výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (10. 2. 2013)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.04
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.25
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.11
5 David EzrDavid Ezr 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.33
6 Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.13
2 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.95
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.64
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.65
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.08
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.24
3 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 08.48
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.49
5 Jiří KohoutJiří Kohout 86 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.86
Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.18
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.34
3 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.88
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.03
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.45
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.69
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.78
Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski 93 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.45
2 Tomáš FlachsTomáš Flachs 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
4 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.05
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.39
Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LudvíkTomáš Ludvík 94 ASK LovosiceASK Lovosice 07.37
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.70
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.95
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 ASK LovosiceASK Lovosice 08.08
Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.74
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 07.80
3 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.96
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 07.99
5 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 08.12
Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.45
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.47
3 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.49
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.78
5 Václav PeleškaVáclav Peleška 66 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.93
Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.06
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.10
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.22
4 Tomáš LudvíkTomáš Ludvík 94 ASK LovosiceASK Lovosice 07.25
5 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.41
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.46
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.49
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.58
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.67
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.75
Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.95
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.09
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.18
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
6 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.29
5 Anezka VejrazkovaAnezka Vejrazkova 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 09.70
6 Barbora JeníčkováBarbora Jeníčková 92 Spastic HandicapSpastic Handicap 13.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.92
2 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.06
6 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.24
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.36
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.84
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 08.91
6 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.21
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.40
3 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.49
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.84
5 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
6 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.38
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.50
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.65
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.66
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.67
6 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.60
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.67
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.70
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 08.72
5 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.01
Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.19
2 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.07
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most DNP
Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.09
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.22
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.26
4 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.35
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.47
6 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.52
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.51
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.57
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.62
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.77
Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
4 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.75
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.44
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.46
3 Tomáš LudvíkTomáš Ludvík 94 ASK LovosiceASK Lovosice 23.53
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.75
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 22.96
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.26
3 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.16
Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.96
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.08
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.56
4 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.71
2 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.02
3 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 25.14
4 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.24
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.28
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 ASK LovosiceASK Lovosice 24.79
3 Miroslav KarasMiroslav Karas 96 AK ŽatecAK Žatec 26.51
4 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.82
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.01
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.05
3 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 26.54
4 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 26.83
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.09
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 26.11
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.93
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.11
2 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 29.74
3 Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 30.34
Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.09
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.69
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.60
Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.90
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.48
3 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 27.04
Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.01
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.71
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.92
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.97
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.50
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.99
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.65
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 30.32
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.76
2 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.93
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.46
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 28.62
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 27.68
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.59
3 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.82
4 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 29.84
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 29.61
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.76
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.96
Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 29.02
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 29.42
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 30.02
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 33.54
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.33
2 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.70
Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 28.62
2 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 31.81
3 Anezka VejrazkovaAnezka Vejrazkova 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 33.14
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.49
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 51.10
3 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.46
Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.68
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.14
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.33
4 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 52.81
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.56
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.02
3 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.61
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.95
2 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 55.00
3 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.64
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.45
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.12
2 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.85
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.15
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.15
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 66.79
3 Martina KaplanováMartina Kaplanová 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 70.65
Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DQ
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.49
2 Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:00.14
3 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.35
4 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.79
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.21
6 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:05.84
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:06.40
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:11.42
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.08
4 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:14.93
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:17.18
6 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 2:21.94
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:33.83
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:21.40
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.67
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:28.12
4 Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK BílinaAK Bílina 2:31.10
5 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.08
6 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 2:38.35
7 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:38.56
8 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:41.69
9 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.72
10 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.38
11 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:59.67
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.63
2 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:14.15
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:17.82
4 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 4:20.10
5 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:27.73
6 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:28.19
7 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:39.59
8 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:42.54
9 Tomáš KochlöffelTomáš Kochlöffel 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:52.16
10 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:57.18
11 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 5:22.61
Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:32.51
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:56.01
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 4:56.59
4 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 4:57.97
5 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:00.49
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:05.22
7 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:09.82
8 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:13.83
9 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:21.16
10 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:23.70
11 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:27.99
12 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:29.57
13 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:30.08
14 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:33.99
15 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5:40.83
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.19
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.84
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.43
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.61
3 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.19
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.07
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.15
3 David EzrDavid Ezr 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.17
Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most DQ
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.96
2 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.99
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.45
Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.93
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.09
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 10.16
4 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.81
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 09.35
2 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.84
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.13
4 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 10.80
5 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.87
6 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.26
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.941.982.012.032.06
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.03 -------XOOOXOOXOXXOXXX
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 2.01 -------OXOXXOXXOX-OXXX
3 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.85 ----O--OOXXX
4 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.85 ------OOXOXXX
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.85 ---O-OXOOXXOXXX
6 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.85 ------OXOXXOXXX
7 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.85 -------XOXXOXX-X
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.80 ---O-OOXOXXX
9 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.75 ---OOOOXXX
10 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.75 ---OOOXOXXX
11 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.70 ---OOXO
12 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.65 ---OOXXX
13 Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.65 ---OXO
14 Jakub KlímaJakub Klíma
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.65 --OOXXOXXX
15 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.60 OOOOXXX
16 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.50 OOXXX
17 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 1.50 OXOXXX
18 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.45 XXOXXX
19 Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski
AK BílinaAK Bílina
93 DNP
20 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 DNP
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.601.651.701.751.80
1 Barbora LalákováBarbora Laláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 1.75 ------OOOOXXOXXX
2 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.60 --O-O-OXOXXX
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.53 -OOOXXOOXXX
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.53 --OOOXOXXX
5 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 1.50 -OOOXOXXX
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.50 -OXOXOXOXXX
7 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.45 OOOOXXX
8 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 1.40 OOOXXX
Anna SchindlerováAnna Schindlerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.603.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.80
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.00 -------------OO
2 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.60 -----------O-OXXX
3 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 4.30 -------O-OXOXXX
4 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.20 -------O-XOXXX
5 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 4.00 ---XO-O-OXXX
6 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 3.70 ----O-XXX
7 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 2.40 OOXXX
8 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.20 OXXX
9 Michal KleinertMichal Kleinert
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 NM ------------XXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.30
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.40 O
2 Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
SlovenskoSlovensko
97 3.20 O-O-
3 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.20 O-OXOOOOXXX
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.20 O-OOOXXOXXX
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 3.10 OOOOOXXX
6= Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.60 OOOOOXXX
6= Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.60 O-XXX
6= Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 2.60 O-XXX
9 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50 XOOOOXXX
10 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 2.20 OOXXX
11 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 2.20 OOXOXOXXX
12 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.80 XOOXXX
13 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco
AK BílinaAK Bílina
98 1.60 OXXX
14 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
15 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.16 7.167.16
2 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.79 6.776.706.796.79X6.785.41
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.69 X6.696.676.69
4 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.56 6.56XX6.56
5 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.49 6.276.076.496.496.476.246.42
6 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.34 5.98X6.346.34
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.28 6.22-X6.226.146.286.25
8 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 6.27 X5.84X5.845.90X6.27
9 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 6.13 6.13XX6.135.666.046.09
10 Jiří LedenJiří Leden
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
74 5.91 5.665.635.915.91
11 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 5.79 5.795.715.585.79
12 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.54 5.545.314.985.544.994.555.07
13 Miroslav KarasMiroslav Karas
AK ŽatecAK Žatec
96 5.44 5.415.444.335.445.174.53X
14 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.23 5.234.914.905.234.44X4.71
15 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.20 X5.205.175.20
16 Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 5.02 4.995.024.965.02
17 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 5.02 4.915.02X5.02
18 František HynekFrantišek Hynek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.63 X4.384.634.63
19 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.58 4.434.584.554.58
20 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 4.56 4.564.514.464.56
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 DNP -------
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP -------
Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 DNP -------
Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski
AK BílinaAK Bílina
93 DNP ----
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 5.67 5.675.63X5.67
2 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.63 XX5.635.63
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.60 XX5.605.60
4 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.56 5.335.525.565.56
5 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.27 5.065.095.025.095.27XX
6 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.25 X5.195.255.255.15XX
7 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.23 5.145.10X5.145.235.02X
8 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.05 4.574.764.894.894.715.054.98
9 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.94 4.944.86X4.94X4.734.62
10 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.92 XX4.924.92
11 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 4.90 4.824.714.904.904.684.674.78
12 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.71 4.662.60X4.66X4.714.60
13 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.68 4.524.324.634.63XX4.68
14 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.60 4.054.504.604.60
15 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.59 4.594.56X4.59
16 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.46 4.464.464.454.46
17 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 4.39 4.394.27X4.39
18 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.27 X4.274.204.27
19 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.23 4.23XX4.23
20 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 3.79 3.303.223.793.79
21 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 DNP -------
22 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 DNP -------
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 14.81 14.4814.4914.8114.8114.5814.55-
2 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.26 13.2613.1512.1113.26X--
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.15 13.03X12.7213.03X-13.15
4 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 13.11 12.8412.7012.9912.9913.1112.8711.90
5 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.86 12.7312.8612.8012.8612.7012.78X
6 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 12.43 12.30XX12.3012.38X12.43
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.43 12.1812.09X12.1811.9612.3712.43
8 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.93 11.8811.6411.6811.8811.9311.6311.68
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 NM XX-0---
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 11.53 X11.5211.3011.5211.5210.8011.53
2 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.29 10.96X10.5710.9610.9011.2911.28
3 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 11.12 10.9911.1211.0811.12
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.07 X10.7710.8510.8510.9411.0711.04
5 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 10.72 10.6510.72X10.72
6 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.50 10.4010.4810.4010.4810.5010.3610.47
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 10.36 10.3610.21X10.36
8 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.30 10.30X09.4410.30
9 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.25 09.7910.0610.2510.25XX10.06
10 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 10.11 09.81X10.1110.11
11 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 09.89 09.5109.8909.7009.8909.7409.7509.79
12 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 09.77 09.4909.3209.7709.7709.6109.7009.52
13 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.75 09.7509.60X09.75XX09.42
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 DNP
Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie KonopováMarie Konopová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
96 11.28 10.8410.8610.7110.8611.2110.2611.28
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 10.84 10.2110.5710.8410.8410.3910.07X
3 Martina KaplanováMartina Kaplanová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
96 10.07 08.2510.0709.2310.0709.7809.4809.47
4 Zuzana KoudelováZuzana Koudelová
AK BílinaAK Bílina
98 08.09 07.5207.5608.0408.0407.1008.0907.72
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.75 11.3511.14X11.35X11.75X
2 Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 11.20 X10.5311.2011.20XXX
3 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 10.07 09.76XX09.76X10.0110.07
4 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 08.47 XXX008.2907.9408.47
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 13.53 X12.9511.5012.9513.3913.53X
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 12.95 11.9811.74X11.98X12.8112.95
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 11.73 11.1711.2511.7311.7311.64X11.23
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 11.17 09.5310.9110.9110.9111.1710.70-
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 10.32 10.2309.9710.3210.3209.7610.2409.80
6 David HnízdilDavid Hnízdil
AK MostAK Most
96 DNP -------
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 15.03 14.8214.9714.1614.97X15.0315.01
2 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 14.29 14.2912.8013.7114.2913.52XX
3 Maksym PodoprygoraMaksym Podoprygora
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
95 12.01 10.56X12.0112.0111.07X11.39
4 Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 09.84 09.3309.8309.8409.8409.4609.50X
5 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 09.57 XX08.2608.2608.9908.7309.57
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 14.94 X14.6814.7214.72X14.3514.94
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.62 X14.43X14.43X14.3714.62
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 12.23 11.1811.3411.5511.5511.72X12.23
4 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.33 X10.39X10.3911.3311.2910.46
5 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 08.67 08.2808.3608.1108.3608.3808.6708.51
6 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
59 08.63 XXX007.7908.6308.31
7 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
46 07.88 X07.8307.6707.8307.8707.8407.88
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 DNP -------
Celkem 8 závodníků