Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích LKAS, Kvalifikační závod ve vícebojích na mistrovství světa do 17 let

Liberec (11. - 12. 5. 2013)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.99 836
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.08 824
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.67 634
4 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 16.99 493
5 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44 357
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.96 716
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.38 556
3 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.74 332
4 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 19.66 258
5 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.06 229
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.83 616
2 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.81 511
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.91 501
4 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 20.64 190
Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MokrášováLucie Mokrášová 94 AK Spartak Dubnica n. VáhomAK Spartak Dubnica n. Váhom 14.50 909
2 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.27 566
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.00 842
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.63 760
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.20 690
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.45 660
5 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.58 645
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 17.08 587
7 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.46 265
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.45 660
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.46 659
3 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.60 642
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.30 563
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.57 534
6 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.44 350
Celkem 6 závodníků