Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 27. 1. 2013)

skok o tyči - Muži

(ne, 27.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.73 828
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.43 740
3 Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 4.03 626
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.93 598
5 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.83 570
6 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 3.53 490
7 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
49 3.33 439
8 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.23 185
Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 0
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 0
Jan HolecJan Holec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
82 DNP
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNP
Aleš KácelAleš Kácel
SK PřerovSK Přerov
92 DNP
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 DNP
Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 DNP
Lukáš PěčekLukáš Pěček
SK PřerovSK Přerov
93 DNP
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 DNP
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 27.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.632.833.033.233.333.433.533.633.733.83 Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.73 OXOXOXXX 543
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 3.53 OXOXOXXX 490
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 3.53 OXOXOXXX 490
4 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.23 OXOXOXXX 413
5 Jindřich VečeraJindřich Večera
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.03 OXOXOXXX 364
6 Jakub ŽůrekJakub Žůrek
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 DNP
8 Jiří FrnkaJiří Frnka
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
9 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 DNP
10 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 27.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.032.232.432.632.833.033.233.333.433.533.633.73 Body
1 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3.63 --XXOXXX 517
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.23 --XXOXXX 413
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.23 --XXOXXX 413
4 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.23 --XXOXXX 413
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 3.03 --XXOXXX 364
6 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 2.83 --XXOXXX 316
7 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.83 --XXOXXX 316
8 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.43 --XXOXXX 227
9 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 2.43 --XXOXXX 227
10 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
11 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
12 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
13 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNP
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 27.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.832.032.232.432.632.833.033.233.33 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
98 3.23 XXX 413
2 David Holý David Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 3.23 XXX 413
3 Petr JirásekPetr Jirásek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 2.83 XXX 316
4 Adam SmolkaAdam Smolka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.63 XXX 271
5= Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 2.43 XXX 227
5= Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 2.43 XXX 227
7= Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.43 XXX 227
7= Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 2.43 XXX 227
9= Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.23 XXX 185
9= Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.23 XXX 185
11 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.23 XXX 185
12 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 2.23 XXX 185
13 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 2.23 XXX 185
14= Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 2.03 XXX 145
14= David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.03 XXX 145
16 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 1.83 XXX 109
17 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
98 0 XXX
18 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 0 XXX
19 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 0 XXX
20 Tomáš PepernikTomáš Pepernik
SK HraniceSK Hranice
98 0 XXX
Marek ČechMarek Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka
SK PřerovSK Přerov
98 DNP
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 DNP
Celkem 25 závodníků