Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků a starších žákyň

Ostrava (20. 1. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.76
2 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.46
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.79
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.11
4 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.38
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.13
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.22
3 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.38
4 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.53
5 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.71
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.88
2 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.97
3 Denis KubalaDenis Kubala 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.25
Jakub RatajJakub Rataj 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Filip KonečnýFilip Konečný 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
2 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.78
3 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89
4 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.07
5 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.09
Daniel PátekDaniel Pátek 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.49
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.86
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.94
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.03
Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.19
2 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.46
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.68
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72
5 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.06
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
2 Veronika HudcováVeronika Hudcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.61
3 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.76
4 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.91
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.34
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.56
3 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.80
4 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 08.83
5 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.72
2 Julie PodzemnáJulie Podzemná 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.24
3 Barbora LazarováBarbora Lazarová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.31
Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza HorákováTereza Horáková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.22
1= Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.22
3 Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.47
4 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.49
5 Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.52
6 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.97
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.27
3 Ema RecováEma Recová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.74
4 Eliška HanouskováEliška Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.07
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.41
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.50
3 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 08.74
4 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
5 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.98
6 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.03
2 Julie PodzemnáJulie Podzemná 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.06
3 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.20
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.22
5 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.33
6 Tereza HorákováTereza Horáková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.46
Celkem 6 závodníků