Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (12. 2. 2013)

Skok daleký - Muži

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.42
2 Jan BergJan Berg
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 6.27
3 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 6.17
4 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 6.03
5 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.02
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.93
7 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.89
8 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.88
9 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 5.73
10 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.60
11 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.54
12 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.52
13 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.22
14 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.93
15 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.90
16 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.54
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 DNP
Tomáš AndrleTomáš Andrle
AC PardubiceAC Pardubice
97 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 12.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.50
2 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 5.38
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.25
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.17
5 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.15
6 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.04
7 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.03
8 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.93
9 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.91
10 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.88
11 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.81
12 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.78
13 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 4.76
14 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.68
15 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 4.66
16 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.55
17 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.26
18 Jana HeinrichováJana Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.25
19 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.15
20 Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.07
21 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.97
22 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
71 3.92
23 Michaela MaláMichaela Malá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.85
24 Kateřina MottlováKateřina Mottlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.66
Celkem 24 závodníků