Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 2. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.49
2 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
3 Martin HolečekMartin Holeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
4 Pavel KolářskýPavel Kolářský 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.60
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.45
MS Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
3 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
4 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
5 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.87
MS Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.19
2 Dominik FlemmerDominik Flemmer 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.28
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.81
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
MS Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.74
Pavel KolářskýPavel Kolářský 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.69
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
4 Jiří DvořákJiří Dvořák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
5 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.58
6 Roman ŠtefanRoman Štefan 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.97
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.34
3 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 09.27
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.34
6 Matěj PagáčMatěj Pagáč 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
2 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
3 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
4 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.71
MS Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.84
2 Michal HendrychMichal Hendrych 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.85
MS Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35
Patrik SokolPatrik Sokol 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
MS Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.75
Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60
2 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.66
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.67
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.80
2 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.07
3 Lukáš BrůnaLukáš Brůna 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.19
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.35
5 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.37
6 Pavel ŠabataPavel Šabata 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.60
2 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.19
3 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.33
4 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.93
6 Tomáš KofentTomáš Kofent 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.01
2 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
3 Ondřej CulekOndřej Culek 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.85
4 Adam BrabecAdam Brabec 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.96
5 David ČokinaDavid Čokina 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.17
Michal JůzaMichal Jůza 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.96
3 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.59
4 Jan KubalaJan Kubala 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.07
5 Jiří ŠindelářJiří Šindelář 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.24
6 Matouš MalýMatouš Malý 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
2 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.12
3 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.55
4 Vít VladykaVít Vladyka 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.80
5 Vojtěch ŠturmVojtěch Šturm 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.06
6 Matěj PaurMatěj Paur 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
2 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.10
3 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.15
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC ČáslavAC Čáslav 10.24
5 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
MS Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
2 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 08.71
3 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.24
4 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
5 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86
6 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.50
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
3 David KopeckýDavid Kopecký 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.10
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.61
5 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.95
6 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.29
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.25
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.45
4 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.58
5 Richard KučeraRichard Kučera 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.06
6 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61
3 Pavel SnopPavel Snop 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.11
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.23
Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.23
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis Michalík Denis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.72
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.68
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC ČáslavAC Čáslav 09.89
4 Dominik HaismanDominik Haisman 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.17
5 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.20
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.48
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
2 Robert Sládek Robert Sládek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.03
3 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.75
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
1= Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
3 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.51
4 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 08.64
5 Denis Michalík Denis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.69
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.64
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.67
3 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.84
4 Nikola VocáskováNikola Vocásková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.44
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.47
MS Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.37
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.77
3 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.02
4 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.20
MS Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.59
MS Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela ŠediváGabriela Šedivá 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.23
3 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.24
4 Veronika ZítkováVeronika Zítková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.52
5 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.01
MS Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.46
2 Michaela SvobodováMichaela Svobodová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.76
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.78
4 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.52
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.22
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.27
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.87
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.96
3 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.39
4 Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
MS Lucie ZelenkováLucie Zelenková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
2 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
3 Eliška BoháčováEliška Boháčová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.06
4 Petra NováPetra Nová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.38
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.59
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 09.00
3 Eliška ČervenkováEliška Červenková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.45
4 Barbora MikešováBarbora Mikešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.59
MS Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.05
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora VaňkováBarbora Vaňková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
MS Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.16
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
MS Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
MS Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.38
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.39
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
4 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.70
5 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.71
6 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.41
2 Aneta ŠpirkováAneta Špirková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.45
3 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.58
4 Patrície LangováPatrície Langová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64
5 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.28
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka BužkováRadka Bužková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.83
2 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.61
3 Nikol VopěnkováNikol Vopěnková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.17
4 Adéla TrávováAdéla Trávová 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.32
5 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.90
MS Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 09.65
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.28
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
3 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.59
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.92
5 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.98
6 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.52
2 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.16
3 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.77
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.77
5 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.85
6 Tereza FryaufováTereza Fryaufová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.59
2 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.37
3 Monika SotonováMonika Sotonová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.60
4 Lucie BisováLucie Bisová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.06
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13
MS Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
2 Michaela DuškováMichaela Dušková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.26
3 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.29
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.04
5 Adéla StádlerováAdéla Stádlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.60
6 Markéta VlkováMarkéta Vlková 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 10.71
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.18
2 Vendula ČechováVendula Čechová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.56
4 Kristýna VyhnanovskáKristýna Vyhnanovská 02 AC ČáslavAC Čáslav 10.67
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.95
MS Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucía VítováLucía Vítová 00 T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce 09.13
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 09.49
3 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.44
4 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.05
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.55
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.21
4 Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.51
5 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.80
6 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.73
2 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50
3 Tereza PoslušnáTereza Poslušná 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.63
4 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.78
5 Natálie ŽeleznáNatálie Železná 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.91
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrálíkováDominika Králíková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.51
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.00
3 Viktoria HudzakViktoria Hudzak 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.28
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.44
MS Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.51
2 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.67
3 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 09.72
MS Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.34
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.41
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.43
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
5 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 08.65
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
Poznámky:
Při doběhu upadla závodnice Berouna Kordová Eliška . Po ošetření byla zjištěna zlomenina pravé ruky(vřetení kost).
Celkem 6 závodníků