výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. vítkovické halové úterý

Ostrava (12. 2. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.37
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.53
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.66
4 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.77
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
6 Jakub RatajJakub Rataj 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BeranPatrik Beran 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
2 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.27
3 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
4 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74
5 Marek GincelMarek Gincel 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.03
Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87
2 Marcel PérezMarcel Pérez 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
3 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24
4 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.36
5 Lukáš BalážikLukáš Balážik 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.45
6 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrabecMartin Hrabec 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
2 Jan FallerJan Faller 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73
3 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
4 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
Tomasz WieteskaTomasz Wieteska 01 PolskoPolsko 08.93
6 Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.50
2 Martin Němec Martin Němec 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.67
4 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.83
5 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.35
2 Tomáš MatýsekTomáš Matýsek 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.60
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68
Tomáš BenekTomáš Benek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.17
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.39
3 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.52
4 Jan ValaJan Vala 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.14
Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.82
2 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.14
3 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.24
4 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
5 Adam KachyňaAdam Kachyňa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.35
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.87
2 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.95
3 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.96
4 Wojciech WasikWojciech Wasik 97 PolskoPolsko 08.03
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.56
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.72
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.77
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.82
5 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.94
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.28
2 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.38
3 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.66
4 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 07.67
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.64
2 Kryštof ČerníkKryštof Černík 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.28
3 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.21
4 Mikuláš Konečný Mikuláš Konečný 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.77
Jakub KováčJakub Kováč 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.09
2 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.30
3 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.30
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.56
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 07.60
2 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.71
3 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.76
Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.33
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.84
3 Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.90
4 Aneta HendrichováAneta Hendrichová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.20
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.34
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 08.41
4 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.72
6 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.87
2 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.02
4 Wiktoria GworekWiktoria Gworek 98 PolskoPolsko 09.14
5 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.23
6 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.97
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.00
3 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.13
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16
5 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
6 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
2 Kateřina MarkováKateřina Marková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.35
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.49
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60
5 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.69
Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
2 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.56
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.63
4 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.77
5 Kristýna MaťugováKristýna Maťugová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.31
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.89
2 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.16
3 Kateřina HonováKateřina Honová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.47
4 Anna MachačováAnna Machačová 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.49
5 Kristýna TicháčkováKristýna Ticháčková 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.93
Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.28
2 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.05
4 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
5 Wiktoria GworekWiktoria Gworek 98 PolskoPolsko 09.14
6 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.61
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.80
4 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 09.26
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.47
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59
3 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 09.15
4 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.69
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.98
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.00
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.02
4 Wojciech WasikWojciech Wasik 97 PolskoPolsko 09.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.71
2 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.51
3 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.91
4 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.58
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.72
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
4 Wojciech WasikWojciech Wasik 97 PolskoPolsko 09.99
5 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.33
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.78
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.42
3 Kryštof ČerníkKryštof Černík 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.60
4 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.35
5 Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.41
6 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.28
2 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.69
3 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.42
Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.82
2 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.11
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.69
4 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.93
5 Jan FallerJan Faller 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.43
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.26
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.74
3 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.98
4 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.32
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŽídekDaniel Žídek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.50
2 Lukáš HomolaLukáš Homola 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.74
3 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.19
4 Jonáš EšikJonáš Ešik 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.79
Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.85
2 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.68
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.87
4 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.18
5 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.50
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.77
2 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.57
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.63
4 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.81
5 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.85
Daniel ŽídekDaniel Žídek 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.00
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 09.60
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.21
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 10.12
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.34
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.90
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.29
4 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.85
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.32
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.53
3 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.79
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.31
5 Wiktoria GworekWiktoria Gworek 98 PolskoPolsko 11.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.24
2 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.51
3 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.83
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.36
Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.53
2 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.66
3 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.21
4 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.42
5 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.60
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.70
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.85
2 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.80
3 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 1.80
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65
5 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.65
6 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.55
7 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.55
8= Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.50
8= Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.50
10 Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.45
11= Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.40
11= Adam KachyňaAdam Kachyňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.40
Ondřej PerneckýOndřej Pernecký
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 DNS
Petr KukuczkaPetr Kukuczka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNS
Tomáš BenekTomáš Benek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.60
2 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.50
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.45
4 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.35
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.35
6 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.35
7 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.30
8 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.30
9 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.25
10 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.20
Klára KvardováKlára Kvardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 DNS
Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNS
Karolína MališováKarolína Mališová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 6.62
2 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 6.42
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.80
4 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.70
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.65
6 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.51
7 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.39
8 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.25
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.14
10 Martin HrabecMartin Hrabec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.10
11 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.00
Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.00
13 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.94
14 Tomáš MatýsekTomáš Matýsek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.91
15 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.86
16 Adam KachyňaAdam Kachyňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.63
17 Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.46
18 Martin Němec Martin Němec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.45
19 Jan FallerJan Faller
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.35
20 Kryštof ČerníkKryštof Černík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.78
21 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.75
22 Marek GincelMarek Gincel
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
02 3.39
23 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.21
24 Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 2.84
Tomasz WieteskaTomasz Wieteska
PolskoPolsko
01 DNS
Petr KukuczkaPetr Kukuczka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 DNS
Tomáš BenekTomáš Benek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 DNS
Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.53
2 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 5.32
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.11
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.96
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.67
6 Klára Rovenská Klára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.49
7 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.45
8 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.29
9 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.27
10 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.25
11 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.19
12 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.15
13 Kristýna HavlickáKristýna Havlická
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.12
14 Šárka HelusováŠárka Helusová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.11
15 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.06
16 Adriana ChytilováAdriana Chytilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.04
17 Natálie BajtkováNatálie Bajtková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 3.92
18 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.87
19 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.57
20 Hana BláhováHana Bláhová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.52
21 Kristýna MaťugováKristýna Maťugová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.30
22 Kristýna TicháčkováKristýna Ticháčková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
02 3.29
23 Anna MachačováAnna Machačová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
02 3.03
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 0
Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNS
Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNS
Celkem 27 závodníků

Trojskok - Muži

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 12.71
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Ženy

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 10.97
2 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 09.85
Michaela WolfováMichaela Wolfová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 DNS
Celkem 3 závodníků