Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Bratislava (9. 2. 2013)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 17.56
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17.96
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.22
4 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.09
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 18.60
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.90
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.35
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.90
2 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 19.33
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.50
4 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.62
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 20.29
2 Martin KratochvílMartin Kratochvíl 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 21.09
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 20.04
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK KyjovAK Kyjov 20.27
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 20.53
4 Kateřina PrůdkováKateřina Průdková 98 AK KyjovAK Kyjov 21.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.73
2 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.77
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.15
4 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.22
2 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.60
3 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22.48
Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Lašský BK KopřivniceLašský BK Kopřivnice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 21.08
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.98
3 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 22.03
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.11
2 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 22.00
3 Kamila KorejsováKamila Korejsová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.30
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 9.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK KyjovAK Kyjov 21.23
2 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 22.17
3 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.22
Celkem 3 závodníků