Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 27. 1. 2013)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Honka, Ondřej 93 TJ Sokol Opava 4671,00
2 Doležal, Jan 96 TJ Sokol Hradec Králové 4557,00
3 Fiala, Adam 93 Atletika Poruba o.s. 4407,00
4 Pavelka, Lukáš 90 Atletický klub AHA Vyškov 4297,00
5 Večera, Jindřich 95 AK Olomouc 4281,00
6 Spura, Filip 92 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4277,00
7 Mikuláček, Petr 95 AK Olomouc 4125,00
8 Stuchlík, Michal 93 TJ Sokol Opava 3969,00
9 Valášek, Jakub 98 TJ Start Havířov 3898,00
10 Čech, Vojtěch 94 VSK Univerzita Brno 3897,00
11 Sýkora, Jiří 95 TJ Spartak Třebíč 3894,00
12 Hrbek, Matěj 96 AC Pardubice 3861,00
13 Holek, Jakub 95 TJ Sokol Opava 3815,00
14 Dolejš, Pavel 96 Atletický klub AHA Vyškov 3763,00
15 Ryšánek, Vojtěch 97 Atletika Poruba o.s. 3731,00
16 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč 3681,00
17 Kračmar, Lukáš 98 BYAC Brno 3674,00
18 Horák, Pavel 95 AK Olomouc 3671,00
19 Heczko, Michal 92 AK Bohumín, o.s. 3630,00
20 Stankuš, Christian 98 SSK Vítkovice 3552,00
21 Smolka, Adam 98 TJ Sokol Opava 3516,00
22 Kijanica, Michael 98 Atletika Poruba o.s. 3510,00
23 Kopecký, Ondřej 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 3462,00
24 Rykl, Radoš 95 TJ Sokol Hradec Králové 3456,00
25 Hoffmann, Marek 98 SSK Vítkovice 3410,00
26 Zatloukalová, Barbora 97 AK Olomouc 3393,00
27 Klus, Petr 85 AK Kroměříž 3272,00
28 Holý, David 98 Atletika Chrudim 3263,00
29 Hrubá, Michaela 98 Atletický klub Blansko Dvorská 3191,00
30 Guzik, Vojtěch 97 Atletika Poruba o.s. 3157,00
31 Novotná, Jana 99 JAC Brno 3092,00
32 Jirásek, Petr 98 Atletika Chrudim 3090,00
33 Ryšavý, Jakub 94 AK Olomouc 3053,00
34 Svobodová, Lenka 95 AK Olymp Brno 3044,00
35 Dolák, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč 3033,00
36 Vilímek, Tomáš 98 TJ Spartak Třebíč 3029,00
37 Záhora, Vojtěch 98 TJ Sokol Hradec Králové 3005,00
38 Pepernik, Tomáš 98 SK Hranice 2976,00
39 Reicheltová, Ivana 98 AC Česká Lípa 2913,00
40 Dostálová, Veronika 97 TJ Sokol Opava 2897,00
41 Němec, Jan 97 TJ Spartak Třebíč 2868,00
42 Horák, Adam 99 TJ Lokomotiva Břeclav 2796,00
43 Novák, Michal 97 TJ Sokol Opava 2792,00
44 Siegl, Vladimír 97 TJ Sokol Hradec Králové 2730,00
45 Galatíková, Lucie 95 AK Olymp Brno 2673,00
46 Kratochvíl, Ondřej 93 TJ Sokol Opava 2665,00
47 Orava, Adam 98 SK Hranice 2633,00
48 Jagošová, Adriana 96 AK Olymp Brno 2628,00
49 Hanzlová, Barbora 97 AK Most 2583,00
50 Pírková, Marcela 96 AK Olymp Brno 2573,00
51 Palánová, Aneta 97 JAC Brno 2547,00
52 Vácha, Jan 99 TJ Start Havířov 2473,00
53 Kurfürst, Vojtěch 98 TJ Sokol Hradec Králové 2448,00
54 Král, David 98 AK Bohumín, o.s. 2425,00
55 Balůsková, Adéla 91 SK Přerov 2414,00
56 Ošmerová, Štěpánka 94 TJ Lokomotiva Břeclav 2363,00
57 Vrabcová, Kristýna 99 AK Chemopetrol Litvínov 2346,00
58 Mikuláček, Pavel 98 SK Přerov 2270,00
59 Hromčík, Adam 89 VSK Univerzita Brno 2229,00
60 Holec, Jan 82 TJ Sokol Opava 2145,00
61 Škrdlíková, Marie 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2122,00
62 Polášková, Šárka 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2117,00
63 Brázdilová, Tereza 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2104,00
64 Klvaňa, Václav 98 SK Přerov 2058,00
65 Fiedler, Karel 49 Atletika Chrudim 2054,00
66 Zeman, Filip 99 Atletický klub AHA Vyškov 1965,00
67 Pokorný, Martin 88 VSK Univerzita Brno 1948,00
68 Májová, Veronika 98 SK Přerov 1946,00
69 Šilhanová, Rebeka 95 AK Olymp Brno 1796,00
70 Zálešáková, Soňa 99 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1785,00
71 Dobiášová, Tereza 99 SK Přerov 1754,00
72 Ryba, David 99 TJ Sokol Hradec Králové 1726,00
73 Volný, Jiří 56 TJ Slezan Opava 1487,00
74 Nevtípil, Tomáš 90 AK Olomouc 1470,00
75 Čech, Marek 98 SSK Vítkovice 1449,00
76 Novotný, Robert 89 AK Olomouc 1409,00
77 Soldánová, Jana 99 Atletický klub AHA Vyškov 1366,00
78 Svobodová, Jitka 84 AK Olomouc 1318,00
79 Mališka, Rostislav 98 SK Přerov 1315,00
80 Kácel, Aleš 92 SK Přerov 745,00
81 Frnka, Jiří 94 AK Olomouc 732,00
82 Žůrek, Jakub 95 AK Olomouc 706,00