Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)
60 m - Žáci (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.53
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.66
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.70
60 m - Ml. žáci (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.24
2 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.30
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
60 m - Žákyně (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.06
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.33
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.54
60 m - Ml. žákyně (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.42
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.46
3 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.70
800 m - Žáci (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.92
2 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:19.13
3 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:20.24
800 m - Ml. žáci (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk KrpataZdeněk Krpata 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:37.38
2 David DoubekDavid Doubek 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:44.08
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:45.21
800 m - Žákyně (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:31.84
2 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.23
3 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:40.19
1500 m - Žáci (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:40.25
2 Petr JanúšekPetr Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 4:49.77
3 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:57.97
1500 m - Žákyně (sobota, 16.2.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:16.21
2 Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:43.53
3 Karolína StaňováKarolína Staňová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:44.58