Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový přebor

Opava (13. 1. 2013)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.14
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.35
3 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.63
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.95
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.14
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.23
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.62
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.96
2 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.53
Celkem 2 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HozaLukáš Hoza 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.86
2 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97
3 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.08
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.45
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.59
Celkem 2 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.45
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.64
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HozaLukáš Hoza 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.88
2 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97
Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.71
Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalážikLukáš Balážik 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.56
2 Mikuláš KomrskaMikuláš Komrska 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.73
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.51
2 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.01
3 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.22
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.50
2 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.55
3 Lukáš BalážikLukáš Balážik 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.99
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.40
3 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.43
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.53
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97
3 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.04
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.11
2 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36
3 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.38
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JurasekMatěj Jurasek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.38
2 Jan FoltysJan Foltys 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74
3 Marek StupeňMarek Stupeň 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.43
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin GrusmannRobin Grusmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.92
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.94
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.27
2 Petra KozelkováPetra Kozelková 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.28
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87
2 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.01
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.94
2 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.04
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.24
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.48
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.35
2 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.53
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.21
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.23
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.49
Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.51
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.54
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.11
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.19
2 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
3 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.44
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana GilíkováIvana Gilíková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.27
2 Zuzana Lhotská Zuzana Lhotská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.68
3 Klaudie KudělováKlaudie Kudělová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.81
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.97
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.09
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.04
2 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.10
3 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana GilíkováIvana Gilíková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
2 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.50
3 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.54
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.20
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.52
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14
2 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.58
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.61
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga VontrobováOlga Vontrobová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.81
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.97
2 František ŠpiclFrantišek Špicl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.27
3 Petr FoltysPetr Foltys 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.10
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.77
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.04
Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.06
2 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.61
Tereza KunčíkováTereza Kunčíková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 13.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.38
2 Zuzana MarkusováZuzana Markusová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.87
Celkem 2 závodníků