výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RožičLukáš Rožič 98 TJ DesnáTJ Desná 08.37
2 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.51
3 David KmiecDavid Kmiec 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.51
4 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.24
5 Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.38
6 Matěj MísařMatěj Mísař 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.39
Kristián FuteraKristián Futera 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
David BulířDavid Bulíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.00
2 Kryštof KařízekKryštof Kařízek 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.06
3 Pavel JiskraPavel Jiskra 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.38
4 Filip NovotnýFilip Novotný 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.72
5 Tomáš KučeraTomáš Kučera 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.91
6 Šimon ChvátilŠimon Chvátil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.06
7 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.52
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.34
3 Dominik ŠilhavýDominik Šilhavý 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.85
4 Karel ValentaKarel Valenta 98 TJ DesnáTJ Desná 09.03
5 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.38
Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.75
2 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.78
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.81
4 Lukáš NigrinLukáš Nigrin 98 TJ DesnáTJ Desná 08.15
5 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.24
6 Jiří FantaJiří Fanta 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.29
7 Marek KučeraMarek Kučera 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
2 Marek BalážMarek Baláž 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.48
3 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.55
4 Jan RatajJan Rataj 98 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.62
5 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.68
6 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.76
7 Dominik KasperDominik Kasper 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.78
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.53
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.66
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.70
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.76
5 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 07.93
6 Kryštof KařízekKryštof Kařízek 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.07
7 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.15
8 Lukáš NigrinLukáš Nigrin 98 TJ DesnáTJ Desná 08.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.03
2 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.04
3 Martin BrezaniMartin Brezani 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.59
4 Jan ŠoufekJan Šoufek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.12
5 Adam BarboraAdam Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.60
6 Matěj PánekMatěj Pánek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.73
Sebastián ŠkůrekSebastián Škůrek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Matěj PánekMatěj Pánek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.40
2 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.92
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.27
4 David ČernohubDavid Černohub 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.33
5 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.59
6 David DoubekDavid Doubek 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.60
7 Daniel DubskýDaniel Dubský 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.64
Simoneta GašiSimoneta Gaši 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.28
2 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 09.33
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.34
4 Filip LanghansFilip Langhans 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.35
5 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.62
Martin JurásekMartin Jurásek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
David KahlDavid Kahl 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Josef HornaJosef Horna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Michael UhlířMichael Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.15
2 Daniel Andrej MikulaDaniel Andrej Mikula 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.98
3 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.12
4 Jan SvobodaJan Svoboda 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.16
5 Adam ProkšAdam Prokš 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.24
6 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.49
7 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.75
Filip MatiašovskýFilip Matiašovský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.27
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.39
3 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.57
4 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.84
5 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.88
6 Vojtěch VýmolaVojtěch Výmola 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.31
7 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.41
8 Jan VotrubecJan Votrubec 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.24
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.30
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
4 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84
5 Michael UhlířMichael Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.02
6 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.02
7 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.04
8 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.10
2 Kristýna LipnickáKristýna Lipnická 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.21
3 Ivana KhymchukIvana Khymchuk 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.04
4 Markéta BalšánkováMarkéta Balšánková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.34
5 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.35
6 Simona RyškováSimona Ryšková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.47
7 Dominika ŠimkováDominika Šimková 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.51
8 Denisa KočováDenisa Kočová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69
Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.69
3 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.97
4 Tereza MinaříkováTereza Minaříková 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.17
5 Michaela JindrákováMichaela Jindráková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.46
6 Marie DemeterováMarie Demeterová 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.14
7 Iva KomlóIva Komló 98 TJ DesnáTJ Desná 10.57
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.46
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.66
4 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.92
5 Barbora RynešováBarbora Rynešová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.62
6 Leona ZieglerováLeona Zieglerová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.90
7 Anita OpočenskáAnita Opočenská 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.04
Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.82
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.90
3 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.91
4 Alena PoláčkováAlena Poláčková 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.97
5 Světlana KočováSvětlana Kočová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.02
6 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.03
7 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.13
8 Sophie KloučkováSophie Kloučková 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.81
2 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ DesnáTJ Desná 08.86
3 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.88
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.89
5 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.99
6 darina Stránskádarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.03
7 Tereza BártováTereza Bártová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Veronika SehnalováVeronika Sehnalová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.54
Saskie SukováSaskie Suková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.53
Rivero Syra CaraballeRivero Syra Caraballe 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.29
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.46
Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.43
Lucie ČermákováLucie Čermáková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.68
Zuzana BerkovcováZuzana Berkovcová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.06
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.33
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.54
4 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.64
5 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.68
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.78
7 Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.84
8 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ DesnáTJ Desná 08.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.99
2 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.32
3 Natálie LipnickáNatálie Lipnická 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.48
4 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.55
5 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.59
6 Anna MaryškováAnna Maryšková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.10
7 Denisa VaculováDenisa Vaculová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.19
8 Eliška NovotnáEliška Novotná 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.25
2 Johana BázlerováJohana Bázlerová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.48
3 Adéla BucharováAdéla Bucharová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.51
4 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70
5 Andrea BotkováAndrea Botková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.03
6 Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.82
7 Nikola BoczanováNikola Boczanová 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 11.04
Bára BejdlováBára Bejdlová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.46
2 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.77
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.32
4 Nikola HartychováNikola Hartychová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.62
5 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.63
6 Markéta HůlkováMarkéta Hůlková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.97
7 Natálie JakobiNatálie Jakobi 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 10.74
Adéla JakšováAdéla Jakšová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.13
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.17
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.36
4 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.73
5 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.81
6 Tereza JindrováTereza Jindrová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04
7 Barbora KonovalováBarbora Konovalová 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.26
Veronika KouckáVeronika Koucká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.32
2 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.36
3 Kateřina MelounováKateřina Melounová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.53
4 Natálie KůtkováNatálie Kůtková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.54
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.72
6 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.99
7 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.10
8 Pavlína LednejováPavlína Lednejová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.60
2 Denisa PeškováDenisa Pešková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.37
3 Hana RambouskováHana Rambousková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.85
4 Linda MísařováLinda Mísařová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.29
5 Klára MikešováKlára Mikešová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.59
6 Štěpánka MühlováŠtěpánka Mühlová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.73
7 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.79
2 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.46
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.47
4 Sára VančurováSára Vančurová 01 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.55
5 Michaela ŠindlerováMichaela Šindlerová 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.75
6 Veronika ŠtulíkováVeronika Štulíková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.15
7 Kateřina ŠtáfkováKateřina Štáfková 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 11.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.07
2 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09.20
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 09.22
4 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.65
5 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.04
6 Nikola MaškováNikola Mašková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.11
Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.42
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.46
3 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.70
4 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.71
5 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.99
6 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.03
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 09.16
8 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.47
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.34
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.83
3 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.70
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.39
2 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 20.60
3 Marek BalážMarek Baláž 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.25
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.18
2 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.72
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.72
Martin MinaříkMartin Minařík 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20.68
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.80
3 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.27
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SchmeilerTomáš Schmeiler 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.06
2 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.18
3 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.24
Kristián FuteraKristián Futera 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 19.67
2 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.89
3 Tomáš KřivanTomáš Křivan 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.95
David HejkalDavid Hejkal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.25
2 Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 20.35
3 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 21.29
4 Petr ŠpalekPetr Špalek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.34
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.65
2 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.29
3 Karel ValentaKarel Valenta 98 TJ DesnáTJ Desná 22.46
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 22.91
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.71
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.25
3 Vojtěch VýmolaVojtěch Výmola 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.59
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.61
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.37
3 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.69
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.80
2 Jaroslav SoukupJaroslav Soukup 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.95
3 Matěj ŠešinaMatěj Šešina 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.96
4 Jan SvobodaJan Svoboda 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 25.33
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MikešMikuláš Mikeš 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.25
2 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.50
3 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.62
4 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.97
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.30
3 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.37
4 Jakub LipavskýJakub Lipavský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.32
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 22.89
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.96
3 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.31
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GasparPatrik Gaspar 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 23.52
2 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.27
3 Kolja HetsyaninKolja Hetsyanin 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.64
4 Michael HetsyaninMichael Hetsyanin 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.77
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.24
2 Martin BrezaniMartin Brezani 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.58
3 Flip BroučilFlip Broučil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.73
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 25.07
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RýdlAdam Rýdl 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.94
2 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.52
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.90
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.21
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.85
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.57
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.19
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.82
2 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.84
Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.24
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.96
3 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.05
Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 darina Stránskádarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.86
2 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.22
3 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.52
Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.41
2 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.58
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.47
4 Karolína VeseláKarolína Veselá 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PoláčkováAlena Poláčková 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.51
2 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.76
3 Michaela PalováMichaela Palová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.76
4 Natálie ČepákováNatálie Čepáková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.21
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.86
2 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22.16
3 Rivero Syra CaraballeRivero Syra Caraballe 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.42
4 Karolína FrankováKarolína Franková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.36
2 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.87
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.39
4 Ivana KhymchukIvana Khymchuk 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.71
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.55
2 Tereza MinaříkováTereza Minaříková 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.49
3 Klára MirskáKlára Mirská 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.94
4 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.21
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.56
2 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.61
3 Jana SamkováJana Samková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.08
Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.39
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.47
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.64
4 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.96
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.94
2 Johana BázlerováJohana Bázlerová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.73
3 Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 28.65
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.03
2 Kristýna TauchmanováKristýna Tauchmanová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.30
3 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.27
4 Kateřina ŠtáfkováKateřina Štáfková 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 29.97
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 24.65
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.77
Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.90
2 Michaela ŠindlerováMichaela Šindlerová 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 24.27
3 Franziska PradellaFranziska Pradella 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.85
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.54
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.67
2 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.27
3 Pavlína PerglováPavlína Perglová 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 25.56
Denisa PeškováDenisa Pešková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.84
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.68
3 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.23
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.45
2 Klára MikešováKlára Mikešová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.10
3 Linda MísařováLinda Mísařová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.15
4 Nikola MaškováNikola Mašková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.55
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.94
2 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.53
3 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 25.59
Lucie KunartováLucie Kunartová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.91
2 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.22
3 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.14
Adéla JakšováAdéla Jakšová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KochováKateřina Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.31
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.62
3 KořenkováTereza KořenkováTereza 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.63
4 Marie KolencováMarie Kolencová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.94
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.59
2 Nikola HartychováNikola Hartychová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.08
3 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.85
4 Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.05
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.43
2 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.79
Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Michaela CenklováMichaela Cenklová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 40.31
2 Lukáš NigrinLukáš Nigrin 98 TJ DesnáTJ Desná 42.28
3 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.77
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FantaJiří Fanta 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 42.86
2 Tomáš LíznerTomáš Lízner 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.07
3 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 44.07
4 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 44.99
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠtulíkDominik Štulík 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.03
2 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 44.63
3 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 46.00
4 Martin MinaříkMartin Minařík 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.46
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠlesingerJan Šlesinger 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.78
2 Filip NovotnýFilip Novotný 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.33
3 Antonín NavrátilAntonín Navrátil 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 49.02
4 Petr ŠpalekPetr Špalek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 56.89
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan MokrejšJan Mokrejš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Sebastián FridrichSebastián Fridrich 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 2 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.17
2 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.40
3 Tomáš VlasatýTomáš Vlasatý 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.30
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 53.85
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŠvantnerTomáš Švantner 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.82
2 Jaroslav SoukupJaroslav Soukup 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.87
3 Sebastian ŠlechtaSebastian Šlechta 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.23
4 Matěj ŠešinaMatěj Šešina 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 51.18
2 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.37
3 Marek PalounekMarek Palounek 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 54.20
Filip MatiašovskýFilip Matiašovský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KraifJiří Kraif 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.57
2 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 52.60
3 Martin KozákMartin Kozák 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.01
Zdeněk KrpataZdeněk Krpata 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 51.79
2 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.36
3 Martin BrezaniMartin Brezani 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 59.02
4 Jakub BradáčJakub Bradáč 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 61.01
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.61
3 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 47.68
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 45.04
2 Nikola HorčičkováNikola Horčičková 98 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 45.73
3 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 47.53
4 Tereza SchmidtováTereza Schmidtová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 54.90
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita MelzerováNikita Melzerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 48.77
2 Sára GodlováSára Godlová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 51.45
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.17
4 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.88
2 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.10
3 Klára MirskáKlára Mirská 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.73
4 Pavla FaltováPavla Faltová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 57.62
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VetrákováNatálie Vetráková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.47
2 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 49.97
3 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 51.18
4 Barbora RynešováBarbora Rynešová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.63
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.81
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.54
3 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.26
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 48.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VítováKateřina Vítová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.34
2 Veronika PřibylováVeronika Přibylová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.10
3 Denisa VaculováDenisa Vaculová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.46
4 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60.35
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.70
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.22
3 Markéta HůlkováMarkéta Hůlková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 59.13
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.50
2 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 56.95
Karolína HornováKarolína Hornová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.92
2 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:19.13
3 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:20.24
4 Lukáš NigrinLukáš Nigrin 98 TJ DesnáTJ Desná 2:22.27
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:26.50
6 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:34.21
7 Antonín NavrátilAntonín Navrátil 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:36.72
8 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:37.14
9 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:42.73
10 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.49
Sebastián FridrichSebastián Fridrich 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Martin Hruška Martin Hruška 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrpataZdeněk Krpata 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:37.38
2 David DoubekDavid Doubek 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:44.08
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:45.21
4 Sebastian ŠlechtaSebastian Šlechta 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:47.07
5 Flip BroučilFlip Broučil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:48.47
6 Michal AndělMichal Anděl 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:51.41
7 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:52.22
8 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:52.89
9 Ondřej FolprechtOndřej Folprecht 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:54.19
10 David ŠvermaDavid Šverma 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.20
11 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:06.48
12 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.39
13 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.53
14 Jakub BradáčJakub Bradáč 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:08.06
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:31.84
2 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.23
3 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:40.19
4 Tereza PečenkováTereza Pečenková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.09
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.61
6 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:49.63
7 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:54.26
8 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:55.81
9 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:06.19
10 Karolína VeseláKarolína Veselá 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 3:12.66
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:39.17
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:42.30
3 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.47
4 Nikola KaniováNikola Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:47.50
5 Nina JařábkováNina Jařábková 01 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:50.98
6 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.23
7 KořenkováTereza KořenkováTereza 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.61
8 Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:59.53
9 Anna LangrováAnna Langrová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.25
10 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.54
11 Pavla JonováPavla Jonová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:46.88
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:40.56
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:42.49
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:42.84
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:44.17
5 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:47.13
6 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:51.21
7 Markéta PavlíkováMarkéta Pavlíková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:55.19
8 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:56.23
9 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:22.76
Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:40.25
2 Petr JanúšekPetr Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 4:49.77
3 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:57.97
4 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:59.43
5 Dominik PaříkDominik Pařík 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:06.10
6 Tomáš SkalkaTomáš Skalka 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:07.15
7 Šimon ChvátilŠimon Chvátil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:37.63
8 Tomáš EndálTomáš Endál 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 5:48.97
9 Lukáš RožičLukáš Rožič 98 TJ DesnáTJ Desná 5:50.67
10 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:54.08
Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Vilém VolfVilém Volf 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:16.21
2 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:43.53
3 Karolína StaňováKarolína Staňová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:44.58
Tereza MužíkováTereza Mužíková 98 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.66
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.27
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.36
4 Lukáš LandaLukáš Landa 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.05
5 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.06
6 David HejkalDavid Hejkal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.40
7 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.59
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.28
2 Dominik DupačDominik Dupač 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.35
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.44
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.59
5 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.82
6 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.04
7 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 11.79
8 Tomáš SchmeilerTomáš Schmeiler 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.23
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MališOndřej Mališ 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.57
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.96
3 Ondřej Rulec Ondřej Rulec 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.11
4 Jan HrehaJan Hreha 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.22
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.95
6 Michal SamkoMichal Samko 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.96
7 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.15
2 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.26
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.93
4 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.41
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.79
Petr SvobodaPetr Svoboda 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.13
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 09.77
3 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.82
4 Karolína FrankováKarolína Franková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.66
5 Tereza SchmidtováTereza Schmidtová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.58
6 Natálie ČepákováNatálie Čepáková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.92
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.08
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.50
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.59
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.79
4 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.85
5 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.30
6 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.82
7 Veronika SehnalováVeronika Sehnalová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 13.54
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.94
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.31
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 12.07
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.30
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.54
5 Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.88
6 Lucie GombárováLucie Gombárová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.42
7 Štěpánka MühlováŠtěpánka Mühlová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14.95
8 Natálie KůtkováNatálie Kůtková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 17.31
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.50
2 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.35
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.35
4 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.41
5 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.80
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.24
7 Karla ŠkrétováKarla Škrétová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.67
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiskra, Šlesinger, Landa, Štulík Jiskra, Šlesinger, Landa, Štulík TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:21.11
2 Vích, Kunst, Trč, Šťastný Vích, Kunst, Trč, Šťastný AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:23.86
3 Novotný, Šešina, Kraif, Krpata Novotný, Šešina, Kraif, Krpata AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:37.19
Janúšek Pa., Janúšek Pe., Štechmüler, Formánek Janúšek Pa., Janúšek Pe., Štechmüler, Formánek SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lízner, Sobota, Hejkal, Dupač Lízner, Sobota, Hejkal, Dupač TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:19.69
2 Kmiec, Zmatlík, Hnízdil, Jankovič Kmiec, Zmatlík, Hnízdil, Jankovič TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:25.83
3 Baláž, Ryska, Křivan, Pařík Baláž, Ryska, Křivan, Pařík AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:29.77
4 Kučera, Navrátil, Langhaus, Soukup Kučera, Navrátil, Langhaus, Soukup AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:30.44
Celkem 4 závodníků

4 x 150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černohub, Mikeš, Kozák, Kleprlík Černohub, Mikeš, Kozák, Kleprlík AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:31.36
2 Vacek, Hašlar, Schindler, Lipavský Vacek, Hašlar, Schindler, Lipavský TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:33.38
3 Hlaváček, Keller, Vích, Uhlíř Hlaváček, Keller, Vích, Uhlíř AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:35.47
4 Mareš, Studený, Anděl, Mikula Mareš, Studený, Anděl, Mikula AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:36.94
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šlechta, Nohýnek, Rýdl, Švantner Šlechta, Nohýnek, Rýdl, Švantner AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:30.12
2 Peterka, Ederer, Rulec, Mališ Peterka, Ederer, Rulec, Mališ AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1:34.13
3 Vondráček, Hreha, Kolomazník, Votrubec Vondráček, Hreha, Kolomazník, Votrubec AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:39.14
4 Vosáhlo, Šantroch, Matějů, Drašar Vosáhlo, Šantroch, Matějů, Drašar TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:40.22
Celkem 4 závodníků

4 x 150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zelinková, Barborová, Novotná, Pečenková Zelinková, Barborová, Novotná, Pečenková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:25.45
2 Koldinská, Loskotová, Marečková, Tomášková Koldinská, Loskotová, Marečková, Tomášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:28.15
3 Kočová, Roubíčková, Kroupová, Gebrtová Kočová, Roubíčková, Kroupová, Gebrtová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:28.70
4 Kuliková, Joslová, Staňová, Kainová Kuliková, Joslová, Staňová, Kainová AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:29.32
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vognarová, Kňourková, Chrtková, Maternává Vognarová, Kňourková, Chrtková, Maternává TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1:28.33
2 Jedličková, Kuželková, Šolcová, Stránská Jedličková, Kuželková, Šolcová, Stránská AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:29.94
3 Čepelíková S., Schmidtová, Berkovcová, Mlejnková Čepelíková S., Schmidtová, Berkovcová, Mlejnková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:33.44
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libnarová, Pejchalová, Weissová. Scholzeová Libnarová, Pejchalová, Weissová. Scholzeová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:29.52
2 Opočenská, Prokorátová, Čepelíková A., Samková Opočenská, Prokorátová, Čepelíková A., Samková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:39.91
Bártová, Balšánková, Ryšková, Šimková Bártová, Balšánková, Ryšková, Šimková SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melzerová, Horčičková, Bočková, Kučerová Melzerová, Horčičková, Bočková, Kučerová TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1:29.42
2 Caraballe, Čepáková, Khymchuk, Palová Caraballe, Čepáková, Khymchuk, Palová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:39.06
3 Mirská, Šolcová, Zikmundová, Matějková Mirská, Šolcová, Zikmundová, Matějková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:39.87
Celkem 3 závodníků

4 x 150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jégrová, Bradová, Lejsková, Hallmanová Jégrová, Bradová, Lejsková, Hallmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:30.00
2 Bubeníková, Lipnická, Langrová, Hoffmannová Bubeníková, Lipnická, Langrová, Hoffmannová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:31.53
3 Kůtková, Sojková, Pradella, Tomášková Kůtková, Sojková, Pradella, Tomášková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:32.73
4 Hůlková, Koutníková, Herčíková, Vítová Hůlková, Koutníková, Herčíková, Vítová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:37.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bělinová, Štulíková, Přibylová, Rambousková Bělinová, Štulíková, Přibylová, Rambousková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:37.00
2 Bucharová, Kochová, Botková, Menčíková Bucharová, Kochová, Botková, Menčíková AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:37.61
3 Lednejová, Tauchmanová, Hanzlová, Gombárová Lednejová, Tauchmanová, Hanzlová, Gombárová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:41.65
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kočová, Nečásková, Vaníčková, Palaštuková Kočová, Nečásková, Vaníčková, Palaštuková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:30.52
2 Vančurová, Jakobi, Kániová, Vodenková Vančurová, Jakobi, Kániová, Vodenková Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1:38.72
Perglová, Štáfková, Kovačová, Šindlerová Perglová, Štáfková, Kovačová, Šindlerová SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kružíková, Bázlerová, Zápotocká, Hartychová Kružíková, Bázlerová, Zápotocká, Hartychová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1:37.86
2 Novotná, Horáčková, Paulíková, Ubry Novotná, Horáčková, Paulíková, Ubry AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:41.87
3 Hrušková, Jonová, Náhlovská, Škrétová Hrušková, Jonová, Náhlovská, Škrétová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:45.64
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek VíchMarek Vích
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.58
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.55
3 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.55
4 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.55
5 Lukáš LandaLukáš Landa
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50
6= Marek KučeraMarek Kučera
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 1.50
6= Dominik DupačDominik Dupač
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50
8= Jiří FantaJiří Fanta
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 1.45
8= Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 1.45
10= Lukáš KunstLukáš Kunst
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.40
10= David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.40
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
David BulířDavid Bulíř
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.57
2 Ondřej MališOndřej Mališ
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 1.33
3 Jan HrehaJan Hreha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 1.33
4 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 1.30
5 Jakub LipavskýJakub Lipavský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.25
6 Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 1.20
Lukáš KellerLukáš Keller
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 NM
Daniel Andrej MikulaDaniel Andrej Mikula
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Matěj PánekMatěj Pánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.64
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.57
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.54
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.48
5 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.40
6 Petra MaternováPetra Maternová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.40
7 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.35
8 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.35
9= Emma ZámišováEmma Zámišová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.30
9= Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 1.30
11 Monika FellerováMonika Fellerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.30
12 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.30
13 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.30
14 Markéta GrametbauerováMarkéta Grametbauerová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
99 1.25
Sophie KloučkováSophie Kloučková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 DNP
Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 DNP
Michaela RandákováMichaela Randáková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla LinkováAdéla Linková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.40
2 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 1.35
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 1.35
4 Kateřina KofroňováKateřina Kofroňová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.30
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30
Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 1.30
8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 1.25
Barbora LejskováBarbora Lejsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.25
10 KořenkováTereza KořenkováTereza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.20
Kateřina VítováKateřina Vítová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.20
Anežka TomáškováAnežka Tomášková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 1.20
Pavlína PerglováPavlína Perglová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 1.20
14 Tereza JindrováTereza Jindrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.15
Tereza StřískováTereza Střísková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 1.15
Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 1.15
Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.15
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.15
Adéla KovačováAdéla Kovačová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
00 NM
Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.60
2 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.00
3 Vojtěch PrádeVojtěch Práde
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 2.80
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 2.80
5 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 2.40
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.20
7 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2.00
8 Jakub LipavskýJakub Lipavský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.60
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.70
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.48
2 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.37
3 Tomáš SkalkaTomáš Skalka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 5.18
4 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.05
5 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.93
6 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 4.93
7 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.92
8 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.83
9 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.73
10 Kryštof KařízekKryštof Kařízek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.53
11 Dominik KasperDominik Kasper
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.48
12 Martin VorelMartin Vorel
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 4.47
13 Jiří RyskaJiří Ryska
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.41
14 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.38
15 Lukáš KunstLukáš Kunst
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.35
16 Lukáš VančuraLukáš Vančura
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 4.35
17 Marek VíchMarek Vích
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.32
18 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.18
19 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.17
20 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.15
21 Lukáš MaňaskaLukáš Maňaska
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
99 4.00
22 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.96
23 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 3.93
24 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.90
25 Dominik ŠilhavýDominik Šilhavý
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 3.62
Aleš ChovančíkAleš Chovančík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 DNP
Daniel RůtaDaniel Růta
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 DNP
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.75
2 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.58
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.07
4 David ČernohubDavid Černohub
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.06
5 Mikuláš MikešMikuláš Mikeš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.03
6 Jakub StudenýJakub Studený
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.00
7 Michael UhlířMichael Uhlíř
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.97
8 David LinhartDavid Linhart
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
00 3.96
9 Adam RýdlAdam Rýdl
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.86
10 Filip LanghansFilip Langhans
AC TJ JičínAC TJ Jičín
00 3.84
11 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.70
12 Dominik BohataDominik Bohata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.67
13 Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.61
14 Patrik GasparPatrik Gaspar
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
01 3.60
15 Daniel DubskýDaniel Dubský
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
01 3.53
16 Ondřej Rulec Ondřej Rulec
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.48
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.48
18 Marek PalounekMarek Palounek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 3.45
19 Adam ProkšAdam Prokš
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.39
20 Jan VotrubecJan Votrubec
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.28
21 Kolja HetsyaninKolja Hetsyanin
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.27
22 Daniel SůvaDaniel Sůva
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.25
23 Vít PeukertVít Peukert
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.22
24 Michal SamkoMichal Samko
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.21
25 Roman KolomazníkRoman Kolomazník
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.16
26 Michal AndělMichal Anděl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.13
Jaroslav HronJaroslav Hron
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Tomáš KlímaTomáš Klíma
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Petr SvobodaPetr Svoboda
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Adam BarboraAdam Barbora
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 NM
Michael HetsyaninMichael Hetsyanin
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Nicolas UlrichNicolas Ulrich
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Pavel ZahálkaPavel Zahálka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.33
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.20
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.03
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 4.80
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.72
6 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.66
7 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.59
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.28
9 Simona KroupováSimona Kroupová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.28
10 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.24
11 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.15
12 Michaela JindrákováMichaela Jindráková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.11
13 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.08
14 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.03
15 Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.91
16 Petra ČerenkováPetra Čerenková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.80
17 Kateřina PrůšováKateřina Průšová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.74
18 Saskie SukováSaskie Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.52
19 Tereza MinaříkováTereza Minaříková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 3.51
20 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.48
21 Monika FellerováMonika Fellerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 3.39
22 Kristýna LipnickáKristýna Lipnická
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.22
23 Marie DemeterováMarie Demeterová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 3.08
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 DNP
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Markéta BalšánkováMarkéta Balšánková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 NM
Petra MaternováPetra Maternová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 NM
Jana SamkováJana Samková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 NM
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.30
2 Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.25
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.18
4 Kristina JánskáKristina Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.09
5 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.09
6 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.99
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 3.95
8 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.91
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.89
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.87
11 Kateřina KochováKateřina Kochová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.66
12 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.64
13 Sára VančurováSára Vančurová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
01 3.63
14 Adéla BucharováAdéla Bucharová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.61
15 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.48
16 Andrea BotkováAndrea Botková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.47
17 Franziska PradellaFranziska Pradella
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.46
18 Tereza JindrováTereza Jindrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.42
19 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.38
20 Veronika ŠtulíkováVeronika Štulíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.37
21 Denisa PeškováDenisa Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.36
22 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.33
23 Štěpánka MühlováŠtěpánka Mühlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
00 3.25
24 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.23
25 Kateřina MelounováKateřina Melounová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.19
26 Anežka TomáškováAnežka Tomášková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.13
27 Pavlína AntošováPavlína Antošová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.11
28 Nikola MaškováNikola Mašková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.09
29 Barbora MatějkováBarbora Matějková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.02
Pavlína LednejováPavlína Lednejová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Anna MaryškováAnna Maryšková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 DNP
Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Natálie DachovskáNatálie Dachovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 NM
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Pavla JonováPavla Jonová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Barbora KonovalováBarbora Konovalová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 NM
Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Jana ProkopováJana Prokopová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Markéta ZpěvákováMarkéta Zpěváková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
00 NM
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ŠvantnerTomáš Švantner
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 08.97
2 Jakub StudenýJakub Studený
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 08.88
3 Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 08.61
4 Vojtěch ŠvapíkVojtěch Švapík
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 07.27
5 Lukáš KellerLukáš Keller
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 07.06
6 Jakub BradáčJakub Bradáč
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 06.96
7 Jiří KraifJiří Kraif
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 06.73
8 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 06.46
9 Tomáš VlasatýTomáš Vlasatý
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 06.40
10 Matěj PánekMatěj Pánek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 06.39
11 Martin KozákMartin Kozák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 06.24
12 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 06.22
13 Alexandr BílekAlexandr Bílek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 06.14
14 Jan ŠoufekJan Šoufek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 05.62
15 Jakub MartinůJakub Martinů
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 05.04
Josef HornaJosef Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 DNP
Martin JurásekMartin Jurásek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 DNP
David KahlDavid Kahl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Tomáš KlímaTomáš Klíma
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Filip MatiašovskýFilip Matiašovský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Lukáš ŠvitorkaLukáš Švitorka
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 DNP
Celkem 21 závodníků

<