výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (2. - 3. 2. 2013)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.86
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.98
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.20
MS Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.22
5 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.41
6 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57
7 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.88
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.05
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.11
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.19
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.24
6 Daniel MáraDaniel Mára 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
7 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.03
MS Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 07.03
3 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
MS Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.30
5 Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.43
6 Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.77
Roman GomolaRoman Gomola 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
MS Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.29
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.35
5 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.49
Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.85
1= Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.85
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.98
MS Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 06.99
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.03
6 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.05
7 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.09
8 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.12
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.05
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.17
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.22
MS Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.27
MS Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.31
6 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.10
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.14
3 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.36
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.52
5 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.12
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.16
3 David SeifertDavid Seifert 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34
5 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
6 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.70
7 Vít SoukupVít Soukup 95 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.12
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.15
MS Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.16
MS Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.22
MS Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.53
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
7 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
David PetrákDavid Petrák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.03
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.06
3 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.09
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.10
MS Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.24
MS Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DQ
Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SeifertDavid Seifert 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.31
3 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
MS Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.39
5 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.49
6 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.54
7 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
8 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.14
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.43
MS Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.53
4 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.67
5 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
6 Jan MoudrýJan Moudrý 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75
7 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
8 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.82
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
2 Roman SedláčekRoman Sedláček 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.85
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
4= Martin VatrtMartin Vatrt 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.90
4= Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
6 Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.13
7 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
8 Michal PospěchMichal Pospěch 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.20
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.43
3 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.69
4 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
5 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
6 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
dle pravidla 162/7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.55
2 Jan MoudrýJan Moudrý 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.77
4 Roman SedláčekRoman Sedláček 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.81
5 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
6 Duc Tuan Anh TranDuc Tuan Anh Tran 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.13
7 Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.65
2 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85
3 Martin VatrtMartin Vatrt 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.91
4 Michal PospěchMichal Pospěch 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.21
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Poznámky:
dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.79
2 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.84
3 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
4 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.29
5 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.46
6 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.64
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.59
MS Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovakiaSlovakia 07.63
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.28
4 Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.64
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.68
6 Kristýna TycováKristýna Tycová 83 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.27
Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.76
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.94
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
4 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.35
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
6 Sára VávrováSára Vávrová 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.56
Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.59
MS Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovakiaSlovakia 07.64
MS Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.71
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.79
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.06
7 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.10
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.17
2 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.36
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.37
4 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.41
5 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
6 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.72
7 Kristýna TycováKristýna Tycová 83 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.28
Irena ŠediváIrena Šedivá 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
2 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.91
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.25
4 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.75
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
4 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.40
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.72
6 Eliška HonsováEliška Honsová 95 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.15
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.61
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.69
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.89
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.23
6 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
7 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
8 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.35
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.16
MS Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.19
5 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
6 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.38
7 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.58
8 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.60
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.63
2 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
3 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
4 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.70
5 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.74
6 Nikola ČiperováNikola Čiperová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.75
Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
2 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.33
3 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
4 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
5 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.84
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.25
2 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
3 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.63
4 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
5 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.70
Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.20
3 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.65
4 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.65
5 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
6 Nikola ČiperováNikola Čiperová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.80
7 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.91
Celkem 7 závodníků