Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 27. 1. 2013)
pětiboj hala [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2414
2 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 1318
Poznámky:
Balůsková A. 2414 (3:06.83/304-10.13/688-07.46/365-4.53/436-1.50/621)

Svobodová J. 1318 (3:21.09/194-12.63/300-05.95/268-3.58/216-1.23/340)
Celkem 2 závodníků
pětiboj hala [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3044
2 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2673
3 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2363
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Poznámky:
Svobodová L. 3044 (2:39.86/574-08.90/931-06.80/322-5.48/694-1.41/523)

Galatíková L. 2673 (2:52.71/436-10.48/625-11.55/631-4.49/426-1.44/555)

Ošmerová Š. 2363 (3:01.28/353-10.67/592-08.97/462-4.52/433-1.41/523)

Šilhanová R. 1796 (/-09.86/738-08.06/403-0/-1.53/655)
Celkem 4 závodníků
pětiboj hala [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3393
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2897
3 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2628
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2583
5 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2573
6 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 2547
Poznámky:

Zatloukalová B. 3393 (2:49.32/471-11.01/596-5.29/640-1.65/795-09.09/891)

Dostálová V. 2897 (2:58.13/383-09.38/832-09.27/482-4.82/511-1.56/689)

Jagošová A. 2628 (2:57.04/393-10.43/634-08.16/410-5.04/570-1.50/621)

Hanzlová B. 2583 (2:44.12/527-10.06/701-07.37/359-4.42/408-1.47/588)

Pírková M. 2573 (2:46.79/497-08.22/414-5.08/581-1.47/588-11.27/493)

Palánová A. 2547 (3:00.38/362-08.77/449-4.88/527-1.38/491-09.97/718)
Celkem 6 závodníků
pětiboj hala [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3191
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 3092
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2913
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2346
5 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2122
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2117
7 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2104
8 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1785
9 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 1754
10 Jana SoldánováJana Soldánová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1366
Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Poznámky:

Hrubá M. 3191 (2:52.28/440-09.42/824-09.95/526-5.17/606-1.65/795)

Novotná J. 3092 (2:51.19/451-08.93/925-09.23/479-4.96/548-1.56/689)

Reicheltová I. 2913 (3:10.61/273-09.46/816-10.34/552-5.21/617-1.53/655)

Vrabcová K. 2346 (3:06.38/308-08.93/460-4.34/388-1.47/588-10.61/602)

Škrdlíková M. 2122 (3:18.68/211-07.24/350-4.80/506-1.41/523-11.03/532)

Polášková Š. 2117 (3:26.12/161-08.30/419-4.27/371-1.44/555-10.56/611)

Brázdilová T. 2104 (3:26.70/157-07.78/385-4.81/508-1.35/460-10.66/594)

Májová V. 1946 (/-08.19/412-4.25/367-1.41/523-10.37/644)

Zálešáková S. 1785 (3:09.73/280-05.87/263-4.36/393-1.23/340-11.17/509)

Dobiášová T. 1754 (3:11.09/269-06.62/311-4.21/357-1.23/340-11.37/477)

Soldánová J. 1366 (3:16.96/224-05.65/249-3.98/303-1.17/284-12.58/306)

Valášková T. 0 (/-0/-DNP/-DNP/-/)

Nogolová A. 0 (/-/-0/-DNP/-DNP/)
Celkem 13 závodníků
sedmiboj hala [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4671
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4407
3 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4297
4 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4277
5 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3969
6 Michal HeczkoMichal Heczko 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3630
7 Karel FiedlerKarel Fiedler 49 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2054
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1487
Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov DNF
Jan HolecJan Holec 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov DNP
Poznámky:
Fiedler Karel - koule 5kg, překážky veteránské H60
Honka O. 4671 (1.65/504-07.18/819-10.75/531-6.16/621-4.73/828-3:11.98/552-08.69/816)

Fiala A. 4407 (11.97/605-6.54/707-1.74/577-07.69/653-3.93/598-3:23.94/449-08.68/818)

Pavelka L. 4297 (12.37/629-6.04/595-1.71/552-07.46/726-3.53/490-3:15.48/521-08.83/784)

Spura F. 4277 (10.26/501-6.42/679-1.68/528-07.36/759-09.39/662-4.03/626-3:15.30/522)

Stuchlík M. 3969 (07.67/659-09.50/456-5.86/556-1.74/577-10.04/533-4.43/740-3:24.02/448)

Heczko M. 3630 (1.80/627-07.74/637-09.89/479-6.00/587-3.83/570-11.16/343-3:31.74/387)

Klus P. 3272 (11.81/595-6.08/604-1.71/552-07.51/710-0/-/-08.71/811)

Kratochvíl O. 2665 (1.59/457-07.64/668-08.79/413-5.79/542-0/-/-09.77/585)

Hromčík A. 2229 (11.53/578-6.96/804-DNP/-07.10/847-/-/)

Holec J. 2145 (11.47/574-5.55/492-1.68/528-08.03/551-/-/-/)

Fiedler K. 2054 (08.76/411-4.37/267-1.37/297-09.33/235-10.77/405-3.33/439-/)

Pokorný M. 1948 (DNP/-07.42/739-11.18/557-6.30/652-/-/)

Volný J. 1487 (1.26/225-09.43/216-08.38/389-4.01/207-2.23/185-4:15.20/122-12.75/143)

Nevtípil T. 1470 (07.38/752-DNP/-6.59/718-DNP/-/-/)

Novotný R. 1409 (DNP/-6.41/677-07.44/732-DNP/-/-/)

Kácel A. 745 (DNP/-DNP/-DNP/-07.40/745-/-/)

Pěček L. 0 (DNP/-DNP/-DNP/-/-/-/)
Celkem 17 závodníků
sedmiboj hala [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 4281
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 4125
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3897
4 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3815
5 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 3671
Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Poznámky:
Večera J. 4281 (07.60/681-11.49/575-6.18/626-1.82/644-3.03/364-3:14.31/531-08.50/860)

Mikuláček P. 4125 (07.69/653-10.77/532-6.12/613-1.79/619-3.73/543-3:32.16/384-08.84/781)

Čech V. 3897 (1.70/544-07.75/634-09.80/474-5.93/571-3.53/490-09.27/687-3:18.25/497)

Sýkora J. 3894 (13.59/703-6.81/769-1.97/776-07.13/837-/-/-08.72/809)

Holek J. 3815 (10.11/492-5.54/490-1.73/569-07.84/607-09.39/662-3:17.24/505-3.53/490)

Horák P. 3671 (08.18/509-1.79/619-09.19/437-5.83/550-3.23/413-09.88/564-3:08.97/579)

Rykl R. 3456 (1.85/670-07.36/759-09.26/441-6.73/750-/-/-08.60/836)

Ryšavý J. 3053 (07.69/653-12.14/615-6.21/632-1.70/544-09.65/609-/-/)

Frnka J. 732 (/-DNP/-DNP/-07.44/732-/-/)

Žůrek J. 706 (DNP/-07.52/706-/-DNP/-/-/)
Celkem 10 závodníků
sedmiboj hala [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4557
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 3861
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3763
4 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3731
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3157
6 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3033
7 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2868
8 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2792
9 Vladimír SieglVladimír Siegl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2730
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Poznámky:
Doležal J. 4557 (14.39/752-6.48/693-1.85/670-07.39/749-08.91/766-3.23/413-3:16.18/514)

Hrbek M. 3861 (07.92/583-10.89/539-5.94/574-1.67/520-3.03/364-3:13.04/542-09.03/739)

Dolejš P. 3763 (1.58/449-07.90/589-11.85/597-5.83/550-3.63/517-09.67/605-3:23.12/456)

Ryšánek V. 3731 (1.67/520-07.73/640-08.45/393-5.41/463-3.23/413-3:15.46/521-08.84/781)

Guzik V. 3157 (09.86/477-4.96/375-1.52/404-07.90/589-09.52/635-2.83/316-3:35.25/361)

Dolák O. 3033 (1.61/472-07.82/613-10.70/528-5.77/537-2.43/227-/-09.42/656)

Němec J. 2868 (10.12/493-5.36/453-1.55/426-07.90/589-/-09.74/591-2.83/316)

Novák M. 2792 (1.52/404-08.44/439-08.05/369-4.48/287-3.23/413-3:29.14/407-10.37/473)

Siegl V. 2730 (1.61/472-08.36/460-09.13/434-4.93/369-2.43/227-3:36.73/350-10.69/418)

Albrecht P. 0 (/)

Kaplánek J. 0 (/-/)

Odvářka J. 0 (/-/-/)

Albrecht P. 0 (/-/)

Kaplánek J. 0 (/)

Babiš I. 0 (/-/-/-/-/-/)

Albrecht P. 0 (/-/)

Odvářka J. 0 (/)

Kaplánek J. 0 (/-/)

Odvářka J. 0 (/)
Celkem 13 závodníků
sedmiboj hala [Zci] - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3898
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3681
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 3674
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3552
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3516
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3510
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3462
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3410
9 David Holý David Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3263
10 Petr JirásekPetr Jirásek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3090
11 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3029
12 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3005
13 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 2976
14 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 2633
15 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2473
16 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2448
17 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2425
18 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1726
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNF
Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNF
Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Poznámky:
Valášek J. 3898 (10.94/542-5.64/510-1.76/593-07.70/650-2.43/227-3:09.93/570-08.73/806)

Svoboda A. 3681 (07.79/622-12.79/654-5.45/471-1.70/544-09.47/646-2.23/185-3:11.20/559)

Kračmar L. 3674 (10.73/530-5.81/546-1.55/426-07.62/675-09.12/720-2.43/227-3:12.12/550)

Stankuš C. 3552 (09.65/465-5.30/441-1.73/569-08.10/531-08.76/800-2.23/185-3:10.90/561)

Smolka A. 3516 (1.49/381-07.67/659-08.39/389-5.22/425-2.63/271-3:12.74/545-08.56/846)

Kijanica M. 3510 (10.47/514-5.49/479-1.49/381-07.74/637-2.03/145-3:18.35/496-08.51/858)

Kopecký O. 3462 (1.55/426-07.81/616-11.10/552-5.42/465-3.23/413-3:28.47/412-09.81/578)

Hoffmann M. 3410 (09.40/450-5.39/459-1.67/520-07.85/604-2.23/185-3:29.25/406-08.82/786)

Holý . 3263 (09.60/462-5.36/453-1.67/520-08.15/517-3:39.53/330-09.86/568-3.23/413)

Jirásek P. 3090 (10.42/511-4.98/378-1.49/381-08.29/478-3:26.42/429-09.71/597-2.83/316)

Vilímek . 3029 (07.94/577-11.70/588-5.44/469-1.37/297-09.44/652-2.43/227-3:56.59/219)

Záhora V. 3005 (10.37/508-5.02/386-1.43/338-08.00/560-3:28.95/409-09.60/619-2.23/185)

Pepernik T. 2976 (1.52/404-07.95/574-10.03/487-4.90/363-0/-09.52/635-3:16.39/513)

Horák A. 2796 (1.58/449-07.97/568-11.20/558-5.19/419-/-3:35.67/358-10.54/444)

Orava A. 2633 (08.46/394-5.27/435-1.67/520-08.13/523-11.25/330-0/-3:26.12/431)

Vácha J. 2473 (09.74/470-4.72/330-1.43/338-07.99/563-11.53/289-2.23/185-3:44.06/298)

Kurfürst V. 2448 (1.49/381-08.59/401-08.48/395-4.50/290-2.43/227-3:34.86/364-10.86/390)

Král D. 2425 (08.48/395-4.47/285-1.37/297-08.43/441-3:45.74/287-09.64/611-1.83/109)

Mikuláček P. 2270 (1.43/338-08.22/498-08.16/376-5.19/419-0/-/-09.50/639)

Klvaňa V. 2058 (09.39/449-4.38/269-1.55/426-08.56/408-/-10.19/506-0/)

Zeman F. 1965 (1.55/426-08.04/548-09.09/431-4.61/310-/-/-11.82/250)

Ryba D. 1726 (06.81/296-4.12/225-1.37/297-09.12/278-11.94/234-2.03/145-3:51.28/251)

Čech M. 1449 (1.61/472-08.66/383-06.71/290-4.58/304-/-/)

Mališka R. 1315 (07.80/619-/-/-DNP/-09.23/696-/)

Česnek P. 0 (DNP/-/-/-/-/-/)
Celkem 25 závodníků