Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (10. 2. 2013)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:02.63
2 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:14.15
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:17.82
4 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 4:20.10
5 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:27.73
6 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:28.19
7 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:39.59
8 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:42.54
9 Tomáš KochlöffelTomáš Kochlöffel 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:52.16
10 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:57.18
11 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 5:22.61
Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:32.51
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:56.01
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 4:56.59
4 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 4:57.97
5 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:00.49
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:05.22
7 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:09.82
8 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:13.83
9 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:21.16
10 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:23.70
11 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:27.99
12 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:29.57
13 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:30.08
14 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:33.99
15 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5:40.83
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 16 závodníků