Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 27. 1. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.38 752
2 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.44 732
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.64 668
4 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.67 659
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.36 759
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 07.40 745
3 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 07.51 710
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.18 819
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.69 653
3 Jan HolecJan Holec 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.03 551
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.43 216
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.10 847
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42 739
3 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.46 726
4 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.74 637
5 Karel FiedlerKarel Fiedler 49 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.33 235
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.60 681
2 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.69 653
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.69 653
4 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.18 509
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.13 837
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.44 732
3 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.52 706
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.36 759
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.75 634
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.84 607
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.82 613
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.90 589
3 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.92 583
4 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.44 439
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.90 589
2 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.90 589
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.39 749
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.73 640
3 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36 460
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.79 622
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.80 619
3 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.94 577
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.04 548
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.67 659
2 David Holý David Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.15 517
3 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.29 478
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.62 675
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.70 650
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.74 637
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.99 563
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.81 616
2 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.97 568
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 08.22 498
4 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov 08.56 408
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.00 560
2 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.59 401
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12 278
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.85 604
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.10 531
3 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.66 383
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 26.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 07.95 574
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.13 523
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.43 441
Celkem 3 závodníků