Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.48
2 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.37
3 Tomáš SkalkaTomáš Skalka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 5.18
4 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.05
5 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.93
6 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 4.93
7 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.92
8 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.83
9 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.73
10 Kryštof KařízekKryštof Kařízek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.53
11 Dominik KasperDominik Kasper
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.48
12 Martin VorelMartin Vorel
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 4.47
13 Jiří RyskaJiří Ryska
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.41
14 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.38
15 Lukáš KunstLukáš Kunst
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.35
16 Lukáš VančuraLukáš Vančura
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 4.35
17 Marek VíchMarek Vích
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.32
18 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.18
19 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.17
20 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.15
21 Lukáš MaňaskaLukáš Maňaska
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
99 4.00
22 Daniel SvobodaDaniel Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.96
23 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 3.93
24 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.90
25 Dominik ŠilhavýDominik Šilhavý
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 3.62
Aleš ChovančíkAleš Chovančík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 DNP
Daniel RůtaDaniel Růta
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 DNP
Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.75
2 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.58
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.07
4 David ČernohubDavid Černohub
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.06
5 Mikuláš MikešMikuláš Mikeš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.03
6 Jakub StudenýJakub Studený
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.00
7 Michael UhlířMichael Uhlíř
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.97
8 David LinhartDavid Linhart
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
00 3.96
9 Adam RýdlAdam Rýdl
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.86
10 Filip LanghansFilip Langhans
AC TJ JičínAC TJ Jičín
00 3.84
11 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.70
12 Dominik BohataDominik Bohata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.67
13 Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.61
14 Patrik GasparPatrik Gaspar
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
01 3.60
15 Daniel DubskýDaniel Dubský
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
01 3.53
16 Ondřej Rulec Ondřej Rulec
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.48
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.48
18 Marek PalounekMarek Palounek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 3.45
19 Adam ProkšAdam Prokš
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.39
20 Jan VotrubecJan Votrubec
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.28
21 Kolja HetsyaninKolja Hetsyanin
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.27
22 Daniel SůvaDaniel Sůva
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.25
23 Vít PeukertVít Peukert
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.22
24 Michal SamkoMichal Samko
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.21
25 Roman KolomazníkRoman Kolomazník
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.16
26 Michal AndělMichal Anděl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.13
Jaroslav HronJaroslav Hron
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Tomáš KlímaTomáš Klíma
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Petr SvobodaPetr Svoboda
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Adam BarboraAdam Barbora
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 NM
Michael HetsyaninMichael Hetsyanin
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 NM
Martin KohoutMartin Kohout
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Nicolas UlrichNicolas Ulrich
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Pavel ZahálkaPavel Zahálka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.33
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.20
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.03
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 4.80
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.72
6 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.66
7 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.59
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.28
9 Simona KroupováSimona Kroupová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 4.28
10 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.24
11 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.15
12 Michaela JindrákováMichaela Jindráková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.11
13 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.08
14 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.03
15 Tereza BártováTereza Bártová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 3.91
16 Petra ČerenkováPetra Čerenková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.80
17 Kateřina PrůšováKateřina Průšová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 3.74
18 Saskie SukováSaskie Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.52
19 Tereza MinaříkováTereza Minaříková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 3.51
20 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.48
21 Monika FellerováMonika Fellerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 3.39
22 Kristýna LipnickáKristýna Lipnická
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 3.22
23 Marie DemeterováMarie Demeterová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 3.08
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 DNP
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 DNP
Markéta BalšánkováMarkéta Balšánková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 NM
Petra MaternováPetra Maternová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 NM
Jana SamkováJana Samková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 NM
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 NM
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.30
2 Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.25
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.18
4 Kristina JánskáKristina Jánská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.09
5 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.09
6 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.99
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 3.95
8 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.91
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.89
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.87
11 Kateřina KochováKateřina Kochová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.66
12 Barbora BradováBarbora Bradová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.64
13 Sára VančurováSára Vančurová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
01 3.63
14 Adéla BucharováAdéla Bucharová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.61
15 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.48
16 Andrea BotkováAndrea Botková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.47
17 Franziska PradellaFranziska Pradella
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.46
18 Tereza JindrováTereza Jindrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.42
19 Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.38
20 Veronika ŠtulíkováVeronika Štulíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.37
21 Denisa PeškováDenisa Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.36
22 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.33
23 Štěpánka MühlováŠtěpánka Mühlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
00 3.25
24 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.23
25 Kateřina MelounováKateřina Melounová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.19
26 Anežka TomáškováAnežka Tomášková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.13
27 Pavlína AntošováPavlína Antošová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 3.11
28 Nikola MaškováNikola Mašková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.09
29 Barbora MatějkováBarbora Matějková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 3.02
Pavlína LednejováPavlína Lednejová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 DNP
Anna MaryškováAnna Maryšková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 DNP
Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 DNP
Natálie DachovskáNatálie Dachovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 NM
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Pavla JonováPavla Jonová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Barbora KonovalováBarbora Konovalová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 NM
Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 NM
Jana ProkopováJana Prokopová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 NM
Markéta ZpěvákováMarkéta Zpěváková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
00 NM
Celkem 39 závodníků