výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (23. 2. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.84
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.12
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.20
4 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 08.49
5 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.42
MS Aleš Moravec Aleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.75
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.81
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.08
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.55
5 Václav NachlingerVáclav Nachlinger 98 AK MostAK Most 09.03
6 Jiří HavelJiří Havel 98 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.82
2 Pavel ZetekPavel Zetek 98 AK ŽatecAK Žatec 08.33
3 Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.97
4 Kryštof BodnárKryštof Bodnár 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.18
Adam ZemanAdam Zeman 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.89
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.96
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.36
4 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 08.91
MS Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.69
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.73
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.77
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.79
5 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.88
6 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.91
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.03
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.15
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.21
4 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.25
Pavel ZetekPavel Zetek 98 AK ŽatecAK Žatec 08.25
6 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 08.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99
2 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 10.32
3 Luboš KnapLuboš Knap 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.69
4 Richard ŠloserRichard Šloser 01 AK BílinaAK Bílina 12.99
MS Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.03
Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.06
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.88
3 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.84
4 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.96
5 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.38
6 Daniel MikešDaniel Mikeš 01 AK MostAK Most 12.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.50
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.09
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina 09.29
4 Fabián BodnárFabián Bodnár 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.50
5 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 09.52
6 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.78
2 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.99
3 Kryštof PobřísloKryštof Pobříslo 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.07
4 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.46
5 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.27
Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.64
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.04
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.44
4 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 10.07
5 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.51
Jakub MacounJakub Macoun 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.72
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 09.07
3 Jan VaňuraJan Vaňura 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.29
4 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.90
5 Lukáš TurekLukáš Turek 01 AK MostAK Most 11.35
6 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 11.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.74
2 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.10
3 Petr DrobnýPetr Drobný 01 AK MostAK Most 10.27
4 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 10.28
5 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.59
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.98
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.47
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.52
4 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.65
5 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.70
6 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.83
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.70
2 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.87
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.98
4 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.14
5 Kryštof PobřísloKryštof Pobříslo 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.15
6 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 09.19
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.17
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.59
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.63
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.05
5 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.49
6 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.49
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.83
3 Tereza HavlováTereza Havlová 98 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.17
4 Alena HubáčkováAlena Hubáčková 99 AK BílinaAK Bílina 09.61
MS Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.26
MS Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.15
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.72
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.88
4 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 09.41
5 Hanka TyburcováHanka Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.75
MS Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.78
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.24
3 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.92
MS Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.39
Jana KrobotováJana Krobotová 98 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.47
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.50
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.58
MS Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.97
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 08.09
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.39
4 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.47
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.49
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.53
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.81
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.87
4 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.88
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.89
6 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.35
2 Iveta DudíkováIveta Dudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.85
3 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 09.92
4 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.09
5 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 10.68
6 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 12.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.80
2 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.40
3 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.57
4 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.61
5 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 10.14
6 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.56
2 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 09.51
3 Tereza HálkováTereza Hálková 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.96
4 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.08
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.17
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.02
2 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.50
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.65
4 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.95
5 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.10
6 Kristýna HolečkováKristýna Holečková 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 09.11
2 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.74
3 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.84
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.90
5 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.36
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.32
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.44
3 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.55
4 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 09.60
5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 09.66
6 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.23
2 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 09.35
3 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 09.44
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.53
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.97
Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.31
2 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.59
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.91
4 Barbora ObleserováBarbora Obleserová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 11.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.42
2 Adéla JanečkováAdéla Janečková 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.82
3 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 10.27
4 Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková 01 AK MostAK Most 11.84
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.27
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.69
3 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.85
4 Iveta DudíkováIveta Dudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.89
5 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 08.95
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 09.10
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.20
2 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.25
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.32
4 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 09.38
5 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.46
6 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.48
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 18.07
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.28
3 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.03
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 19.32
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.75
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.76
4 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 20.47
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.89
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.22
3 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.10
4 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.82
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.13
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.16
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 20.43
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.44
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 20.63
2 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.21
3 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 21.33
4 Kryštof BodnárKryštof Bodnár 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 22.91
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.09
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 21.11
3 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.89
MS Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.69
2 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 22.56
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 23.02
4 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.24
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.85
3 Petr DrobnýPetr Drobný 01 AK MostAK Most 26.54
Jakub MacounJakub Macoun 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.07
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.32
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.61
4 Kryštof PobřísloKryštof Pobříslo 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.16
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.08
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 24.29
3 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.74
4 Josef SedláčekJosef Sedláček 00 AK ChotěšovAK Chotěšov 31.43
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 21.60
2 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.66
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina 23.77
Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.07
2 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 23.93
3 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.73
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.80
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.48
2 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.70
3 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 26.05
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.11
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 27.75
2 Lukáš TurekLukáš Turek 01 AK MostAK Most 28.01
3 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 29.71
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaňuraJan Vaňura 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.41
2 Fabián BodnárFabián Bodnár 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.21
3 Luboš KnapLuboš Knap 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 27.84
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.90
2 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.94
3 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 27.00
4 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.09
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 20.44
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.53
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.76
4 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 20.09
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20.97
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
4 Hanka TyburcováHanka Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.68
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.64
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.10
3 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.37
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.92
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 22.83
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.64
Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.72
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.01
MS Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.59
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.08
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 23.22
2 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.03
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 24.56
MS Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.92
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.56
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.49
3 Iveta DudíkováIveta Dudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.94
4 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.15
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 23.57
3 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.68
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.22
2 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 23.28
3 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 25.03
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 23.30
2 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 24.98
3 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.66
4 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.61
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.89
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.55
4 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 24.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 23.21
2 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.94
3 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 25.06
MS Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.01
2 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.02
3 Adéla JanečkováAdéla Janečková 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 25.06
4 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.43
2 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 23.90
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.51
4 Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková 01 AK MostAK Most 28.43
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.01
2 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.39
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.72
4 Kristýna HolečkováKristýna Holečková 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 27.18
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.76
2 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.00
3 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 31.84
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 38.15
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 43.20
3 Pavel ZetekPavel Zetek 98 AK ŽatecAK Žatec 45.89
MS Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.23
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 43.50
2 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 44.70
3 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 45.01
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 45.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
MS Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.68
MS Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 48.48
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 47.13
2 Kryštof BodnárKryštof Bodnár 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 50.30
3 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.33
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 46.51
2 Václav NachlingerVáclav Nachlinger 98 AK MostAK Most 48.32
MS Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 54.88
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 45.31
2 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 45.57
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 45.95
4 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 50.88
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 48.03
2 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 50.21
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 56.01
4 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.57
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavlováTereza Havlová 98 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 50.17
2 Hanka TyburcováHanka Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 58.47
3 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 59.55
Jana KrobotováJana Krobotová 98 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.54
MS Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 43.89
MS Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.00
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
MS Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.76
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.35
MS Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.08
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:10.96
2 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:39.49
MS Martin Šilhavý Martin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
MS Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:03.78
MS Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.69
Patrik JeňoPatrik Jeňo 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh A (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:25.86
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 2:42.69
3 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:43.89
4 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:51.70
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 3:00.79
6 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:20.27
MS Vít StaněkVít Staněk 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:26.57
Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny DNP
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:51.80
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 2:56.39
3 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:57.80
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:59.21
5 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:13.02
6 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:15.97
7 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 3:28.23
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:29.17
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:35.09
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:38.09
4 Silvie ŠetkováSilvie Šetková 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:00.17
5 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:37.14
MS Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
MS Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.10
MS Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:42.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:43.06
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:50.14
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:57.27
4 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:02.81
5 Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:03.35
6 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:07.83
7 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:11.95
8 Tereza ValtrováTereza Valtrová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:40.63
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
MS Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:56.68
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:42.08
2 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:06.56
3 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:20.72
MS Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:51.02
Adam ZemanAdam Zeman 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:05.96
2 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:15.16
3 Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:15.90
4 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 5:41.52
5 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:51.86
6 Vítek SlavíkVítek Slavík 01 AK MostAK Most 6:28.76
7 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:47.71
MS Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5:16.43
Artur VečeříkArtur Večeřík 00 AK ŽatecAK Žatec DQ
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:10.33
MS Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:28.25
MS Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:30.46
MS Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:32.68
MS Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:42.87
MS Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:59.59
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:18.82
2 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 5:19.21
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:47.85
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:06.96
5 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 6:12.67
6 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:16.80
7 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 6:38.04
MS Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:57.95
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.00
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 09.26
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.42
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.76
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.84
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.70
2 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 10.71
3 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.88
4 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 10.99
Adam ZemanAdam Zeman 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
MS Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.64
MS David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
MS Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.73
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 10.76
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.84
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.97
MS Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 11.71
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.47
3 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.76
4 Marek SynekMarek Synek 02 AK MostAK Most 13.45
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.63
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.39
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 10.45
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.41
5 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.23
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
MS Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.69
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.60
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.84
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.64
4 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.69
5 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.75
6 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.47
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.831.85
1 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.65 OOXOOXXX
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.60 OXOOOXOOXXX
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.55 OOOOXXOXXX
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.50 OOOOOXXX
5 Michal HabadaMichal Habada
AK MostAK Most
99 1.45 OOOOXXX
8 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.45 OOOXOXXX
7 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.40 OOOXXX
10 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.40 XXOOOXXX
MS Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.83
MS Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.331.361.39
1 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.36 -OOXOXXOOXXX
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.36 OOOOOXXOXXX
3 David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.30 -OOOXXX
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.30 -XOXOOXXX
5 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 1.25 OOXXOXXX
6 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 1.25 OXOXXOXXX
7 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.20 XOXOXXX
8 Vítek SlavíkVítek Slavík
AK MostAK Most
01 1.15 OXXX
9 Marek SynekMarek Synek
AK MostAK Most
02 1.15 XOXXX
10 Petr DrobnýPetr Drobný
AK MostAK Most
01 NM XXX
11 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK MostAK Most
01 NM XXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.50
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 --OOXOOXXX
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.40 --O-OXXX
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.40 -XXOXOOXOXXX
4 Anna ZalabákováAnna Zalabáková
Atletika KadaňAtletika Kadaň
98 1.35 OOOOXXX
6 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.35 OOXXOOXXX
6 Tereza GrundováTereza Grundová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
98 1.25 OOXXX
MS Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.45
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.45
1 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.40 OOOOOOXOXXX
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.30 OOOOOXXX
3= Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.20 OOOXXX
3= Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 1.20 OOOXXX
6 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.20 OXXOOXXX
6 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 1.15 OOXXX
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 1.20
Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 DNP
Kateřina GrundováKateřina Grundová
ASK DěčínASK Děčín
00 DNP
Lindita HuseiniLindita Huseini
AK MostAK Most
02 NM
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.602.803.003.10
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.00 -------XOOOXXX
2 Andrej PetrAndrej Petr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 2.20 OOOOXXX
MS David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.50
MS Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.40
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.803.003.10
MS Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.50
MS Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.50
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 5.71 5.625.62-5.625.715.585.32
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.59 5.315.31-5.315.59-5.44
3 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.55 --5.405.405.37-5.55
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.30 4.925.305.125.304.76-4.28
5 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.23 5.224.865.235.234.605.164.56
6 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.20 4.954.915.205.204.474.974.88
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.98 4.674.894.664.894.65-4.98
8 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.77 4.774.25-4.77-4.604.65
9 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.73 4.404.734.534.73
10 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.48 4.254.48-4.48
11 Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK MostAK Most
99 4.37 4.154.373.814.37
12 Ondřej PelcOndřej Pelc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.28 4.144.28-4.28
13 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 4.25 4.254.02-4.25
14 Andrej PetrAndrej Petr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.08 3.774.084.084.08
15 Jiří HavelJiří Havel
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
98 3.97 -3.773.973.97
16 Jakub MuchaJakub Mucha
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.85 3.523.853.753.85
MS Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.76
MS Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.66
MS David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.35
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.67 4.274.194.394.394.384.674.37
2 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.43 4.434.394.194.434.214.374.20
3 Kryštof PobřísloKryštof Pobříslo
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 4.36 4.354.08-4.354.32-4.36
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.14 -4.143.924.143.883.963.87
5 Jan VaňuraJan Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 4.06 -3.733.983.98-3.904.06
6 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.98 3.983.943.933.98-3.943.70
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.95 3.953.693.823.95
8 Filip VaškoFilip Vaško
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 3.93 3.893.93-3.93-3.833.79
9 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.93 3.88-3.933.93-3.813.79
10 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.77 3.523.773.573.77
11 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3.71 -3.713.633.71
12 Vítek SlavíkVítek Slavík
AK MostAK Most
01 3.58 -3.483.583.58
13 Marek SynekMarek Synek
AK MostAK Most
02 3.36 --3.363.36
MS Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.86
Luboš KnapLuboš Knap
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 DNP 0
Jakub MacounJakub Macoun
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 DNP 0
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 DNP 0
Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 DNP 0
Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK MostAK Most
01 DNP 0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.23 4.845.145.235.233.93-5.06
2 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.63 4.534.504.374.53-4.514.63
3 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.56 4.504.164.564.563.944.41-
5 Silvie ŠetkováSilvie Šetková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.06 4.39--4.39-4.37-
6 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.02 4.044.063.804.06--3.78
MS Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.54
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 4.62 4.494.364.224.494.364.614.62
2 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 4.37 4.374.064.374.21
3 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 4.20 4.204.123.964.203.973.823.77
4 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 4.17 3.934.094.174.174.173.534.14
5 Iveta DudíkováIveta Dudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.11 3.864.114.113.993.88
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.08 3.584.083.964.083.634.043.98
7 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.99 3.993.933.643.993.793.83
8 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.97 3.793.973.963.973.673.73
9 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.95 3.933.873.953.95
10 Monika ŠtréblováMonika Štréblová
AK MostAK Most
00 3.89 3.893.713.89
11 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 3.85 3.853.85
12 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková
Atletika KadaňAtletika Kadaň
01 3.81 3.343.813.81
13 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.74 3.743.643.74
14 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.69 3.693.623.643.69
15 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.64 3.643.533.643.64
16 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.62 3.463.623.62
17 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.61 3.573.533.613.61
18 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.59 3.593.463.523.59
19 Barbora KonopováBarbora Konopová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.53 3.203.533.53
20 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková
AK MostAK Most
00 3.49 3.493.49
21 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.48 3.483.263.48
22 Markéta MaláMarkéta Malá
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 3.34 3.343.34
Adéla JanečkováAdéla Janečková
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 DNP 0
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 DNP 0
Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
01 DNP 0
Tereza ValtrováTereza Valtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 DNP 0
Jana BydžovskáJana Bydžovská
AK MostAK Most
00 DNP 0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 08.34 08.3408.1308.1108.3408.0908.1608.30
2 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 07.61 07.6107.0706.8607.6106.6107.0705.96
3 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 07.09 06.5506.3005.7006.5506.9607.0907.02
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 06.90 06.90X05.1206.9005.8505.60X
5 Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 06.86 06.0705.7505.7806.0706.3806.86X
6 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 06.74 06.6006.7406.5206.7406.5806.6206.68
7 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 06.19 06.0705.8706.0906.0906.19XX
8 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 05.84 05.5305.8405.8405.3905.4305.35
9 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 05.67 05.6405.6705.2905.67
10 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 05.53 05.5305.1905.3205.53
11 Daniel MikešDaniel Mikeš
AK MostAK Most
01 05.41 05.4105.3305.41
12 Josef SedláčekJosef Sedláček
AK ChotěšovAK Chotěšov
00 05.23 05.1904.5705.2305.23
13 Lukáš TurekLukáš Turek
AK MostAK Most
01 05.21 X05.2105.21
14 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 05.08 05.0805.0104.8605.08
15 Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 04.70 04.4504.2004.7004.70
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 10.86 09.9410.0109.5410.0110.2110.2210.86
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 09.46 08.90X09.4609.4608.7009.4108.32
3 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 08.88 07.8008.29X08.2908.8808.0408.08
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.59 08.0606.6408.1808.1808.5908.2208.15
5 Lucie RybářováLucie Rybářová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 08.30 08.0807.4108.3008.3008.1407.8207.95
6 Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
99 08.04 08.0407.8907.3308.0407.7907.7207.58
7 Zuzana KoudelováZuzana Koudelová
AK BílinaAK Bílina
98 08.00 07.6808.00X08.0007.4007.9107.69
8 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 05.89 05.7805.8905.5805.89X05.0105.70
MS Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.66
MS Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.31
MS Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 DNP
Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 DNP 0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 08.32 X08.3207.7508.3207.2008.2607.77
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 08.17 08.1707.1707.5808.1707.7507.2007.93
3 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 07.44 06.5607.4407.2007.4407.3107.3207.37
4 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 07.30 06.8806.9207.3007.3007.1606.2907.26
5 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 07.19 07.1907.1706.6907.1906.5006.8606.59
6 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 06.92 06.3006.9206.5706.9206.6706.6406.58
7 Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 05.67 04.9805.4505.5605.5604.5205.3205.67
8 Eva BrunclíkováEva Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
00 05.38 05.3605.3804.1005.38
9 Barbora ObleserováBarbora Obleserová
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 04.31 04.3103.4903.7304.31
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 11.88 11.6411.51X11.64X11.8811.17
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 11.51 10.4011.5111.1011.5111.2409.7710.94
3 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 11.04 10.9411.0410.4511.0410.86X10.83
4 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.47 10.0910.4110.4710.4710.2309.6408.81
5 Kryštof PixaKryštof Pixa
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 09.29 08.4908.3908.3208.4909.2809.2509.29
6 Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 09.05 08.4008.5108.4808.5107.8709.0508.67
7 Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK MostAK Most
99 07.03 06.8206.8606.3806.8607.0306.8506.47
8 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.74 X06.72-06.7206.7406.0805.41
9 Ondřej PelcOndřej Pelc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.59 XX05.5905.59
MS Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 DNP
Celkem 10 závodníků