výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravia High Jump Tour-Hustopečské skákání MOSS logistics 2013

Hustopeče (25. - 26. 1. 2013)

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
4= Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.26
Celkem 1 závodníků
Muži B (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2= Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.13
2= Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 2.13
6 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.05
8 David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.00
9 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.95
10 Jan KotalaJan Kotala
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
83 1.85
11 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 1.80
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 2.00
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.00
3 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 2.00
4 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 1.95
5 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.90
6 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.90
7= Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.90
7= Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.90
10 Jakub SurovčikJakub Surovčik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 1.85
11 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.80
12 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.80
13 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.75
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.95
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.76
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.73
3 David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.70
5 Jakub DoležalJakub Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.65
8 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.60
10 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.55
11 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.55
12 Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.50
14 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.45
16 Martin KratochvílMartin Kratochvíl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.40
17 Martin ZapletalMartin Zapletal
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.40
18 Petr VojtekPetr Vojtek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.35
20 Aleš SekaninaAleš Sekanina
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.35
23 Matyáš SlavíkMatyáš Slavík
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.30
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.70
MS Lukáš HálaLukáš Hála
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.60
MS Filip ČapkaFilip Čapka
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 1.55
MS Martin AdamecMartin Adamec
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 1.55
MS Patrik ŠlancarPatrik Šlancar
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 1.40
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Urban Eliáš Urban Eliáš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.45
6 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.35
7 Kryštof PacejkaKryštof Pacejka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.35
9= Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.35
13 Matěj PoučMatěj Pouč
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.30
14 Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.30
15 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.30
20 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.15
22= Martin PrátMartin Prát
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.10
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy B (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.72
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.68
3 Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 1.68
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.66
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.64
4 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.60
5 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.55
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.66
2 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.63
4 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.63
5 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.55
6 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 1.45
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.71
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.71
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.60
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.50
5 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 1.45
6= Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.40
6= Markéta UrbancováMarkéta Urbancová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.40
10= Denisa VlašínováDenisa Vlašínová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 1.25
10= Pavlína HönigováPavlína Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.25
13= Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.25
13= Michaela OpavskáMichaela Opavská
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.25
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.50
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 25.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika HönigováVeronika Hönigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.50
2 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.45
3 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.40
4 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.40
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.35
6 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.35
7 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.30
8 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 1.25
9= Lucie FlekováLucie Fleková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.25
9= Anísa FilaliAnísa Filali
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.25
17 Adéla MatalováAdéla Matalová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.10
Celkem 11 závodníků