Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka

Olomouc (8. 5. 2013)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2013 - 15:11) Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.21
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.62
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.17
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 15.43
5 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 19.20
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2013 - 15:13) Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.60
2 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.97
3 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 18.18
4 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.21
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.62
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.17
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 15.43
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.60
6 Dalibor GachoDalibor Gacho 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.97
7 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 18.18
8 Jakub IlčíkJakub Ilčík 99 AK OlomoucAK Olomouc 19.20
9 Adam NovákAdam Novák 99 AK OlomoucAK Olomouc 21.83
Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále 1 (st, 8.5.2013 - 17:10) Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Velká cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.18 0.141
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.27 0.162
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.49 0.194
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.61 0.233
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.93 0.213
6 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 15.00 0.166
7 Klára MichalskáKlára Michalská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.05 0.163
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (st, 8.5.2013 - 17:05) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Velká cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.95 0.131
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15.42 0.183
3 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.12 0.149
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.39 0.243
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ -0.008
Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.18 0.141
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.27 0.162
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.49 0.194
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.61 0.233
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.93 0.213
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.95 0.131
7 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 15.00 0.166
8 Klára MichalskáKlára Michalská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.05 0.163
9 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15.42 0.183
10 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.12 0.149
11 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.39 0.243
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ -0.008
Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2013 - 14:59) Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.13
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.57
3 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.76
4 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 17.04
5 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.23
6 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 17.31
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2013 - 15:06) Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 16.16
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.98
3 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC ProstějovAC Prostějov 18.70
4 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 18.76
5 Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová 98 AC ProstějovAC Prostějov 18.87
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 22.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.13
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 16.16
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.57
4 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.76
5 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 17.04
6 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.23
7 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 17.31
8 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.98
9 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC ProstějovAC Prostějov 18.70
10 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 18.76
11 Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová 98 AC ProstějovAC Prostějov 18.87
12 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 22.43
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno DNP