Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka

Olomouc (8. 5. 2013)

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 8.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 36.96
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 38.14
3 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 39.04
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 40.35
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 40.55
6 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 41.96
7 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK ŠternberkAK Šternberk 42.55
8 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 43.78
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 41.74
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 42.65
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 43.49
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 45.09
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.81
6 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 46.32
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 47.83
Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.5.2013 - 14:16) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Malá cena Olomouce
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 46.75
2 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 46.99
3 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 47.45
4 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 48.80
5 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 49.92
6 Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK OlomoucAK Olomouc 53.26
Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 41.74
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 42.65
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 43.49
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 45.09
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.81
6 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 46.32
7 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 46.75
8 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 46.99
9 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 47.45
10 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 47.83
11 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 48.80
12 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 49.92
13 Eva KadlecováEva Kadlecová 99 AK OlomoucAK Olomouc 53.26
Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová 98 JAC BrnoJAC Brno DNP