Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecká laťka 2013

Hradec Králové (10. 1. 2013)

skok vysoký - Junioři

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.75
2 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.65
3 Mário SomorovskýMário Somorovský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.35
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.70
2= Tomáš KuncTomáš Kunc
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
97 1.55
2= Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.55
4 Filip SvatošFilip Svatoš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.50
5 Michal VítekMichal Vítek
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.40
6= Jaroslav GabrielJaroslav Gabriel
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.35
6= Ondřej ČerněnkoOndřej Černěnko
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.35
6= Filip HorníčekFilip Horníček
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
97 1.35
9= Daniel PavlíkDaniel Pavlík
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.30
9= Petr ČihákPetr Čihák
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.30
9= David GrinbergDavid Grinberg
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
97 1.30
12= David VeselskýDavid Veselský
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
97 1.25
12= Filip MairingerFilip Mairinger
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.25
14 Dušan RepaDušan Repa
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.20
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Jan MokrejšJan Mokrejš
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.50
1= Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.50
3= Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.45
2= Vít HrubešVít Hrubeš
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.45
2= Evžen NovákEvžen Novák
ZŠ Jiráskovo nám., HKZŠ Jiráskovo nám., HK
98 1.45
2= Miroslav PřikrylMiroslav Přikryl
ZŠ Jiráskovo nám., HKZŠ Jiráskovo nám., HK
98 1.45
7= Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.40
7= David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.40
7= Jiří PražákJiří Pražák
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.40
10= Šimon ChvátilŠimon Chvátil
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.35
10= Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.35
10= Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.35
10= Jan HovorkaJan Hovorka
ZŠ Jiráskovo nám., HKZŠ Jiráskovo nám., HK
98 1.35
10= Jan PávJan Páv
ZŠ Jiráskovo nám., HKZŠ Jiráskovo nám., HK
98 1.35
15= Tomáš SejkaničTomáš Sejkanič
ZŠ Jiráskovo nám., HKZŠ Jiráskovo nám., HK
98 1.30
15= David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.30
15= Filip ŠmídaFilip Šmída
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.30
15= Petr PokornýPetr Pokorný
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.30
19= Jan KopáčekJan Kopáček
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.25
19= Jakub NovákJakub Novák
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.25
19= Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.25
22= Rudolf PernicaRudolf Pernica
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.20
22= Jakub LoudaJakub Louda
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.20
22= Jakub MatějkaJakub Matějka
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.20
22= Josef BednářJosef Bednář
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.20
22= Petr SyručekPetr Syruček
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.20
27= Zdeněk KocourekZdeněk Kocourek
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.15
27= Lukáš SkořepaLukáš Skořepa
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.15
27= Pavel DvořáčekPavel Dvořáček
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.15
27= Ondřej MorávekOndřej Morávek
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.15
27= František HamplFrantišek Hampl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.15
32= Petr PodlezlPetr Podlezl
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.10
32= Lukáš Neškudla Lukáš Neškudla
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.10
32= Kryštof PelclKryštof Pelcl
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.10
32= Tomáš HolcknechtTomáš Holcknecht
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.10
Celkem 35 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš VítekMatyáš Vítek
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.40
2= Jakub ŠtěrbaJakub Štěrba
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
2= Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25
2= Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25
2= Daniel DenkDaniel Denk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25
2= František VoltrFrantišek Voltr
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.25
7= Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.20
7= Filip SolařFilip Solař
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.20
7= Jakub NovákJakub Novák
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.20
7= Petr LoskotPetr Loskot
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.20
11= Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.15
11= Kryštof MacálKryštof Macál
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.15
11= Matyáš ZbořilMatyáš Zbořil
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.15
11= Jaroslav ŠantrůčekJaroslav Šantrůček
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
02 1.15
11= František MarekFrantišek Marek
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.15
16= Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
02 1.10
16= Dominik BohataDominik Bohata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.10
16= Šimon PodhorskýŠimon Podhorský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.10
19= Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.05
19= Jiří MinaříkJiří Minařík
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.05
19= Michal BlažekMichal Blažek
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.05
19= Filip ŠolcFilip Šolc
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.05
23 Pavel ZahálkaPavel Zahálka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.00
Nikolas UlrichNikolas Ulrich
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Daniel JankovičDaniel Jankovič
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna RokošováKristýna Rokošová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.30
2= Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
97 1.20
2= Anežka LexováAnežka Lexová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.20
2= Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.20
5= Kristýna TužilováKristýna Tužilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.15
5= Anna ValentováAnna Valentová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.15
5= Denisa TobolkováDenisa Tobolková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
97 1.15
8 Anna KolkováAnna Kolková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.10
9 Julie ZbirovskáJulie Zbirovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Anežka KubiasováAnežka Kubiasová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.40
1= Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.40
3= Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.30
3= Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.30
3= Martina LoskotováMartina Loskotová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.30
6= Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.25
6= Karolína UhlířováKarolína Uhlířová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.25
6= Simona KubiasováSimona Kubiasová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.25
6= Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.25
10= Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.20
10= Kateřina MládkováKateřina Mládková
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.20
12= Veronika TačíkováVeronika Tačíková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.15
12= Nelly HoškováNelly Hošková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.15
14= Dominika KolcováDominika Kolcová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.10
14= Aneta JirkováAneta Jirková
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.10
14= Nela OkopskáNela Okopská
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.10
14= Tereza DvořáčkováTereza Dvořáčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.10
18= Veronika FidrováVeronika Fidrová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
98 1.05
18= Anna VašatováAnna Vašatová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.05
18= Julie JáňováJulie Jáňová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.05
18= Eva FaltusováEva Faltusová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.05
18= Nikol MüllerováNikol Müllerová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.05
23 Daniela ČeřovskáDaniela Čeřovská
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
99 1.00
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30
2= Kateřina BittnerováKateřina Bittnerová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
2= Barbora ŠepsováBarbora Šepsová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
2= Simona DaleckáSimona Dalecká
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
2= Lucie BolardtováLucie Bolardtová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.25
6= Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.20
6= Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.20
8= Tereza JindrováTereza Jindrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.15
8= Viktorie MunzarováViktorie Munzarová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
02 1.15
8= Aneta KořánováAneta Kořánová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.15
8= Michaela PříhodováMichaela Příhodová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.15
12= Barbora KozlováBarbora Kozlová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.10
12= Šárka BaudyšováŠárka Baudyšová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.10
12= Johana TrojanováJohana Trojanová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
01 1.10
12= Denisa PeškováDenisa Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.10
16= Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.05
16= Klára BrtkováKlára Brtková
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.05
16= Ema DoležalováEma Doležalová
ZŠ J. Gočára, HKZŠ J. Gočára, HK
00 1.05
19= Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.00
19= Lucie KazdováLucie Kazdová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.00
19= Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.00
19= Natálie DachovskáNatálie Dachovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.00
23 Lucie KunartováLucie Kunartová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 0.90
Lenka MrhováLenka Mrhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Veronika PultarováVeronika Pultarová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eduard NovotnýEduard Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.05
2= Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.00
2= Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.00
4= Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.95
4= Tadeáš BabkaTadeáš Babka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.95
4= Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.95
4= David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.95
8= Dominik SchapplDominik Schappl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 0.90
8= Jan PlašilJan Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.90
Vojtěch RumlarVojtěch Rumlar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 NM
Kryštof MiroKryštof Miro
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 NM
Kryštof ČápKryštof Čáp
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 NM
Jáchym LiebichJáchym Liebich
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM
Martin BrixiMartin Brixi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM
Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola FaltejskováNikola Faltejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.15
2= Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.00
2= Petra LassigováPetra Lassigová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.00
4 Kateřina PetrůKateřina Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.95
5= Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.90
5= Timea PolákováTimea Poláková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.90
5= Eliška PituchováEliška Pituchová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.90
5= Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.90
9= Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.80
9= Tereza VyhlídováTereza Vyhlídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.80
9= Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 0.80
9= Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.80
9= Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 0.80
Celkem 13 závodníků