výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (21. 12. 2012)

60 m překážek - Muži

(pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.19 654
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři

(pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.76 746
2 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20 652
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci

(pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78 741
2 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.16 660
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59 574
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70 552
5 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.47 415
Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.26 639
2 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.59 574
3 Jan KlárJan Klár 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.91 513
4 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.82 359
5 Matěj DolenskýMatěj Dolenský 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.43 65
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.18 639
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.81 574
3 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.92 513
4 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.32 359
Lukáš KarlíkLukáš Karlík 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP 65
Petr HanušPetr Hanuš 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.58 576
2 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.48 413
3 David RudaDavid Ruda 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.59 395
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.36 279
5 Martin FrišMartin Friš 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.69 236
6 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.15 181
Daniel RidzoňDaniel Ridzoň 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.99 333
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.41 273
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.54 255
4 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.00 198
5 Patrik JanečekPatrik Janeček 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.34 160
6 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.44 150
7 Dominik KlubalDominik Klubal 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.11 89
8 Jakub HasoňJakub Hasoň 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.57 56
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.59 744
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70 723
2 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.62 560
3 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.74 540
Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.71 391
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.81 377
3 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
4 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.45 771
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.50 761
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.15 641
4 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.32 448
5 Anežka MarkováAnežka Marková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.82 248
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.38 439
2 Veronika KousalováVeronika Kousalová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.73 388
3 Anna LandgrafováAnna Landgrafová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.21 323
4 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.21 323
5 Hana NavrátilováHana Navrátilová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.30 195
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 21.12.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.45 589
2 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.73 388
3 Anežka KlárováAnežka Klárová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.79 380
Lucie ŠimkováLucie Šimková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 4 závodníků