Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 27. 1. 2013)
skok vysoký - Muži (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 1.80 627
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1.74 577
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.74 577
skok vysoký - Junioři (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1.97 776
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.85 670
3 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 1.82 644
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.85 670
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1.67 520
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 1.67 520
skok vysoký - Žáci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.76 593
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.73 569
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1.70 544
skok vysoký - Ženy (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 1.50 621
2 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 1.23 340
skok vysoký - Juniorky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.53 655
2 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.44 555
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.41 523
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 1.65 795
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.56 689
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.50 621
skok vysoký - Žákyně (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1.65 795
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 1.56 689
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.53 655
skok o tyči - Muži (neděle, 27.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.73 828
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.43 740
3 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.03 626
skok o tyči - Junioři (neděle, 27.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 3.73 543
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3.53 490
3 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.53 490
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 27.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3.63 517
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3.23 413
3 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.23 413
skok o tyči - Žáci (neděle, 27.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3.23 413
2 David Holý David Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3.23 413
3 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2.83 316
skok daleký - Muži (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.96 804
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 6.59 718
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6.54 707
skok daleký - Junioři (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6.81 769
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.73 750
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 6.21 632
skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.48 693
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 5.94 574
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5.83 550
skok daleký - Žáci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 5.81 546
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5.64 510
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5.49 479
skok daleký - Ženy (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 4.53 436
2 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 3.58 216
skok daleký - Juniorky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.48 694
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4.52 433
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.49 426
skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5.29 640
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.08 581
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.04 570
skok daleký - Žákyně (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5.21 617
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5.17 606
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4.96 548
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.01 596
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.27 482
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.77 449
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.34 552
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.95 526
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 09.23 479
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.79 654
2 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.70 588
3 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.20 558
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 07.46 365
2 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 05.95 268
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.55 631
2 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.97 462
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.06 403
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.39 752
2 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.85 597
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 10.89 539
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.59 703
2 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.14 615
3 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.49 575
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 26.1.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.37 629
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.97 605
3 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 11.81 595