výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (26. 1. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.12
MS Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
MS Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
MS Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.53
2 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 07.65
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.72
MS Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PěknýMarek Pěkný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
2 Petr CipínPetr Cipín 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.04
MS Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.23
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.40
MS Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.50
MS Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.66
MS Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Srogončík - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.38
2 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
3 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.07
MS Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
MS Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.47
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.26
2 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.34
3 Marek PěknýMarek Pěkný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.42
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.43
5 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 07.69
6 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.67
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.06
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.20
4 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.30
MS Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.58
2 Dominik KrausDominik Kraus 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.97
3 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.09
4 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00
MS Pavel BohuslavPavel Bohuslav 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.55
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.79
3 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.83
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.90
5 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.89
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.10
4 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.30
MS Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.22
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.43
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.48
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.55
4 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.77
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.87
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.27
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.65
3 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.75
MS Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.28
MS Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.08
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.42
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.89
MS Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.37
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.06
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
4 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.67
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.87
6 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.79
4 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
Poslušná - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73
3 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.05
4 Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.09
5 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.26
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.72
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.95
5 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61
2 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.30
4 Hana Hellerová Hana Hellerová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.04
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.16
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.12
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.51
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.61
5 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.68
Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Ládová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.57
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 24.17
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.83
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.86
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.91
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.95
MS Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.98
MS Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.01
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.74
MS Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.64
Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.67
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.79
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČechAdam Čech 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.50
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 28.05
MS Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.62
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrausDominik Kraus 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.27
2 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.74
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.11
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.51
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.49
Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.96
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.08
3 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.16
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.29
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.66
3 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.83
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.26
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.95
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.14
MS Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.09
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.74
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.92
3 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.24
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.30
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.72
Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Švecová - DQ - pravidlo 214.6
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.73
MS Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.21
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.99
2 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 31.63
Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.30
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.54
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.14
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.38
2 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.78
Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DQ
Poznámky:
Grausamová - DQ - pravidlo 214.6
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.12
2 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.16
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.13
2 Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.95
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.40
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.33
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.54
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.86
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 55.93
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 68.55
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 70.05
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.24
2 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.96
MS Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.17
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.92
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.36
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.59
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.34
MS Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Poznámky:
Bartušková - DQ - pravidlo 214.6
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 64.31
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 64.57
MS Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 67.89
MS Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Poznámky:
Wožnická - DQ - pravidlo 214.9
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:59.39
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.63
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:17.87
4 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:24.38
5 Petr CipínPetr Cipín 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.57
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.93
MS Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:00.12
MS Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.32
MS Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.20
MS David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:11.94
MS Adam RausAdam Raus 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:12.90
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.34
2 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.19
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:30.21
4 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:30.46
5 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.54
6 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.72
MS Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.37
MS Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.37
MS Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10.76
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:17.71
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:35.03
MS Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:38.49
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:36.08
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.96
3 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:37.98
4 Nikola PlocováNikola Plocová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:38.78
5 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:40.96
6 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.98
7 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:00.51
8 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.56
MS Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.02
MS Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:40.88
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:03.67
2 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:17.67
3 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:21.35
MS Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:18.38
MS Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:18.61
MS David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:29.27
MS Martin KřivdaMartin Křivda 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:00.25
Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:54.44
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:01.26
MS Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:53.00
MS Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:54.92
Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:09.20
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:12.89
Pavlína ŠpoutilováPavlína Špoutilová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.10
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:58.01
3 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 6:07.71
4 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:35.33
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František LinduškaFrantišek Linduška 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:39.79
2 Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09:59.23
3 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10:00.19
4 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10:08.25
MS Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:47.72
MS Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:06.46
MS Filip SchützFilip Schütz 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:16.02
Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
2 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.85
3 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.31
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.38
MS Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.90
Poznámky:
Frolík - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr CipínPetr Cipín 95 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.13
MS David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
MS Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.54
Poznámky:
Linhart - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
2 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.74
3 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.36
MS Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.86
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.03
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.65
4 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.75
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 11.36
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
MS Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.63
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.72
2 Tereza SoukupováTereza Soukupová 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 10.26
3 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.00
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrubý, Křiklán, Urban, Balogh Hrubý, Křiklán, Urban, Balogh TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:35.98
2 Kočí, Pěkný, Srogončík, Vítek Kočí, Pěkný, Srogončík, Vítek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:36.80
3 Novák, Pacholík, Anděra, Gysel Novák, Pacholík, Anděra, Gysel TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:48.84
4 Hubka, Homolka, Krasanovský, Kratochvíl Hubka, Homolka, Krasanovský, Kratochvíl Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:01.91
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotná, Budínová, Váňová, Vomáčková Novotná, Budínová, Váňová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:51.67
2 Mašková, Chládková, Čermáková, Novotná Mašková, Chládková, Čermáková, Novotná TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:51.69
3 Švecová, Ládová, Hermanová, Machová Ivana Švecová, Ládová, Hermanová, Machová Ivana T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:55.75
4 Krejčová, Maňasová, Poslušná, Šímová Krejčová, Maňasová, Poslušná, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:58.28
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volková, Baboučková,Faltusová, Tvrzová Volková, Baboučková,Faltusová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:56.65
2 Susková, Vinklárková, Vašíčková, Černá Susková, Vinklárková, Vašíčková, Černá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.90
3 Ševčíková, Šáchová, Vobořilová, Vojtěchová Ševčíková, Šáchová, Vobořilová, Vojtěchová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.11
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.841.881.921.951.982.01
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.95 -------O-XXOXO-XXX
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.88 ----OOXXOOOXXX
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.88 -----OOXOXXOXXX
4 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.70 -OOOXOXXX
5 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.65 -XOOXOXXX
MS Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.92
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.841.88
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.84 ----OOOXOXOXXOXXX
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.75 --OOOOXXOXOXXX
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.70 -OOOXOOXOXXX
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.65 -OOOXXOOXXX
5 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.65 -OOOXOXOXXX
6= Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.60 -OOOOXXX
6= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.60 OOOOOXXX
8 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.60 -OOOXXOXXX
9 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.55 OOOOXXX
10 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.50 OXOXOXXX
MS Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.70
MS Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.65
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.541.581.611.641.67
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.64 --OOOOXXOXOXXOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.61 --OOOXOOOXXX
3 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.58 -OOOOXXOXOXXX
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.54 --OOXOOXXX
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.50 -OOOXOXXX
6 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.45 --OOXXX
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.58
MS Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 1.50
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.541.581.611.64
1 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 1.58 ---OOXOOOXXX
2= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.50 --OOOOXXX
2= Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.50 OOOOOOXXX
4 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.50 ----XOOXXX
5 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.30 XOOXXX
6 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.25 OXXX
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.54
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.50
MS Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.40
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.053.253.453.653.854.054.254.354.454.654.855.05
1 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 4.25 -----OXOXXX
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.05 -----XOX-XX
3 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
69 3.25 -XXOXXX
MS Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 4.85
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.45
MS Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.05
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 3.85
MS David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.65
MS Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.002.102.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.80
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.50 --------OOXXOXXX
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.00 OOXXX
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.90 OXXX
MS Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.70
MS Dana ČížkováDana Čížková
ATU KošiceATU Košice
91 3.50
MS Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.40
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.20
MS Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
Slavia TrnavaSlavia Trnava
97 3.20
MS Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 3.10
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.64 XXX0X6.64X
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.45 6.386.45X6.45X6.39X
MS Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.56
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.65
MS David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.29
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.05
MS Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.94
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.88 5.625.885.735.885.585.63X
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.75 5.675.535.385.675.725.755.44
3 Marek BudošMarek Budoš
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.74 X5.745.245.74X4.885.55
4 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.57 5.505.535.515.535.575.405.47
5 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.55 5.555.204.905.553.655.235.38
6 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.44 5.445.16X5.44X4.835.07
7 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 5.14 4.665.144.445.144.964.324.44
8 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.94 4.864.924.944.94X4.584.90
9 Štěpán BosákŠtěpán Bosák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.84 4.84-4.814.84
10 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.61 XX4.614.61
MS Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.55
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.96 5.795.955.825.955.715.905.96
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.43 5.43X4.735.43X5.30X
3 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.84 X4.844.444.843.13XX
4 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.52 4.474.29X4.474.51X4.52
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.32
MS Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.32
MS Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.29
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.16
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.99
MS Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.93
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.92
MS Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.78
MS Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.44
MS Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 5.33 X5.254.985.255.335.27X
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.18 X5.155.065.15XX5.18
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 5.13 5.135.094.975.13
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.08 5.08X4.925.08XXX
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.67 X4.55X4.554.674.634.44
6 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.66 4.634.624.664.664.41X4.41
7 Aneta VejdováAneta Vejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.46 X4.444.464.464.444.224.38
8 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.23 4.234.224.124.23
9 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 4.22 4.224.204.014.22
10 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.21 XX4.214.21
11 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.14 4.094.014.144.14
12 Michaela GrausamováMichaela Grausamová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 3.98 3.663.723.983.98
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.28
MS Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 4.63
Hana Hellerová Hana Hellerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM XXX0
Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 NM 0
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michal BulínMichal Bulín
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 12.50
MS Jan HyťhaJan Hyťha
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 NM
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.80 11.5511.7711.7111.7711.6711.80X
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.75 X11.4711.6411.6411.6511.7511.71
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.72 11.43X11.7211.7211.6511.6311.44
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 10.78
MS Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 09.76
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 13.56 11.8612.2813.1213.1212.8913.4713.56
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.15 10.2109.8611.1511.1510.7010.3110.67
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.99 10.3910.3010.9910.9910.8810.8010.39
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.29 08.7308.8309.2909.2908.74X09.15
5 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 08.99 08.7508.4508.7808.7808.8807.7808.99
6 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.51 07.9107.4807.9507.9507.5508.4308.51
7 Kateřina KlestilováKateřina Klestilová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
97 08.18 08.1108.1807.7808.1807.9107.7507.41
8 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 07.15 06.6206.3106.1106.6207.1506.2906.31
MS Marie KonopováMarie Konopová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
96 10.33
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.80 10.2610.6710.7910.79XX10.80
2 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.46 10.3810.3910.4510.4510.4610.3910.44
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.85 X09.85X09.8508.9609.3308.75
4 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.75 09.2109.2809.2109.2809.4609.0409.75
5 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 09.62 09.0709.1009.2409.2408.4008.7209.62
6 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.18 07.4908.9208.0908.9209.1807.9908.51
7 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 08.62 08.1608.6208.3908.62X08.3608.38
MS Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 10.30
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 08.39
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 13.18 12.9813.1812.8113.1812.6813.0612.62
2 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.63 11.6311.0611.5611.6311.41XX
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.52 11.52XX11.52X11.1611.11
4 Vít KratochvílVít Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 11.15 11.1510.2810.8311.1509.93X11.03
5 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 11.04 10.7109.55X10.7110.8111.0410.52
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 10.97 10.9709.66X10.9709.9110.7810.81
7 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.64 X09.5209.0409.5208.8609.6408.66
8 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 08.70 08.5708.7008.6008.7008.5008.3808.68
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 14.54
MS Maksym PodoprygoraMaksym Podoprygora
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
95 12.41
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 13.61 13.3413.46X13.4613.6113.39X
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.87 11.34XX11.3411.87XX
3 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.76 11.6011.76X11.7610.81X10.49
4 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 11.22 10.6011.22X11.2210.52XX
5 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 10.28 10.1009.8909.8810.1010.2810.04X
6 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 09.30 09.06X09.3009.30X09.0309.24
MS Ali HazerAli Hazer
LibanonLibanon
84 12.39
Celkem 7 závodníků