výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 2. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.49
2 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
3 Martin HolečekMartin Holeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
4 Pavel KolářskýPavel Kolářský 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.60
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.45
MS Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
3 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
4 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
5 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.87
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.19
2 Dominik FlemmerDominik Flemmer 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.28
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.81
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.74
Pavel KolářskýPavel Kolářský 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.69
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
4 Jiří DvořákJiří Dvořák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
5 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.58
6 Roman ŠtefanRoman Štefan 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.97
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.34
3 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 09.27
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.34
6 Matěj PagáčMatěj Pagáč 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
2 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
3 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
4 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.71
MS Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.84
2 Michal HendrychMichal Hendrych 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.85
MS Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35
Patrik SokolPatrik Sokol 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
MS Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.75
Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.66
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.80
2 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.07
3 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.19
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.35
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.37
6 Pavel ŠabataPavel Šabata 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.60
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.19
3 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.33
4 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.93
6 Tomáš KofentTomáš Kofent 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.01
2 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
3 Ondřej CulekOndřej Culek 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.85
4 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.96
5 David ČokinaDavid Čokina 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.17
Michal JůzaMichal Jůza 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.96
3 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
4 Jan KubalaJan Kubala 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.07
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.24
6 Matouš MalýMatouš Malý 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
2 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.12
3 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
4 Vít VladykaVít Vladyka 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.80
5 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.06
6 Matěj PaurMatěj Paur 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
2 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.10
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.15
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 10.24
5 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
MS Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
2 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 08.71
3 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.24
4 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
5 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86
6 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.50
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
3 David KopeckýDavid Kopecký 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.10
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.61
5 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95
6 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.29
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.25
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.45
4 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.58
5 Richard KučeraRichard Kučera 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.06
6 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61
3 Pavel SnopPavel Snop 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.11
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.23
Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.23
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis Michalík Denis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.72
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.68
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.89
4 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.17
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.20
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.48
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
2 Robert Sládek Robert Sládek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.03
3 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.75
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
1= Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
3 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.51
4 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 08.64
5 Denis Michalík Denis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.69
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.67
3 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.84
4 Nikola VocáskováNikola Vocásková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.44
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.47
MS Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.37
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.77
3 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.20
MS Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.59
MS Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.23
3 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.24
4 Veronika ZítkováVeronika Zítková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.52
5 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.01
MS Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.46
2 Michaela SvobodováMichaela Svobodová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.76
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
4 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.52
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.87
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.96
3 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.39
4 Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
MS Lucie ZelenkováLucie Zelenková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.06
4 Petra NováPetra Nová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.59
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.00
3 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
4 Barbora MikešováBarbora Mikešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.59
MS Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.05
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora VaňkováBarbora Vaňková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
MS Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.16
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
MS Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
MS Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.38
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.39
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
4 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.70
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.71
6 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.41
2 Aneta ŠpirkováAneta Špirková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.45
3 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.58
4 Patrície LangováPatrície Langová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64
5 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.28
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka BužkováRadka Bužková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.83
2 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.61
3 Nikol VopěnkováNikol Vopěnková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.17
4 Adéla TrávováAdéla Trávová 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.32
5 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.90
MS Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.28
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
3 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.59
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.92
5 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.98
6 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.52
2 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.16
3 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.77
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.77
5 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.85
6 Tereza FryaufováTereza Fryaufová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.59
2 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.37
3 Monika SotonováMonika Sotonová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.60
4 Lucie BisováLucie Bisová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.06
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
2 Michaela DuškováMichaela Dušková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.26
3 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.29
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.04
5 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.60
6 Markéta VlkováMarkéta Vlková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 10.71
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.18
2 Vendula ČechováVendula Čechová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.56
4 Kristýna VyhnanovskáKristýna Vyhnanovská 02 AC ČáslavAC Čáslav 10.67
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.95
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 09.13
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.49
3 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.44
4 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.05
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.55
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.21
4 Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.51
5 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.80
6 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.73
2 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
3 Tereza PoslušnáTereza Poslušná 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.63
4 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.78
5 Natálie ŽeleznáNatálie Železná 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.91
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrálíkováDominika Králíková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.51
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.00
3 Viktoria HudzakViktoria Hudzak 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.28
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.44
MS Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.51
2 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.67
3 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.72
MS Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.34
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.41
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.43
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
5 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.65
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
Poznámky:
Při doběhu upadla závodnice Berouna Kordová Eliška . Po ošetření byla zjištěna zlomenina pravé ruky(vřetení kost).
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.51
2 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.89
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.76
MS Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.22
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.07
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.60
3 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.82
MS Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 19.40
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PecharDavid Pechar 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.72
2 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.26
Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.83
2 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.53
3 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.75
4 Robin PovolnýRobin Povolný 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 21.39
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.23
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.80
3 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.02
4 Jan BílekJan Bílek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.23
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert Sládek Robert Sládek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.55
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.08
3 Marek RendlaMarek Rendla 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.35
4 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 25.02
2 Ondřej CulekOndřej Culek 01 AC ČáslavAC Čáslav 25.37
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.46
Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.49
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.98
3 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.58
Pavel KolářskýPavel Kolářský 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.55
2 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.40
3 Jakub MoravecJakub Moravec 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 27.85
4 Damian PěknicDamian Pěknic 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 28.92
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 21.17
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 26.52
3 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 27.04
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 30.40
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.22
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.29
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 25.33
4 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.61
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.71
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.17
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.91
4 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.89
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.05
2 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.87
3 Denis Michalík Denis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.33
4 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.65
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.02
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 23.07
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.46
2 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.81
Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 21.77
MS Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.95
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.89
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.18
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.50
MS Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.53
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.60
MS Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.58
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.21
MS Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.64
MS Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.72
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.12
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SládkováNikola Sládková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.95
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 21.63
MS Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.35
MS Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.79
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.24
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.57
3 Barbora KrálováBarbora Králová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.15
Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.39
2 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.10
MS Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 20.66
MS Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.51
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.14
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.37
Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.32
MS Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.85
Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21.46
2 Kateřina TrnkováKateřina Trnková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.95
3 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.33
Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.30
2 Zora ČtverákováZora Čtveráková 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.29
MS Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 20.67
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.77
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.50
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.66
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.34
Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.36
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.69
3 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 22.37
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.29
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata HradeckáRenata Hradecká 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.93
2 Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.60
3 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.74
MS Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.96
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.81
2 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.13
MS Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.22
Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŽeleznáNatálie Železná 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.76
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.21
MS Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 23.69
Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 21.77
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.81
3 Markéta VlkováMarkéta Vlková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 27.01
4 Kristýna VyhnanovskáKristýna Vyhnanovská 02 AC ČáslavAC Čáslav 27.55
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 23.14
2 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.92
3 Aneta ŠpirkováAneta Špirková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.46
Olga TatýrkováOlga Tatýrková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.46
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.96
2 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.48
3 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.92
4 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.25
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara NádassyTamara Nádassy 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 24.22
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.81
3 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 29.57
4 Zuzana PšeničkováZuzana Pšeničková 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 30.81
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.81
2 Patrície LangováPatrície Langová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.51
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 23.86
4 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 27.68
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.15
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.05
3 Viktoria HudzakViktoria Hudzak 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.68
4 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.60
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.08
2 Tereza FryaufováTereza Fryaufová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.60
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.38
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.66
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 38.70
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.23
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 40.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.60
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.28
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.69
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 41.87
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
MS Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.51
MS Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.95
Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PecharDavid Pechar 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.27
2 Kryštof KubistaKryštof Kubista 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.66
MS Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.06
MS Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 45.21
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.48
2 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.63
3 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 45.99
4 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.94
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.65
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 47.82
MS Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.76
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.86
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.35
MS Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 45.35
MS Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.78
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.67
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.41
2 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.25
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.97
Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠtefanováTereza Štefanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.62
2 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.81
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 49.18
4 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 48.20
2 Adéla PokornáAdéla Pokorná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.00
3 Nikola VocáskováNikola Vocásková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.95
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ČtverákováZora Čtveráková 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 51.43
2 Tereza KuklováTereza Kuklová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.16
3 Jana SedleckáJana Sedlecká 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.52
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam PeckaAdam Pecka 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:06.69
2 Petr TomanPetr Toman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.87
3 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:18.72
4 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:25.27
5 David KotrčDavid Kotrč 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:29.23
6 Jan BílekJan Bílek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:29.40
7 Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:31.68
8 Štěpán DůrasŠtěpán Důras 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.29
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.23
10 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:42.38
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:12.44
MS Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:37.68
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 2:34.63
2 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:41.61
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:53.12
4 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:02.04
5 Václav HanušVáclav Hanuš 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.38
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:14.03
7 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:15.21
8 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.26
9 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:18.04
10 Josef VosátkaJosef Vosátka 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:34.18
Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.15
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:36.88
3 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:41.48
4 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:49.19
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:53.59
6 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:54.22
7 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.43
8 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:08.65
9 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:18.24
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:41.54
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:44.30
Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:44.30
4 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:51.84
5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:56.84
MS Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.18
MS Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.09
Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:54.70
2 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:56.48
3 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:58.21
4 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:02.89
5 Olga TatýrkováOlga Tatýrková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:04.47
6 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 3:06.40
7 Eliška MatasováEliška Matasová 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:23.60
8 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:27.50
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:56.32
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka BužkováRadka Bužková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:33.80
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:42.47
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:52.61
4 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:02.19
5 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.30
6 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:13.82
7 Adéla SmržováAdéla Smržová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:22.87
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:51.81
Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:01.24
2 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5:08.14
3 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 5:35.18
MS Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:08.67
MS Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:16.15
MS Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:34.41
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 4:49.99
2 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5:55.73
3 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:05.70
4 Tomáš KnyplTomáš Knypl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:09.89
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6:15.85
6 Michal MíšekMichal Míšek 02 AC ČáslavAC Čáslav 6:17.66
7 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 6:39.36
MS Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:59.93
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 4:56.00
2 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:34.28
3 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:55.37
4 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:42.44
MS Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:38.81
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:23.93
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:29.65
3 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:13.94
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:14.47
MS Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:31.32
MS Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:48.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.55
2 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.31
MS Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.95
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.64
MS Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.70
2 Robin PovolnýRobin Povolný 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.33
3 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.53
4 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.71
5 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.56
6 Matěj BrabecMatěj Brabec 99 AC ČáslavAC Čáslav 12.46
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.64
2 Ladislav LevčíkLadislav Levčík 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.05
3 Martin HoudekMartin Houdek 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.70
MS Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.29
MS Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.55
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.22
2 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.93
3 Filip EkrtFilip Ekrt 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.42
4 Tomáš KnyplTomáš Knypl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.98
2 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.57
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.88
4 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.53
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.69
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.74
2 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.14
3 Marek RendlaMarek Rendla 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.15
4 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.63
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.11
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.70
2 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.31
MS Lucie ZelenkováLucie Zelenková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.35
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.38
MS Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.79
2 Nikola NovotnáNikola Novotná 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.25
3 Šárka DlouháŠárka Dlouhá 98 AC ČáslavAC Čáslav 11.31
MS Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.95
MS Tereza KuglerováTereza Kuglerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.67
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.81
MS Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.62
MS Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.36
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.82
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.51
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.58
MS Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.66
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.96
2 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.55
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.76
MS Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.95
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.85
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.62
2 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.75
3 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.07
4 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.45
MS Sandra VágnerováSandra Vágnerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.42
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrície LangováPatrície Langová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.22
2 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.93
3 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.17
4 Monika SotonováMonika Sotonová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.34
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ledvinka, Landa, Šimon, Fiala Ledvinka, Landa, Šimon, Fiala A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:45.05
2 Moravec, Dedík, Martinec, Cais Moravec, Dedík, Martinec, Cais TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:45.10
3 Toman, Pecka, Bílek, Zeman Toman, Pecka, Bílek, Zeman TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:52.05
4 Bureš, Vítejk, Zikmund, Švarc Bureš, Vítejk, Zikmund, Švarc TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:07.05
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pechar, Javůrek, Dostál, Nodl Pechar, Javůrek, Dostál, Nodl A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:48.17
2 Braun, Šanc, Henrych, Kupka Braun, Šanc, Henrych, Kupka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:55.82
3 Křeček, Dusil, Malazínek, Levčík Křeček, Dusil, Malazínek, Levčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.25
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kraus, semotam, Holub, Smolík Kraus, semotam, Holub, Smolík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:59.40
2 Dvořák, Sobotka,Kučera, Ledvinka Dvořák, Sobotka,Kučera, Ledvinka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.89
3 Rozmajzl, Brůna, Kubala, Hlaváč Rozmajzl, Brůna, Kubala, Hlaváč SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:08.32
4 Pánek, Vyšín, Nedvěd, Urban Pánek, Vyšín, Nedvěd, Urban A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hofner, Vítek, Příhoda, Marek Hofner, Vítek, Příhoda, Marek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.04
2 Holina, Kuník, Nový, vitásek, Holina, Kuník, Nový, vitásek, Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:12.32
3 Hanuš, Šabata, Paur, Velich Hanuš, Šabata, Paur, Velich A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:26.72
Puczek, Král, Vlček, Knypl Puczek, Král, Vlček, Knypl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Majer, Kliner, Sládek, Michalík Majer, Kliner, Sládek, Michalík TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:04.09
2 Záhrubský, Krešne, Rendla, Ekrt Záhrubský, Krešne, Rendla, Ekrt A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.45
3 Brabec A., Culek, Míšek, Stehno Brabec A., Culek, Míšek, Stehno AC ČáslavAC Čáslav 2:24.00
4 Steska, Šturm. Antoš, Moravec Steska, Šturm. Antoš, Moravec Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:34.73
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šoustková, Jiránková L., Chocholová, Novotná Šoustková, Jiránková L., Chocholová, Novotná A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.42
2 Bozetianová, Dyrynková, Langhansonová, Pelichová Bozetianová, Dyrynková, Langhansonová, Pelichová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:01.25
3 Cerhová, Jakubová, Svobodová, Mikešová Cerhová, Jakubová, Svobodová, Mikešová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:08.15
Matulová, Šedivá, Braunová, Šrámková Matulová, Šedivá, Braunová, Šrámková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselá, Kleinerová, Barešová, Sládková Veselá, Kleinerová, Barešová, Sládková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:56.94
2 Králová, Salavová, Košátková, Ouředníková Králová, Salavová, Košátková, Ouředníková SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:00.61
3 Čadová, Boháčová, Slezáková, Trnková Čadová, Boháčová, Slezáková, Trnková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:05.89
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiránková, Čurdová, Schonpflugová, Maškková Jiránková, Čurdová, Schonpflugová, Maškková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.98
2 Prouzová, Šamanová, Hradecká, Marešová Prouzová, Šamanová, Hradecká, Marešová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:04.18
3 Novotná, Bužková, Placatková, Sýkorová Novotná, Bužková, Placatková, Sýkorová SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:04.90
4 Korelová, Miková, Šimůnková, Jislová Korelová, Miková, Šimůnková, Jislová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:14.39
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Králíková, Hofmanová, Špirková, Tatýrková Králíková, Hofmanová, Špirková, Tatýrková SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:11.72
2 Handlová, Sobotková, Fryautová, Šimková Handlová, Sobotková, Fryautová, Šimková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:13.86
3 Tomanová, Šírlová, Červenková, Pelová Tomanová, Šírlová, Červenková, Pelová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.48
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušková, Rilichová, Smržová, Přybylová Dušková, Rilichová, Smržová, Přybylová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:10.53
2 Suchá, Pecinová, Lancová, Sotonová Suchá, Pecinová, Lancová, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.41
3 Sudiková, kopicová, Vopěnková, Trávová Sudiková, kopicová, Vopěnková, Trávová Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:22.73
4 Matasová, Gudzhak, Pšeničková, Spurná Matasová, Gudzhak, Pšeničková, Spurná Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:39.76
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.80
2 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
3 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ NeratoviceTJ Neratovice
98 1.55
4 Miloš DusilMiloš Dusil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.50
5 Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
99 1.45
6 Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.35
8 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.35
9 Matěj BrabecMatěj Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
99 1.35
10 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.30
MS Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.75
Pavel KolářskýPavel Kolářský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Václav JislVáclav Jisl
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 1.40
2 Jan KrešneJan Krešne
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.40
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.35
4 Jan DvořákJan Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.35
5 Matěj NovýMatěj Nový
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
00 1.30
6 Marek RendlaMarek Rendla
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.30
7= Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
01 1.25
7= Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.25
9 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.25
Jan DvořákJan Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 NP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
2 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.55
3 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.45
4= Šárka DlouháŠárka Dlouhá
AC ČáslavAC Čáslav
98 1.35
4= Barbora MikešováBarbora Mikešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.35
6 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.35
7 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.35
8= Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 1.30
8= Eliška ČervenkováEliška Červenková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.30
10 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 1.25
MS Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.62
MS Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.45
MS Sára HeroldováSára Heroldová
AC DomažliceAC Domažlice
98 1.35
MS Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.35
Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 1.46
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1.35
3 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.35
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.30
5 Patrície LangováPatrície Langová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.30
6 Tereza PoslušnáTereza Poslušná
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
00 1.30
7 Barbora PecinováBarbora Pecinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.30
8 Monika SotonováMonika Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.25
9 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.20
9 Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.20
11= Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 1.10
11= Tereza PavlováTereza Pavlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.10
MS Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1.35
MS Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.30
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.30
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.10
2 Nikola NovotnáNikola Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2.46
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.46
MS Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.36
MS Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 5.75
2 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.70
3 Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 5.25
4 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.14
5 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.02
6 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.01
7 Kryštof KubistaKryštof Kubista
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.92
8 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.76
9 Dominik FlemmerDominik Flemmer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.66
10 Adam MauerAdam Mauer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
99 4.65
11 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.55
12 Filip LukešFilip Lukeš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.52
13 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ NeratoviceTJ Neratovice
98 4.50
14 Miloš DusilMiloš Dusil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.35
15 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.27
16 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.23
17 Jiří DvořákJiří Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.19
18 Ludvík HrabovskýLudvík Hrabovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.09
19 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 3.93
20 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 3.66
21 Pavel KolářskýPavel Kolářský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 3.62
MS Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.58
Martin HoudekMartin Houdek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 NP
Pavel KolářskýPavel Kolářský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 NP
Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 NP
Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
AC ČáslavAC Čáslav
98 NP
Patrik SokolPatrik Sokol
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 NP
Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.97
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.85
3 Václav JislVáclav Jisl
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 4.68
4 Lukáš BrůnaLukáš Brůna
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.56
5 Denis Michalík Denis Michalík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.46
6 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.42
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.30
8 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.14
9 Petr SmolíkPetr Smolík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.03
10 Lukáš KleinerLukáš Kleiner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.00
11 Aleš KučeraAleš Kučera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.97
12 David ZáhrubskýDavid Záhrubský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.93
13 Filip KlokočníkFilip Klokočník
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 3.90
14 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.90
15 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.89
16 Lukáš BajerLukáš Bajer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.81
17 Jakub KlasnaJakub Klasna
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.81
18 Tomáš HomolkaTomáš Homolka
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 3.81
19 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.76
20 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 3.73
21 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.69
22 David KopeckýDavid Kopecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.69
23 Michal VlčekMichal Vlček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.65
24 Jan KubalaJan Kubala
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.58
25 Jakub PánekJakub Pánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.55
26 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.53
27 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.48
28 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3.46
29 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 3.41
30 Jakub StezkaJakub Stezka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 3.40
31 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.34
32 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.33
33 Matěj PaurMatěj Paur
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.32
34 Filip EkrtFilip Ekrt
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.32
35 Roman StehnoRoman Stehno
AC ČáslavAC Čáslav
02 3.30
36 Michal MíšekMichal Míšek
AC ČáslavAC Čáslav
02 3.28
37 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 3.25
38 Dominik HaismanDominik Haisman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.24
39 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 3.24
40 Vojtěch AntošVojtěch Antoš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 3.16
41 Pavel SnopPavel Snop
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 3.05
42 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.04
MS Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.09
MS Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.03
Michal JůzaMichal Jůza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NP
Jan PolákJan Polák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NP
Josef VosátkaJosef Vosátka
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 NP
Štěpán MertaŠtěpán Merta
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NP
Richard KučeraRichard Kučera
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 NM
Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Damian PěknicDamian Pěknic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 NM
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 52 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KrálováBarbora Králová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
98 4.66
2 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.62
3 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.51
4 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.47
5 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 4.39
6 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.34
7 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.13
8 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.99
9 Veronika ZítkováVeronika Zítková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.79
10 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.72
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.96
MS Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.71
MS Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.31
MS Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.29
MS Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.12
Gabriela ŠediváGabriela Šedivá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NP
Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NP
Nikola MatulováNikola Matulová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NM
Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.85
2 Radka BužkováRadka Bužková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.78
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.68
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.32
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.23
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
02 4.05
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.03
8 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.97
9 Anna KozlováAnna Kozlová
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.81
10 Barbora RillichováBarbora Rillichová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.77
11 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.67
12 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.67
13 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.56
14 Adéla TrávováAdéla Trávová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
00 3.54
15 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
01 3.54
16 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.46
17 Barbora PlacatkováBarbora Placatková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.41
18 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.40
19 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 3.34
20 Kristýna TomanováKristýna Tomanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.30
21 Lucie BisováLucie Bisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.25
22 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.21
23 Stella SobotkováStella Sobotková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.06
MS Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.37
MS Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.23
MS Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.00
MS Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.98
Vendula ČechováVendula Čechová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 NP
Viktoria HudzakViktoria Hudzak
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 NP
Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 NP
Anna KošatováAnna Košatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NP
Eliška MatasováEliška Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 NP
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 NP
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 NM
Anežka JislováAnežka Jislová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 NM