výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravia High Jump Tour-Beskydská laťka

Třinec (29. 1. 2013)

Skok vysoký - Muži

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Essa Barshim MutazEssa Barshim Mutaz
QATQAT
91 2.34
2 Aleksey DmitrikAleksey Dmitrik
RUSRUS
84 2.31
3 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.28
4 Donald ThomasDonald Thomas
BAHBAH
84 2.24
5 Gianmarco TamberiGianmarco Tamberi
ITAITA
92 2.24
6 Peter HorákPeter Horák
SVKSVK
83 2.24
7 Jesse WilliamsJesse Williams
USAUSA
83 2.24
8 Tom ParsonsTom Parsons
GBRGBR
84 2.20
9 Osku TorroOsku Torro
FINFIN
79 2.20
10= Maciej LepiatoMaciej Lepiato
POLPOL
88 2.15
10= Ivan UkhovIvan Ukhov
RUSRUS
86 2.15
12 Michal KabelkaMichal Kabelka
SVKSVK
85 2.15
13 Raivydas StanysRaivydas Stanys
LTULTU
87 2.15
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 1.90
2 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.86
3 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.82
4 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 1.72
5 Damian LasotaDamian Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.72
6 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.66
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.73
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.70
3 Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.64
4 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.61
5 Marek ČechMarek Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.61
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.55
7 Radomír SližRadomír Sliž
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.45
8 Michal LancMichal Lanc
4. ZŠ Třinec4. ZŠ Třinec
98 1.45
9= Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera
ZŠ HnojníkZŠ Hnojník
98 1.40
9= Martin SamiecMartin Samiec
4. ZŠ Třinec4. ZŠ Třinec
98 1.40
11 Tomasz MunkaTomasz Munka
PZŠ TřinecPZŠ Třinec
99 1.40
12 Leszek TomanLeszek Toman
PZŠ TřinecPZŠ Třinec
98 1.35
13 Jakub RaabJakub Raab
PZŠ VendryněPZŠ Vendryně
98 1.35
14 Marek PinkasMarek Pinkas
PZŠ VendryněPZŠ Vendryně
98 1.30
MS Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.64
MS Radek KotzurRadek Kotzur
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.64
MS David GrygarDavid Grygar
ZŠ HnojníkZŠ Hnojník
97 1.50
MS Pavel BocekPavel Bocek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50
MS Marek FriedlMarek Friedl
4. ZŠ Třinec4. ZŠ Třinec
97 1.40
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alessia TrostAlessia Trost
ITAITA
93 2.00
2 Venelina VenevaVenelina Veneva
BULBUL
74 1.91
3= Emma Green-TregaroEmma Green-Tregaro
SWESWE
84 1.91
3= Olena KholoshaOlena Kholosha
UKRUKR
82 1.91
5= Kamila StepaniukKamila Stepaniuk
POLPOL
86 1.88
5= Mirela DemirevaMirela Demireva
BULBUL
89 1.88
7 Marina AitovaMarina Aitova
KAZKAZ
82 1.88
8 Yulia KostrovaYulia Kostrova
RUSRUS
91 1.85
9 Eleriin HaasEleriin Haas
ESTEST
92 1.85
10 Urszula DomelUrszula Domel
POLPOL
88 1.81
11 Yekaterina KuntsevichYekaterina Kuntsevich
RUSRUS
84 1.81
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.67
2 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.64
3 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.56
4 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.56
5 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.52
6 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.52
7 Pavla FalharováPavla Falharová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.47
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 29.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza RuszováTereza Ruszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.51
2 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.48
3 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.48
4 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.45
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.45
6= Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.40
6= Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.40
8 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.40
9= Barbora LazarováBarbora Lazarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.40
9= Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.40
11 Janina TacinováJanina Tacinová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.35
12 Agnieszka KrainaAgnieszka Kraina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.35
13 Anna NogolováAnna Nogolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.35
14 Kateřina OrliczkováKateřina Orliczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.35
15 Barbora SajdokováBarbora Sajdoková
ZŠ BystřiceZŠ Bystřice
01 1.30
16 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.30
17 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
PZŠ VendryněPZŠ Vendryně
01 1.30
18 Weronika ZemeneWeronika Zemene
PZŠ VendryněPZŠ Vendryně
99 1.25
19 Monika PudelkováMonika Pudelková
ZŠ HnojníkZŠ Hnojník
98 1.20
20= Dorota KiedroňováDorota Kiedroňová
PZŠ VendryněPZŠ Vendryně
98 1.15
20= Klára TeofilováKlára Teofilová
ZŠ BystřiceZŠ Bystřice
01 1.15
22 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.15
23 Anna BurgetováAnna Burgetová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 NM
MS Petra KostrhlinováPetra Kostrhlinová
ZŠ HnojníkZŠ Hnojník
97 1.30
MS Renáta FizkováRenáta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.20
Celkem 25 závodníků