Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let

Liberec (11. - 12. 5. 2013)

skok daleký - Muži

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 6.12 +0.2 m/s 6.05+0,35.95+0,46.12+0,26.12 613
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 6.10 +0.2 m/s 6.07+0,56.10+0,26.040,06.10 608
3 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 5.50 +0.8 m/s 5.17+0,45.50+0,8--5.50 481
4 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
59 3.56 +0.0 m/s X+0,33.49+0,23.560,03.56 139
MS Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 6.53 +0.5 m/s 704
MS Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.31 +0.4 m/s 655
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 0 X+0,5X+0,6X+0,40
Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
68 0 --Xx--0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.84 +0.6 m/s 5.78+0,8X5.84+0,65.84 552
2 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.82 +0.5 m/s 5.77+0,65.82+0,55.75+1,35.82 548
3 Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.74 +0.7 m/s 5.74+0,75.69+0,45.44+0,85.74 531
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.49 +0.7 m/s 5.49+0,75.41+0,5X5.49 479
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 6.45 +1.0 m/s 6.27+0,46.45+1,06.41+1,16.45 686
2 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.96 +0.7 m/s 5.96+0,7X+0,65.86+1,65.96 578
3 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.84 +0.9 m/s 5.84+0,95.77+0,35.64+0,95.84 552
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.59 +0.7 m/s 5.59+0,75.40+0,45.53+1,35.59 500
5 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.48 +0.5 m/s 4.84+0,75.48+0,55.29+1,15.48 477
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.46 +0.6 m/s 5.46+0,6X+1,4X+1,45.46 473
7 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.45 +0.6 m/s 5.23+0,45.45+0,65.39+0,65.45 471
8 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.41 +0.8 m/s 5.41+0,85.22+0,65.37+0,85.41 463
9 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.31 +0.5 m/s 5.31+0,54.13+0,35.24+0,85.31 443
10 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.24 +0.0 m/s 5.240,05.16+0,95.24+1,25.24 429
11 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.21 +1.3 m/s X+0,45.12+0,45.21+1,35.21 423
12 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.01 +0.6 m/s 5.01+0,64.84+0,84.78+1,05.01 384
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.65 +0.9 m/s 5.65+0,95.59+0,1Xx5.65 512
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.56 +0.4 m/s 5.54+0,45.49+0,15.56+0,45.56 494
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.52 -0.2 m/s 5.52-0,25.49+0,3Xx5.52 485
4 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.43 +0.9 m/s 5.43+0,9XxXx5.43 467
5 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.21 +0.0 m/s X+0,1Xx5.210,05.21 423
6 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.00 +0.5 m/s 4.98+0,25.00+0,54.93+0,85.00 382
7 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4.80 +0.4 m/s 4.80+0,44.52-0,22.82x4.80 345
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.79 +0.0 m/s 4.790,0XxXx4.79 343
9 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.63 +0.3 m/s 4.41+1,04.63+0,34.51+0,54.63 313
10 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.52 +0.5 m/s 4.38+0,54.52+0,5Xx4.52 294
11 Jan JarošJan Jaroš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.22 +0.1 m/s 3.790,03.560,04.22+0,14.22 242
12 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.16 +0.9 m/s X+0,1Xx4.16+0,94.16 232
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 0 XXX0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.65 4.65X4.474.65 317
2 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.30 4.304.204.224.30 255
3 Ondřej MališOndřej Mališ
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.28 3.963.944.284.28 252
David ŠtrosDavid Štros
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.28 3.884.104.284.28 252
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 4.05 3.944.053.764.05 214
6 Ondřej RulecOndřej Rulec
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.98 XX3.983.98 203
7 Petr SitaPetr Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.89 X3.893.763.89 188
8 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.81 3.623.603.813.81 176
9 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.66 3.573.663.583.66 153
10 Martin ŠábrtMartin Šábrt
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.56 3.563.33X3.56 139
11 Tomáš KulhavýTomáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.50 3.423.313.503.50 130
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 0 0
Tadeáš MacekTadeáš Macek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 0 0
Mikuláš MikešMikuláš Mikeš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 0 0
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 0 0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MokrášováLucie Mokrášová
AK Spartak Dubnica n. VáhomAK Spartak Dubnica n. Váhom
94 5.68 +0.1 m/s X5.63+0,35.68+0,15.68 753
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 0 0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.38 +0.8 m/s 4.87+0,85.38+0,85.29-0,25.38 665
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.00 +1.2 m/s 5.00+1,24.73+1,04.89-0,45.00 559
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.00 +0.6 m/s 5.00+0,64.84+0,1Xx5.00 559
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.99 +0.9 m/s 4.99+0,94.78+0,54.79+0,24.99 557
5 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.88 +1.2 m/s 4.88+1,24.75+0,14.720,04.88 527
6 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.72 -0.2 m/s X+3,84.60+1,24.72-0,24.72 485
7 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.25 +0.8 m/s 4.25+0,84.10+0,24.17+0,34.25 367
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.83 +1.2 m/s 4.70+3,54.83+1,24.52+0,24.83 514
2 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.63 +1.2 m/s 4.63+1,24.38+1,14.40-0,14.63 461
3 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.44 +1.7 m/s 4.44+1,74.44+1,54.43+1,04.44 413
4 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.42 +1.3 m/s 4.42+1,34.39+0,44.42+0,24.42 408
5 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.35 +0.9 m/s 4.35+0,94.25+0,64.17+0,44.35 391
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.43 411
2 Nicole CinkováNicole Cinková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.39 401
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.39 401
4 Nikola KaniováNikola Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.35 391
5 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.30 379
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.10 331
Barbora LejskováBarbora Lejsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.10 331
8 Aneta KaniováAneta Kaniová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.08 326
9 Lada HallmanováLada Hallmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.03 315
10 Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 3.99 306
11 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 3.98 303
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.89 283
13 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.77 257
14 Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.75 252
15 Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 3.74 250
16 Anna LangrováAnna Langrová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.69 239
17 Natálie LipnickáNatálie Lipnická
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.67 235
18 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 3.59 218
19 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.53 206
20 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 3.50 200
21 Kateřina VildováKateřina Vildová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.33 167
22 Dominika ReslováDominika Reslová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.26 153
23 Monika HradeckáMonika Hradecká
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 3.19 140
Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 0
Celkem 24 závodníků