Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (23. 2. 2013)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 18.07
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.28
3 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.03
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 19.32
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.75
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.76
4 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 20.47
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.89
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.22
3 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 21.10
4 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.82
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.13
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.16
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 20.43
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.44
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 20.63
2 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.21
3 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 21.33
4 Kryštof BodnárKryštof Bodnár 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 22.91
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.09
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 21.11
3 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.89
MS Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.69
2 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 22.56
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 23.02
4 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.84
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.24
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.85
3 Petr DrobnýPetr Drobný 01 AK MostAK Most 26.54
Jakub MacounJakub Macoun 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.07
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.32
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.61
4 Kryštof PobřísloKryštof Pobříslo 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.16
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.08
2 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 24.29
3 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.74
4 Josef SedláčekJosef Sedláček 00 AK ChotěšovAK Chotěšov 31.43
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 21.60
2 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.66
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina 23.77
Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.07
2 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 23.93
3 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.73
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.80
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.48
2 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.70
3 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 26.05
4 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.11
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 27.75
2 Lukáš TurekLukáš Turek 01 AK MostAK Most 28.01
3 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 29.71
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaňuraJan Vaňura 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.41
2 Fabián BodnárFabián Bodnár 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.21
3 Luboš KnapLuboš Knap 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 27.84
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.90
2 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.94
3 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 27.00
4 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.09
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 20.44
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.53
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.76
4 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 20.09
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20.97
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.65
4 Hanka TyburcováHanka Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.68
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.64
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.10
3 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.37
MS Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.92
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 22.83
2 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.64
Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.72
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.01
MS Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.59
MS Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.08
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 23.22
2 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.03
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 24.56
MS Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.92
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.56
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.49
3 Iveta DudíkováIveta Dudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.94
4 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.15
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 23.57
3 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.68
MS Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.22
2 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 23.28
3 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 25.03
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BydžovskáJana Bydžovská 00 AK MostAK Most 23.30
2 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 24.98
3 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.66
4 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.61
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.89
3 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.55
4 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 24.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 23.21
2 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.94
3 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 25.06
MS Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.01
2 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.02
3 Adéla JanečkováAdéla Janečková 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 25.06
4 Lindita HuseiniLindita Huseini 02 AK MostAK Most 25.79
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.43
2 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 23.90
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.51
4 Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková 01 AK MostAK Most 28.43
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.01
2 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.39
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.72
4 Kristýna HolečkováKristýna Holečková 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 27.18
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 23.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 23.76
2 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.00
3 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 31.84
Celkem 3 závodníků