Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 16.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:07.92 | |||||||||||||||
2 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:19.13 | |||||||||||||||
3 | Pavel JanúšekPavel Janúšek | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 2:20.24 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NigrinLukáš Nigrin | 98 | TJ Desná | 2:22.27 | |||||||||||||||
5 | Petr ŠkodaPetr Škoda | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:26.50 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ArnoldOndřej Arnold | 98 | AC Česká Lípa | 2:34.21 | |||||||||||||||
7 | Antonín NavrátilAntonín Navrátil | 99 | AC TJ Jičín | 2:36.72 | |||||||||||||||
8 | Marek UhlířMarek Uhlíř | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:37.14 | |||||||||||||||
9 | Filip ŠťastnýFilip Šťastný | 99 | AC SYNER Turnov | 2:42.73 | |||||||||||||||
10 | Jaroslav NěmecJaroslav Němec | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:45.49 | |||||||||||||||
Sebastián FridrichSebastián Fridrich | 99 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Martin Hruška Martin Hruška | 98 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 16.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk KrpataZdeněk Krpata | 00 | AC Česká Lípa | 2:37.38 | |||||||||||||||
2 | David DoubekDavid Doubek | 01 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 2:44.08 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:45.21 | |||||||||||||||
4 | Sebastian ŠlechtaSebastian Šlechta | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:47.07 | |||||||||||||||
5 | Flip BroučilFlip Broučil | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:48.47 | |||||||||||||||
6 | Michal AndělMichal Anděl | 00 | AC SYNER Turnov | 2:51.41 | |||||||||||||||
7 | Štěpán MatějůŠtěpán Matějů | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:52.22 | |||||||||||||||
8 | Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:52.89 | |||||||||||||||
9 | Ondřej FolprechtOndřej Folprecht | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:54.19 | |||||||||||||||
10 | David ŠvermaDavid Šverma | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:03.20 | |||||||||||||||
11 | Jakub MartinůJakub Martinů | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:06.48 | |||||||||||||||
12 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 3:07.39 | |||||||||||||||
13 | Jakub LádJakub Lád | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 3:07.53 | |||||||||||||||
14 | Jakub BradáčJakub Bradáč | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:08.06 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 16.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | AC TJ Jičín | 2:31.84 | |||||||||||||||
2 | Denisa FořtováDenisa Fořtová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:33.23 | |||||||||||||||
3 | Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:40.19 | |||||||||||||||
4 | Tereza PečenkováTereza Pečenková | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:43.09 | |||||||||||||||
5 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:43.61 | |||||||||||||||
6 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:49.63 | |||||||||||||||
7 | Viktorie ErnestováViktorie Ernestová | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:54.26 | |||||||||||||||
8 | Aneta FaltováAneta Faltová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:55.81 | |||||||||||||||
9 | Sára ČepelíkováSára Čepelíková | 99 | AC SYNER Turnov | 3:06.19 | |||||||||||||||
10 | Karolína VeseláKarolína Veselá | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 3:12.66 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 16.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KaniováAneta Kaniová | 00 | AC Česká Lípa | 2:39.17 | |||||||||||||||
2 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:42.30 | |||||||||||||||
3 | Natálie BělinováNatálie Bělinová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:43.47 | |||||||||||||||
4 | Nikola KaniováNikola Kaniová | 00 | AC Česká Lípa | 2:47.50 | |||||||||||||||
5 | Nina JařábkováNina Jařábková | 01 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:50.98 | |||||||||||||||
6 | Markéta KeprtováMarkéta Keprtová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:51.23 | |||||||||||||||
7 | KořenkováTereza KořenkováTereza | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:53.61 | |||||||||||||||
8 | Nikola KoutníkováNikola Koutníková | 01 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:59.53 | |||||||||||||||
9 | Anna LangrováAnna Langrová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:03.25 | |||||||||||||||
10 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:03.54 | |||||||||||||||
11 | Pavla JonováPavla Jonová | 01 | AC SYNER Turnov | 3:46.88 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 16.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:40.56 | |||||||||||||||
2 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:42.49 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:42.84 | |||||||||||||||
4 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 2:44.17 | |||||||||||||||
5 | Barbora LejskováBarbora Lejsková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:47.13 | |||||||||||||||
6 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 2:51.21 | |||||||||||||||
7 | Markéta PavlíkováMarkéta Pavlíková | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:55.19 | |||||||||||||||
8 | Veronika ŠolcováVeronika Šolcová | 01 | AC TJ Jičín | 2:56.23 | |||||||||||||||
9 | Kateřina VenerováKateřina Venerová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 3:22.76 | |||||||||||||||
Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská | 01 | AC SYNER Turnov | DNF | ||||||||||||||||
Vendula KamlerováVendula Kamlerová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |