Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (16. 2. 2013)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.34
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.83
3 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.70
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.39
2 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 20.60
3 Marek BalážMarek Baláž 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.25
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.18
2 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.72
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.72
Martin MinaříkMartin Minařík 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20.68
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.80
3 Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.27
4 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SchmeilerTomáš Schmeiler 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.06
2 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.18
3 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.24
Kristián FuteraKristián Futera 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 19.67
2 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.89
3 Tomáš KřivanTomáš Křivan 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.95
David HejkalDavid Hejkal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Šimon MráčekŠimon Mráček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.25
2 Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 20.35
3 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 21.29
4 Petr ŠpalekPetr Špalek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.34
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.65
2 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.29
3 Karel ValentaKarel Valenta 98 TJ DesnáTJ Desná 22.46
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 22.91
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.71
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.25
3 Vojtěch VýmolaVojtěch Výmola 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.59
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VacekAdam Vacek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.61
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.37
3 Nicolas UlrichNicolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.69
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.80
2 Jaroslav SoukupJaroslav Soukup 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.95
3 Matěj ŠešinaMatěj Šešina 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.96
4 Jan SvobodaJan Svoboda 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 25.33
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MikešMikuláš Mikeš 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.25
2 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.50
3 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.62
4 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.97
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.30
3 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.37
4 Jakub LipavskýJakub Lipavský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.32
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 22.89
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.96
3 Zdeněk HloušekZdeněk Hloušek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.31
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GasparPatrik Gaspar 01 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 23.52
2 Ondřej HašlarOndřej Hašlar 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.27
3 Kolja HetsyaninKolja Hetsyanin 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.64
4 Michael HetsyaninMichael Hetsyanin 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.77
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.24
2 Martin BrezaniMartin Brezani 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.58
3 Flip BroučilFlip Broučil 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.73
4 Alexandr BílekAlexandr Bílek 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 25.07
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RýdlAdam Rýdl 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.94
2 Jan Nepomuk PrausJan Nepomuk Praus 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.52
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.90
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.21
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.85
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.57
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.19
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.82
2 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.84
Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.24
2 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.96
3 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.05
Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 darina Stránskádarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.86
2 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.22
3 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.52
Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MarcziováSimona Marcziová 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.41
2 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.58
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.47
4 Karolína VeseláKarolína Veselá 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PoláčkováAlena Poláčková 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 22.51
2 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.76
3 Michaela PalováMichaela Palová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.76
4 Natálie ČepákováNatálie Čepáková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.21
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.86
2 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 22.16
3 Rivero Syra CaraballeRivero Syra Caraballe 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.42
4 Karolína FrankováKarolína Franková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.36
2 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 21.87
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.39
4 Ivana KhymchukIvana Khymchuk 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.71
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.55
2 Tereza MinaříkováTereza Minaříková 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.49
3 Klára MirskáKlára Mirská 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.94
4 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.21
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.56
2 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.61
3 Jana SamkováJana Samková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.08
Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.39
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.47
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.64
4 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.96
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.94
2 Johana BázlerováJohana Bázlerová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.73
3 Pavlína AntošováPavlína Antošová 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 28.65
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.03
2 Kristýna TauchmanováKristýna Tauchmanová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.30
3 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 25.27
4 Kateřina ŠtáfkováKateřina Štáfková 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 29.97
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VodenkováTereza Vodenková 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 24.65
2 Tereza ZápotockáTereza Zápotocká 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.77
Tereza VaníčkováTereza Vaníčková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.90
2 Michaela ŠindlerováMichaela Šindlerová 00 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 24.27
3 Franziska PradellaFranziska Pradella 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.85
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 26.54
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.67
2 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.27
3 Pavlína PerglováPavlína Perglová 01 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 25.56
Denisa PeškováDenisa Pešková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.84
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.68
3 Anna NečáskováAnna Nečásková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.23
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.45
2 Klára MikešováKlára Mikešová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.10
3 Linda MísařováLinda Mísařová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.15
4 Nikola MaškováNikola Mašková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.55
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.94
2 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 24.53
3 Tereza KovaříkováTereza Kovaříková 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 25.59
Lucie KunartováLucie Kunartová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21.91
2 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.22
3 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.14
Adéla JakšováAdéla Jakšová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KochováKateřina Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.31
2 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.62
3 KořenkováTereza KořenkováTereza 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.63
4 Marie KolencováMarie Kolencová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.94
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.59
2 Nikola HartychováNikola Hartychová 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.08
3 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.85
4 Kateřina HerčíkováKateřina Herčíková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.05
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.43
2 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.79
Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Michaela CenklováMichaela Cenklová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků