Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. vítkovické halové úterý

Ostrava (12. 2. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.37
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.53
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.66
4 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.77
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.66
6 Jakub RatajJakub Rataj 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BeranPatrik Beran 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.25
2 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.27
3 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
4 Jan ValíkJan Valík 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74
5 Marek GincelMarek Gincel 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.03
Tobiáš PavelkaTobiáš Pavelka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87
2 Marcel PérezMarcel Pérez 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
3 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24
4 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.36
5 Lukáš BalážikLukáš Balážik 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.45
6 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrabecMartin Hrabec 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
2 Jan FallerJan Faller 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73
3 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
4 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
Tomasz WieteskaTomasz Wieteska 01 PolskoPolsko 08.93
6 Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.50
2 Martin Němec Martin Němec 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.67
4 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.83
5 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.35
2 Tomáš MatýsekTomáš Matýsek 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.60
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68
Tomáš BenekTomáš Benek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.17
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.39
3 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.52
4 Jan ValaJan Vala 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.14
Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.82
2 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.14
3 Adam KristinAdam Kristin 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.24
4 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
5 Adam KachyňaAdam Kachyňa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.35
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.87
2 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.95
3 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.96
4 Wojciech WasikWojciech Wasik 97 PolskoPolsko 08.03
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.56
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.72
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.77
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.82
5 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.94
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.18
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.28
2 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.38
3 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.66
4 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 07.67
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.64
2 Kryštof ČerníkKryštof Černík 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.28
3 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.21
4 Mikuláš Konečný Mikuláš Konečný 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.77
Jakub KováčJakub Kováč 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.09
2 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.30
3 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.30
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.56
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.58
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemyslaw CieslaPrzemyslaw Ciesla 94 PolskoPolsko 07.60
2 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.71
3 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.76
Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Roman RampáčekRoman Rampáček 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.33
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.84
3 Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.90
4 Aneta HendrichováAneta Hendrichová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.20
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.34
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 08.41
4 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.72
6 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.87
2 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.92
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.02
4 Wiktoria GworekWiktoria Gworek 98 PolskoPolsko 09.14
5 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.23
6 Karolína KuchařováKarolína Kuchařová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.97
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.00
3 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.13
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16
5 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
6 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
2 Kateřina MarkováKateřina Marková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.35
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.49
4 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60
5 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.69
Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
2 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.56
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.63
4 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.77
5 Kristýna MaťugováKristýna Maťugová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.31
Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.89
2 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.16
3 Kateřina HonováKateřina Honová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.47
4 Anna MachačováAnna Machačová 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.49
5 Kristýna TicháčkováKristýna Ticháčková 02 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.93
Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.28
2 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Nikol GašparováNikol Gašparová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85
2 Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.05
4 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
5 Wiktoria GworekWiktoria Gworek 98 PolskoPolsko 09.14
6 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
Celkem 6 závodníků