výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (2. - 3. 2. 2013)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6.91
MS Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.88
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6.86
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.71
MS Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.57
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.54
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6.47
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.44
9 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.36
10 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 6.24
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.06
12 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 5.72
13 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
81 5.51
14 Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
78 5.04
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 3.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.94
2 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 6.37
3 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.25
4 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 6.22
5 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.16
6 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 6.12
7 Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.59
8 Robert ZapotilRobert Zapotil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.47
9 Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.34
10 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.16
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 6.14
MS Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 6.07
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.87
4 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.85
5 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.85
6 Roman SedláčekRoman Sedláček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.77
7 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.61
8 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.53
9 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.43
10 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.40
11 Jan HečkoJan Hečko
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
97 5.20
12 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.11
13 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.07
14 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.94
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Jan JaníčekJan Janíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 DNP
Štefan NagyŠtefan Nagy
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 5.74
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.55
MS Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.48
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.47
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.37
6 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.20
7 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 5.19
8 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 5.09
9 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.99
10 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 4.72
11 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.68
12 Sára VávrováSára Vávrová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
87 4.20
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.47
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.23
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.15
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.96
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.91
6 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.46
7 Tereza JakschováTereza Jakschová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.22
8 Eliška HonsováEliška Honsová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
95 4.18
MS Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.73
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.71
MS Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.14
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.10
5 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.05
6 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.88
7 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.86
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.86
9 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.69
10 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.55
MS Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Celkem 11 závodníků