Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Strahov (2. 2. 2013)200 m - Muži (Běh)
Běh (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Libanon | 23.05 | |||||||||||||||
2 | Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.55 | |||||||||||||||
3 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.88 | |||||||||||||||
4 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 1 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 22.93 | |||||||||||||||
2 | Miroslav AltmanMiroslav Altman | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 23.49 | |||||||||||||||
3 | Michal BulínMichal Bulín | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.81 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.25 | |||||||||||||||
2 | Jan HyťhaJan Hyťha | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.12 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik VeselýPatrik Veselý | 95 | SC Start Karlovy Vary | 24.76 | |||||||||||||||
2 | Jiří HavránekJiří Havránek | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 26.02 | |||||||||||||||
3 | Petr PavelkaPetr Pavelka | 61 | TJ MDDM Ostrov | 28.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.79 | |||||||||||||||
2 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 23.31 | |||||||||||||||
3 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 23.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 23.13 | |||||||||||||||
2 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 23.63 | |||||||||||||||
Jan PádeckýJan Pádecký | 94 | TJ Sušice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.91 | |||||||||||||||
2 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.23 | |||||||||||||||
MS | Martin VolákMartin Volák | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 25.27 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MoravaJan Morava | 97 | Atletika Klatovy | 26.10 | |||||||||||||||
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha | 96 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Jan NovákJan Novák | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Řeřicha - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VlčekJan Vlček | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 25.97 | |||||||||||||||
2 | Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen | 97 | Atletika Klatovy | 27.10 | |||||||||||||||
3 | Jan KadlecJan Kadlec | 96 | Atletika Klatovy | 27.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MudraTomáš Mudra | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 26.04 | |||||||||||||||
2 | Jan HrachJan Hrach | 96 | Atletika Klatovy | 28.41 | |||||||||||||||
Petr StránskýPetr Stránský | 97 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 25.06 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 25.71 | |||||||||||||||
3 | František BošekFrantišek Bošek | 97 | Atletika Klatovy | 25.95 | |||||||||||||||
4 | Mikoláš FišerMikoláš Fišer | 97 | Atletika Klatovy | 27.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ČákoraMichal Čákora | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.72 | |||||||||||||||
2 | Tomáš HonzíkTomáš Honzík | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.13 | |||||||||||||||
3 | Mark NguyenMark Nguyen | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 32.35 | |||||||||||||||
Daniel HavelDaniel Havel | 97 | TRIATLET Karlovy Vary | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 25.29 | |||||||||||||||
MS | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 26.98 | |||||||||||||||
MS | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.47 | |||||||||||||||
MS | Jana BrabcováJana Brabcová | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 28.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 25.55 | |||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 26.58 | |||||||||||||||
3 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.93 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.87 | |||||||||||||||
2 | Marcela HolubováMarcela Holubová | 95 | Atletika Klatovy | 28.45 | |||||||||||||||
MS | Martina BrejchováMartina Brejchová | 86 | TJ Sušice | 28.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 26.03 | |||||||||||||||
2 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 26.72 | |||||||||||||||
3 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.99 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 27.46 | |||||||||||||||
2 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.90 | |||||||||||||||
3 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 30.33 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona BrožkováSimona Brožková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 28.53 | |||||||||||||||
2 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 28.54 | |||||||||||||||
3 | Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 29.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.44 | |||||||||||||||
2 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 27.75 | |||||||||||||||
3 | Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.65 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 28.74 | |||||||||||||||
2 | Veronika WalterováVeronika Walterová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 30.15 | |||||||||||||||
3 | Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová | 98 | AC Domažlice | 30.83 | |||||||||||||||
Radka HambergerováRadka Hambergerová | 96 | TJ Sušice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 2.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.53 | |||||||||||||||
2 | Josefína DuchkováJosefína Duchková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.53 | |||||||||||||||
3 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 29.56 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |