-3:04.57/324)

Černá C. 2017 (11.26/495-1.23/340-08.46/429-4.51/431-3:04.77/322)

Oswaldová E. 1820 (11.80/412-1.23/340-07.03/337-4.44/413-3:05.27/318)

Čechlovská K. 1765 (12.12/367-1.23/340-09.83/518-4.19/352-3:21.98/188)

Bártová T. 1466 (12.13/366-1.17/284-07.08/340-3.77/257-3:17.55/219)

Joslová P. 1291 (11.32/485-0/-05.91/266-3.66/233-3:06.57/307)

Trojovská K. 844 (11.03/532-1.20/312-/-/-/)

Franková K. 0 (/-/-/-/)
Celkem 22 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5350
2 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5321
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5284
4 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5202
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4836
6 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4766
7 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4137
8 Petr SoučekPetr Souček 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3677
9 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými lesyKostelec nad Černými lesy 2557
10 Hynek BulířHynek Bulíř 88 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1742
11 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1616
12 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1138
13 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 1108
14 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 0710
Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Hedvičák J. 5350 (07.01/879-6.71/746-12.57/641-1.93/740-08.37/891-4.40/731-2:54.26/722)

Štefek M. 5321 (07.11/844-6.96/804-13.70/710-1.96/767-08.76/800-4.30/702-2:56.96/694)

Nejedlý A. 5284 (07.32/772-6.79/764-13.66/708-1.93/740-08.34/898-4.40/731-2:59.27/671)

Sedlák V. 5202 (07.19/816-6.34/661-11.92/602-1.93/740-08.20/932-4.50/760-2:57.29/691)

Hunčovský O. 4836 (07.40/745-6.62/725-10.50/516-1.99/794-08.56/846-3.50/482-2:53.68/728)

Pulíček R. 4766 (07.48/719-6.19/628-12.19/618-1.81/636-08.56/846-4.20/673-3:01.88/646)

Koptík T. 4137 (07.78/625-5.91/567-11.43/572-1.72/560-09.04/737-3.80/562-3:16.23/514)

Lukáš M. 3891 (07.22/806-6.81/769-14.15/738-1.87/687-08.37/891-/-/)

Souček P. 3677 (08.04/548-5.85/554-10.77/532-1.78/610-09.40/660-3.20/406-3:34.38/367)

Janouch J. 2557 (08.44/439-4.70/326-09.77/472-1.46/360-10.44/461-2.60/264-3:53.89/235)

Bulíř H. 1742 (08.98/309-4.63/313-08.07/370-1.46/360-12.19/204-/-4:02.29/186)

Volný J. 1616 (09.45/212-3.63/149-08.89/419-1.28/237-11.67/270-2.20/179-4:09.32/150)

Lechner J. 1318 (07.57/690-6.19/628-/)

Dvořák L. 1138 (10.15/99-3.50/130-06.94/304-1.37/297-13.26/96-1.80/103-4:18.07/109)

Vonášek J. 1108 (10.02/117-3.99/204-08.08/371-1.22/200-13.58/71-2.00/140-4:56.21/5)

Dinga L. 791 (08.80/791)

Rudolf P. 710 (10.59/48-2.90/54-08.40/390-1.10/131-17.93/0-1.60/70-4:47.85/17)

Truhlář V. 704 (/-6.53/704-/)

Videcký J. 0 (09:56.53/)

Louda P. 0 (/)

Kahánek R. 0 (11:09.33/)

Kolář V. 0 (09:59.02/)

Schulhof J. 0 (09:22.66/)

Lajtkep P. 0 (09:49.66/)

Uvizl M. 0 (09:26.83/)

Vodička P. 0 (09:51.07/)

Sviták M. -1 (31:17.15/-1)

Černý J. -1 (26:45.37/-1)

Hejkrlík F. -1 (25:35.35/-1)
Celkem 17 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4985
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4483
3 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4425
4 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4026
5 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4019
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3722
7 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3241
8 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3046
9 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2864
10 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2807
Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Josef KorálJosef Korál 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Kubeš J. 4985 (07.39/749-6.18/626-15.44/817-1.99/794-08.94/759-3.60/509-2:53.37/731)

Grabmüller A. 4483 (07.22/806-5.92/569-09.897/479-1.81/636-08.61/834-3.20/406-2:51.25/753)

Sita M. 4425 (07.42/739-6.42/679-11.39/569-1.69/536-08.96/755-3.20/406-2:52.39/741)

Malý M. 4026 (07.69/653-6.01/589-11.21/559-1.78/610-09.25/692-2.60/264-3:00.57/659)

Červinka V. 4019 (07.84/607-6.08/604-11.02/547-1.78/610-10.07/528-3.80/562-3:10.93/561)

Růžička M. 3722 (07.72/643-5.74/531-09.07/430-1.49/381-09.51/637-2.80/309-2:47.60/791)

Bareš M. 3241 (07.95/574-5.59/500-10.29/503-1.78/610-09.71/597-3.40/457-/)

Kubeš J. 3180 (07.40/745-6.01/589-09.33/445-1.72/560-08.58/841-/-/)

Stejskal T. 3046 (07.66/662-5.54/490-07.93/362-1.52/404-09.94/552-/-3:09.31/576)

Hrdlička J. 2864 (07.91/586-5.05/392-08.23/380-1.43/338-10.66/423-2.80/309-3:25.58/436)

Stejskal J. 2807 (07.63/671-5.84/552-08.05/369-1.46/360-11.64/274-/-3:08.71/581)

Korál J. 2590 (07.70/650-5.97/580-14.36/750-1.78/610)

Decker J. 2374 (07.43/736-5.74/531-11.81/595-1.66/512-/)

Pavlovec J. 0 (10:38.28/)

Šikola J. 0 (11:33.28/)

Král J. 0 (/)
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4331
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4155
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4125
4 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4060
5 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3760
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3698
7 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3686
8 Marek PurmMarek Purm 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3632
9 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 3629
10 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3613
11 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3565
12 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3352
13 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3265
14 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3007
15 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2959
16 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2952
17 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2816
18 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 2366
19 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2318
Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Jan PaidarJan Paidar 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Petr ŠimonPetr Šimon 96 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNF
Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Šrámek D. 4331 (07.52/706-6.13/615-10.96/543-1.67/520-09.30/681-3.80/562-2:56.04/704)

Monzar D. 4155 (07.80/619-5.73/529-10.01/486-1.58/449-08.79/793-3.80/562-2:54.73/717)

Kučera J. 4125 (07.57/690-6.00/587-10.22/499-1.61/472-08.68/818-3.20/406-3:01.16/653)

Schubert F. 4060 (08.05/545-5.43/467-12.53/639-1.76/593-08.83/784-3.60/509-3:15.24/523)

Mikula M. 3760 (07.96/571-5.39/459-11.08/551-1.64/496-09.41/658-3.40/457-3:10.12/568)

Sekyra D. 3698 (07.84/607-5.27/435-09.68/466-1.64/496-08.90/768-2.40/220-2:55.78/706)

Stupka P. 3686 (08.01/557-5.30/441-11.45/573-1.67/520-09.60/619-2.90/333-3:02.20/643)

Purm M. 3632 (07.96/571-5.58/498-10.30/504-1.58/449-10.03/535-3.60/509-3:10.37/566)

Perkner J. 3629 (07.94/577-5.49/479-11.74/591-1.61/472-09.39/662-3.00/357-3:18.89/491)

Uhlíř J. 3613 (07.86/601-5.57/496-11.39/569-1.70/544-09.49/642-2.40/220-3:13.17/541)

Capouch T. 3565 (07.57/690-5.21/423-08.32/385-1.52/404-08.77/797-3.00/357-3:16.85/509)

Machura M. 3352 (08.11/528-4.83/350-11.17/556-1.55/426-10.36/475-3.80/562-3:23.18/455)

Trnka F. 3265 (08.09/534-5.15/411-09.60/462-1.64/496-09.69/601-2.40/220-3:13.19/541)

Bekr R. 3007 (07.78/625-5.07/396-09.67/466-1.49/381-10.16/511-/-3:03.77/628)

Dostál T. 2959 (07.96/571-5.39/459-09.07/430-1.55/426-10.92/381-2.40/220-3:21.17/472)

Lamač M. 2952 (07.45/729-4.99/380-09.32/445-1.43/338-10.84/393-2.20/179-3:19.21/488)

Mach M. 2816 (07.98/565-4.96/375-07.30/325-1.40/317-10.17/509-2.20/179-3:12.65/546)

Pospíšil R. 2366 (08.11/528-4.68/323-10.28/502-1.43/338-11.89/241-1.60/70-3:34.85/364)

Šíma M. 2318 (08.32/470-4.92/367-07.47/335-1.52/404-12.07/218-2.00/140-3:32.19/384)

Šimon P. 2231 (08.04/548-5.77/537-08.95/423-1.91/723)

Kořínek P. 2185 (07.82/613-5.11/404-09.01/426-1.40/317-10.65/425-/-/)

Paidar J. 1672 (07.54/700-5.81/546-09.00/426-/)

Preisler L. 1329 (08.22/498-5.23/427-08.63/404-/)

Nejedlý P. 785 (07.28/785)

Šolc M. 0 (10.05.80/)

Krákora O. 0 (10:07.61/)

Cmunt P. 0 (10:54.32/)
Celkem 23 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4126
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3864
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3829
Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 3808
Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3417
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3291
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3063
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2989
Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2858
David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2686
Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2583
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2507
Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2465
Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2401
Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2385
Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2228
Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2030
Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1786
David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1755
Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1569
Martin MelmukaMartin Melmuka 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1446
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNF
Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Bárta D. 4126 (07.77/628-5.84/552-11.12/553-1.55/426-08.78/795-3.60/509-3:00.10/663)

Kisiala J. 3864 (07.64/668-5.82/548-11.20/558-1.55/426-08.76/800-2.40/220-3:02.13/644)

Svoboda L. 3829 (07.93/580-5.51/483-11.44/572-1.67/520-08.67/820-2.60/264-3:07.77/590)

Prchal P. 3808 (07.82/613-5.10/402-10.78/533-1.70/544-08.89/770-3.00/357-3:07.84/589)

Trafina J. 3417 (07.68/656-5.76/535-09.30/444-1.46/360-09.55/629-2.20/179-3:05.17/614)

Zikmund J. 3291 (07.65/665-4.92/367-09.05/429-1.55/426-09.72/595-2.70/286-3:15.21/523)

Desenský L. 3063 (07.68/656-4.80/345-10.40/510-1.34/276-09.45/650-2.60/264-3:35.13/362)

Urbánek P. 2989 (07.99/563-5.29/439-11.05/549-1.46/360-10.33/480-1.80/103-3:18.39/495)

Mašek O. 2858 (08.14/520-5.19/419-09.49/455-1.52/404-09.99/543-2.40/220-3:44.27/297)

Havel D. 2686 (08.24/492-5.07/396-08.54/398-1.46/360-10.01/539-2.00/140-3:35.18/361)

Dvořák M. 2583 (08.26/487-4.55/299-08.25/381-1.40/317-10.54/444-2.00/140-3:16.13/515)

Brejcha T. 2507 (08.56/408-4.55/299-09.44/452-1.34/276-10.30/486-2.20/179-3:29.23/407)

Monzar V. 2465 (08.41/447-4.79/343-08.48/395-1.40/317-10.54/444-1.80/103-3:28.08/416)

Stůj R. 2401 (08.39/452-4.73/332-08.42/391-1.37/297-10.62/430-/-3:17.99/499)

Mikula M. 2385 (08.88/331-4.82/348-07.79/354-1.40/317-10.62/430-2.00/140-3:22.01/465)

Herman J. 2228 (08.67/381-4.35/264-09.81/474-1.31/257-11.19/339-2.20/179-3:38.97/334)

Stašek J. 2030 (08.48/428-3.36/111-08.30/384-1.22/200-10.61/432-/-3:20.74/475)

Sobota O. 1786 (/-/-/-1.55/426-10.03/535-3.20/406-3:27.70/419)

Capoušek D. 1755 (09.23/255-4.23/244-06.56/281-1.28/237-11.69/267-1.80/103-3:34.23/368)

Jaroš J. 1569 (09.59/187-3.72/162-07.43/333-1.22/200-12.68/150-1.60/70-3:21.72/467)

Melmuka M. 1446 (09.33/235-3.91/191-08.50/396-1.22/200-12.34/186-1.60/70-4:05.74/168)

Kaisler J. 1248 (08.56/408-4.42/276-07.96/364-1.22/200-/)

Štechmüller T. 1218 (08.73/366-4.52/294-06.90/301-1.31/257-/-/)

Hylmar J. 888 (09.60/185-4.02/209-05.80/237-1.31/257-/-/)

Krim T. 0 (10:26.74/)

Čech R. 0 (13:51.56/)

Lízner T. 0 (13:41.61/)

Landa L. 0 (12:59.64/)

Hollmann P. 0 (13:52.22/)

Janúšek P. 0 (10:24.50/)

Fanta J. 0 (11:55.48/)

Dupač D. 0 (18:30.69/)

Svoboda D. 0 (20:24.73/)

Janúšek P. 0 (16:52.41/)

Srbecký . 0 (16:01.58/)

Vyčítal . 0 (19:44.42/)
Celkem 24 závodníků