Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (9. 2. 2013)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 07.12
2 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.12
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.15
4 Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.35
5 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.24
2 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.34
3 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.42
Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Jaroslav ĎásekJaroslav Ďásek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 07.13
2 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.14
3 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.65
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc DNS
Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 07.06
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 07.23
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.30
4 Lukáš KejíkLukáš Kejík 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
5 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.43
6 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.45
7 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.47
Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 07.44
2 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.44
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.49
4 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.57
5 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.62
6 Tomáš HelmaTomáš Helma 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.63
7 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 07.54
2 Petr VašekPetr Vašek 94 JAC BrnoJAC Brno 07.65
3 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.65
4 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.68
5 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.72
6 Petr NeudekPetr Neudek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.78
7 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.82
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 07.11
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 07.16
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.32
4 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.34
5 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 07.41
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slávia HavířovAO Slávia Havířov 07.48
7 Lukáš KejíkLukáš Kejík 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.49
Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.55
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.56
3 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.60
4 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.63
5 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.69
Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.68
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 96 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 07.70
3 Radim CahlíkRadim Cahlík 97 AK KyjovAK Kyjov 07.84
4 Petr JankůPetr Janků 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.84
5 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.23
6 Jakub NociarJakub Nociar 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.73
2 Adam PernicaAdam Pernica 97 JAC BrnoJAC Brno 07.87
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.88
4 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.98
5 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 BYAC BrnoBYAC Brno 08.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.48
2 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.51
3 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.53
4 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.58
5 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.72
6 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 96 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 07.72
7 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.73
8 Ivan PletsIvan Plets 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.82
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.43
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.49
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.53
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.64
5 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.75
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.76
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.91
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.98
4 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.99
5 David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.99
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.05
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.03
2 Oliver KřížOliver Kříž 98 AK HodonínAK Hodonín 08.06
3 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.15
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.21
5 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36
6 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.37
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.38
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.51
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.70
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.81
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.85
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.06
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.69
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.04
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.17
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNS
Sabina VeitSabina Veit 00 SlovinskoSlovinsko DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.07
2 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.46
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 08.61
4 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 08.76
5 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.07
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.67
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.04
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.07
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.23
6 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.51
7 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 08.89
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.10
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.16
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.42
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.49
5 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.52
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.54
7 Anna VitoslavskáAnna Vitoslavská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.69
Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.15
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.20
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.34
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.48
5 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.59
Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNS
Anna VitoslavskáAnna Vitoslavská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.58
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.60
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.95
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.96
5 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.05
6 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.14
7 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.09
2 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.33
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.45
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46
5 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MališováKarolína Mališová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.79
2 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.92
3 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.04
4 Romana OpatřilováRomana Opatřilová 97 AK KyjovAK Kyjov 09.16
5 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.17
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.54
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.89
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.91
4 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.00
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.04
6 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8,11
Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.97
2 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.27
3 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 08.35
4 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.39
5 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.41
6 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.34
2 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.38
3 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.63
4 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.69
5 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.86
6 Kateřina BorotováKateřina Borotová 98 AK HodonínAK Hodonín 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.66
2 Kateřina PrůdkováKateřina Průdková 98 AK KyjovAK Kyjov 08.71
3 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK KyjovAK Kyjov 08.81
4 Alena KrčkováAlena Krčková 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.87
5 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Lašský BK KopřivniceLašský BK Kopřivnice 08.89
6 Jana LudvíkováJana Ludvíková 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.90
7 Klára KorčekováKlára Korčeková 98 AK KyjovAK Kyjov 09.48
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.84
2 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.28
3 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.33
4 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.33
5 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 08.38
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.40
7 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.47
8 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.68
Celkem 8 závodníků