Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (29. 1. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.06
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.13
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.13
4 Baňez Robert DiezBaňez Robert Diez 88 BarcelonaBarcelona 07.14
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
6 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.28
7 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.29
Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.22
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.27
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.32
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.37
6 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.41
7 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
8 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.13
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.15
3 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.26
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.41
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43
7 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.44
8 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.52
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
2 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.62
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.68
5 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.72
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.94
7 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.93
5 Karel BřezinaKarel Březina 72 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
7 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.13
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.13
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.32
4 Jaroslav ŽouzelkaJaroslav Žouzelka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.36
5 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.41
6 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.56
8 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.65
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.30
2 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.54
3 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.56
4 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.59
5 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.59
6 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.59
7 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.67
8 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.98
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav KopřivaJaroslav Kopřiva 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
2 Daniel MáraDaniel Mára 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
3 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
5 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.62
6 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.65
7 Jan DunovskýJan Dunovský 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.69
8 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.96
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.48
2 Jindřich OttlJindřich Ottl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.51
3 Radek MatoušekRadek Matoušek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
4 Tomáš AndrleTomáš Andrle 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.82
5 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.89
6 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 07.95
7 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95
8 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.97
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SynekAdam Synek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
3 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 08.00
4 Lubomír BachuraLubomír Bachura 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
6 Jakub KaprálJakub Kaprál 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.30
7 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.35
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav KopřivaJaroslav Kopřiva 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
3 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
5 David SklenářDavid Sklenář 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.61
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.69
7 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.74
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.20
2 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
4 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.46
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.13
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.14
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.16
4 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.30
5 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 07.30
6 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.33
7 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
Baňez Robert DiezBaňez Robert Diez 88 BarcelonaBarcelona DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.13
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.26
3 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.24
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.63
5 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.65
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
8 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
2= Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89
2= Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.89
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
5 Michal JarošMichal Jaroš 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
6 David MajerDavid Majer 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.90
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.89
2 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 75 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.95
3 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.01
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.07
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.13
7 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.17
8 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.21
3 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.45
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
7 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.51
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.15
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16
3 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.20
5 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.39
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 08.42
2 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.56
4 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.61
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.68
Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
4 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
5 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.66
6 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
7 Tereza NidetzkáTereza Nidetzká 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.21
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.47
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.71
3 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová 97 Kotlářka PrahaKotlářka Praha 08.74
4 Karolína KrejsováKarolína Krejsová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
5 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
2 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.85
3 Eliška RadinováEliška Radinová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.11
4 Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.42
5 Štěpánka ŠtulcováŠtěpánka Štulcová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
6 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
3 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
4 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 Humpolíková PavlínaHumpolíková Pavlína 08.58
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
7 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.90
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.95
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.07
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.14
6 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.26
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
8 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.52
Celkem 8 závodníků