výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.92
2 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:19.13
3 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:20.24
4 Lukáš NigrinLukáš Nigrin 98 TJ DesnáTJ Desná 2:22.27
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:26.50
6 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:34.21
7 Antonín NavrátilAntonín Navrátil 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:36.72
8 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:37.14
9 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:42.73
10 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:45.49
Sebastián FridrichSebastián Fridrich 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Martin Hruška Martin Hruška 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrpataZdeněk Krpata 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:37.38
2 David DoubekDavid Doubek 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:44.08
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:45.21
4 Sebastian ŠlechtaSebastian Šlechta 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:47.07
5 Flip BroučilFlip Broučil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:48.47
6 Michal AndělMichal Anděl 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:51.41
7 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:52.22
8 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:52.89
9 Ondřej FolprechtOndřej Folprecht 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:54.19
10 David ŠvermaDavid Šverma 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.20
11 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:06.48
12 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.39
13 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:07.53
14 Jakub BradáčJakub Bradáč 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:08.06
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:31.84
2 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.23
3 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:40.19
4 Tereza PečenkováTereza Pečenková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.09
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.61
6 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:49.63
7 Viktorie ErnestováViktorie Ernestová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:54.26
8 Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:55.81
9 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:06.19
10 Karolína VeseláKarolína Veselá 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 3:12.66
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:39.17
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:42.30
3 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:43.47
4 Nikola KaniováNikola Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:47.50
5 Nina JařábkováNina Jařábková 01 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:50.98
6 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.23
7 KořenkováTereza KořenkováTereza 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.61
8 Nikola KoutníkováNikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:59.53
9 Anna LangrováAnna Langrová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.25
10 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:03.54
11 Pavla JonováPavla Jonová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:46.88
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:40.56
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:42.49
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:42.84
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:44.17
5 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:47.13
6 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:51.21
7 Markéta PavlíkováMarkéta Pavlíková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:55.19
8 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:56.23
9 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:22.76
Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 11 závodníků