Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské závody

Ostrava (16. 2. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.82
2 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.19
3 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.77
4 Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.02
Matouš WachutkaMatouš Wachutka 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Jakub RatajJakub Rataj 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.91
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.18
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.46
4 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.89
5 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.93
6 Filip KaplanFilip Kaplan 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.88
2 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.42
3 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.91
4 Jakub KučeraJakub Kučera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.14
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.39
Filip KonečnýFilip Konečný 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.87
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.03
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.57
4 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.01
5 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.89
3 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.90
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.92
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.01
6 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.25
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.50
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77
4 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.85
5 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96
Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.69
2 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.04
3 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.20
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.60
5 Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.67
6 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.07
2 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.23
3 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
4 Anežka ČernáAnežka Černá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.12
5 Anna ValkováAnna Valková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.22
Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.70
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.86
3 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.00
4 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.44
5 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.57
6 Martina BiolkováMartina Biolková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.58
2 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
3 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
4 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.46
5 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.49
Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.53
2 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.73
3 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.07
5 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.50
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
3 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.60
4 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.75
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 16.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.87
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.88
3 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
4 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.96
5 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.03
Celkem 5 závodníků