Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (9. 2. 2013)

1500 m - Muži

(so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 4:04.76
2 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:05.84
3 Jozef UrbanJozef Urban 86 SlovenskoSlovensko 4:08.00
4 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 4:14.11
5 Alexander JablokovAlexander Jablokov 91 SlovenskoSlovensko 4:14.84
6 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:16.86
7 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:20.85
8 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:31.81
9 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:34.46
10 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:39.79
11 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:51.09
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:20.60
2 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 AK KyjovAK Kyjov 4:28.54
3 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:31.34
4 Jiří BlahutJiří Blahut 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:35.84
5 Pavel VaverkaPavel Vaverka 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:36.49
6 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:37.03
7 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 4:38.23
8 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:44.11
9 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:45.23
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:36.59
2 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 4:39.54
3 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:51.33
4 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.82
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 5:00.63
6 Martin FojtíkMartin Fojtík 99 AK KyjovAK Kyjov 5:11.18
7 Karim KlimešKarim Klimeš 99 AK KyjovAK Kyjov 5:11.62
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:48.66
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:51.21
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:00.34
4 Eva TrčkováEva Trčková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:05.03
5 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:20.29
6 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:22.28
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 AK HodonínAK Hodonín 5:26.49
8 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.04
9 Helena SieglováHelena Sieglová 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:38.65
10 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:48.71
11 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6:25.81
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 98 JAC BrnoJAC Brno 5:13.40
2 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:19.15
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:21.02
4 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:24.73
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:34.26
6 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:36.50
7 Lucie MikušováLucie Mikušová 98 JAC BrnoJAC Brno 5:37.26
8 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:37.31
9 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:45.24
10 Dominika MaláDominika Malá 98 JAC BrnoJAC Brno 5:55.63
11 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:11.00
12 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:11.87
13 Jana SoldánováJana Soldánová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6:38.25
14 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:52.87
Celkem 14 závodníků