Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha-Strahov (10. 2. 2013)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.89
2 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.04
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.25
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.11
5 David EzrDavid Ezr 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.33
6 Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.13
2 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.95
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.64
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.65
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.08
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.24
3 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 08.48
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.49
5 Jiří KohoutJiří Kohout 86 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.86
Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.18
2 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.34
3 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.88
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.03
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.45
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.49
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.69
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.78
Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski 93 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.45
2 Tomáš FlachsTomáš Flachs 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
4 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.05
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.39
Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LudvíkTomáš Ludvík 94 ASK LovosiceASK Lovosice 07.37
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.70
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.95
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 ASK LovosiceASK Lovosice 08.08
Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.74
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 07.80
3 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.96
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 07.99
5 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 08.12
Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.45
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.47
3 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.49
4 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.78
5 Václav PeleškaVáclav Peleška 66 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.93
Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.06
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 07.10
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.22
4 Tomáš LudvíkTomáš Ludvík 94 ASK LovosiceASK Lovosice 07.25
5 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.41
6 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.46
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.49
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 07.58
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.67
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.75
Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.95
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.09
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.18
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.20
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.28
6 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.29
5 Anezka VejrazkovaAnezka Vejrazkova 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 09.70
6 Barbora JeníčkováBarbora Jeníčková 92 Spastic HandicapSpastic Handicap 13.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.92
2 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.12
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.06
6 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.24
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.36
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.84
5 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 08.91
6 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.21
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.40
3 Monika VitáskováMonika Vitásková 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.49
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.84
5 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
6 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.38
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.50
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.65
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.66
5 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.67
6 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.60
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.67
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.70
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 08.72
5 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.01
Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.19
2 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.82
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.07
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most DNP
Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.09
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.22
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.26
4 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.35
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.47
6 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.52
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.51
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.57
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.62
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.77
Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 10.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.08
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
4 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.75
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků