Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (17. 2. 2013)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 17.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.70
2 Václav ValachVáclav Valach
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 4.50
3 Robin GrusmannRobin Grusmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.42
4 Daniel VrbaDaniel Vrba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.39
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.38
6 Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 4.29
7 Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.88
8 Matěj ČervenýMatěj Červený
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.85
9 Jan RombaJan Romba
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.70
10 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.69
11 Pavel VacekPavel Vacek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.67
12 Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.59
13 Jan BužgaJan Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.48
14 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.47
15 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.45
16 Jan VeličkaJan Velička
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.31
17 Bart BrettschneiderBart Brettschneider
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.10
18 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 2.81
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0
Petr BužgaPetr Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 17.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.39
2 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.28
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 4.26
4 Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.08
5 Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.95
6 Eliška Kopcová Eliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.92
7 Sabina FronováSabina Fronová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.82
8 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.81
9 Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.72
10 Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.71
11 Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.66
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.53
13 Lucie MertováLucie Mertová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.51
14 Hana SlovákováHana Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.42
15 Aneta HavlíkováAneta Havlíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.38
16 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.37
17 Bára HorákováBára Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.37
18 Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.35
19 Adéla DejlováAdéla Dejlová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
01 3.32
20 Klára AndělováKlára Andělová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.30
21 Lada ČinčilováLada Činčilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.29
22 Natálie BřezinováNatálie Březinová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 3.23
23 Johana ŠustkováJohana Šustková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.18
24 Markéta NyklováMarkéta Nyklová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.18
25= Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.15
25= Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.15
27 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.11
28 Marie BaďurováMarie Baďurová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.11
29 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.08
30 Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.03
31 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 2.90
Martina KyseláMartina Kyselá
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 0
Barbora MalíkováBarbora Malíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 0
Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 DNP
Eliška VedralováEliška Vedralová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Lucie KyseláLucie Kyselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 DNP
Celkem 36 závodníků