Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 5. 2013)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Čechová, Kateřina 88 PSK Olymp Praha 22,00
2 Klučinová, Eliška 88 Univerzitní sportovní klub Praha 20,00
3 Vondráček, Jiří 88 Hvězda SKP Pardubice 20,00
4 Stašek, Martin 89 VSK Univerzita Brno 19,00
5 Bakalár, Marek 95 A. C. TEPO Kladno 19,00
6 Němeček, Daniel 91 TJ Dukla Praha 18,00
7 Procházková, Barbora 91 Univerzitní sportovní klub Praha 18,00
8 Stolín, Ondřej 88 VSK Univerzita Brno 18,00
9 Grómanová, Romana 84 SSK Vítkovice 17,00
10 Bartoničková, Jitka 85 Univerzitní sportovní klub Praha 17,00
11 Kárníková, Jana 81 Hvězda SKP Pardubice 17,00
12 Kubelová, Jitka 91 PSK Olymp Praha 17,00
13 Cachová, Kateřina 90 Univerzitní sportovní klub Praha 17,00
14 Kroužková, Kristýna 90 Hvězda SKP Pardubice 16,00
15 Slaninová, Jana 90 SSK Vítkovice 16,00
16 Velďáková, Jana 81 PSK Olymp Praha 16,00
17 Hálová, Kateřina 81 Hvězda SKP Pardubice 16,00
18 Žalský, Antonín 80 Hvězda SKP Pardubice 16,00
19 Líbalová, Kateřina 83 A. C. TEPO Kladno 16,00
20 Uvizlová, Martina 86 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
21 Pírek, Milan 87 AK Kroměříž 15,00
22 Staňková, Eliška 84 A. C. TEPO Kladno 15,00
23 Bárta, Marek 92 SSK Vítkovice 15,00
24 Šulc, Vojtěch 86 Spartak Praha 4 14,00
25 Veleba, Jan 86 AK Kroměříž 14,00
26 Pavlíček, Miroslav 87 A. C. TEPO Kladno 13,00
27 Medgyesová, Renata 83 AK Olymp Brno 13,00
28 Michalská, Klára 93 AK Olymp Brno 13,00
29 Seidlová, Klára 94 Univerzitní sportovní klub Praha 12,00
30 Bětuňák, Bohumil 90 SSK Vítkovice 12,00
31 Hromčík, Adam 89 VSK Univerzita Brno 12,00
32 Urbánková, Petra 91 SSK Vítkovice 12,00
33 Šťastný, Lukáš 91 TJ Dukla Praha 11,00
34 Sekanová, Lucie 89 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
35 Králová, Tereza 89 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
36 Vitner, Petr 90 Hvězda SKP Pardubice 11,00
37 Ogrodníková, Nikola 90 SSK Vítkovice 11,00
38 Mazáč, Martin 90 VSK Univerzita Brno 11,00
39 Kučera, Martin 90 VSK Univerzita Brno 11,00
40 Galertová, Alena 92 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
41 Novotný, Roman 86 AK Kroměříž 11,00
42 Repčík, Jozef 86 VSK Univerzita Brno 11,00
43 Masná, Lenka 85 PSK Olymp Praha 11,00
44 Preibischová, Monika 85 PSK Olymp Praha 11,00
45 Ledvinová, Lenka 85 AK ŠKODA Plzeň 11,00
46 Kocourek, Milan 87 AK Kroměříž 11,00
47 Svobodová, Jiřina 86 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
48 Rosolová, Denisa 86 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
49 Májková, Lucie 88 AK Olymp Brno 11,00
50 Tuláček, Vladislav 88 AK Kroměříž 11,00
51 Frydrych, Petr 88 TJ Dukla Praha 11,00
52 Gondor, Igor 79 VSK Univerzita Brno 11,00
53 Melich, Lukáš 80 TJ Dukla Praha 11,00
54 Kučera, Martin 80 VSK Univerzita Brno 11,00
55 Balner, Michal 82 TJ Dukla Praha 11,00
56 Pelantová, Lucie 86 PSK Olymp Praha 11,00
57 Schrom, Pavel 91 VSK Univerzita Brno 11,00
58 Milesová, Iva 77 PSK Olymp Praha 11,00
59 A Barák, Čapek, Jirka, Musil, ASK Slavia Praha 11,00
60 A Jirka, Petrák, Kadlec, Ibaněz, ASK Slavia Praha 11,00
61 A Štuková, Škabrahová, Pírková, Němcová, AK Olymp Brno 11,00
62 Mazáčová, Schmidová, Táborská, Humpolíková, Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
63 Lichý, Petr 90 TJ Dukla Praha 10,00
64 Zahálková, Pavla 89 AK ŠKODA Plzeň 10,00
65 Klausová, Kateřina 89 PSK Olymp Praha 10,00
66 Šafránková, Kateřina 89 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
67 Čapek, Martin 89 ASK Slavia Praha 10,00
68 Reissová, Jana 96 AK ŠKODA Plzeň 10,00
69 Kleiberová, Kamila 95 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
70 Kubista, Jan 90 TJ Dukla Praha 9,00
71 Štuková, Alexandra 90 AK Olymp Brno 9,00
72 Peňáz, Petr 91 VSK Univerzita Brno 9,00
73 Helcelet, Adam Sebastian 91 TJ Dukla Praha 9,00
74 Sýkora, Jan 92 TJ Dukla Praha 9,00
75 Brož, Michal 92 TJ Dukla Praha 9,00
76 Štefek, David 92 SSK Vítkovice 9,00
77 Mäki, Kristiina 91 Hvězda SKP Pardubice 9,00
78 Mezuliáníková, Diana 92 PSK Olymp Praha 9,00
79 Andrejsková, Petra 92 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
80 Vystrk, Tomáš 93 SSK Vítkovice 9,00
81 Jirka, Jan 93 ASK Slavia Praha 9,00
82 Havlíček, Josef 94 Hvězda SKP Pardubice 9,00
83 Feher, Šulc R., Kuptík, Benda, Spartak Praha 4 9,00
84 Chválková, Slaninová, Ogrodníková, Šádková, SSK Vítkovice 9,00
85 A Putalová, Novotná, Uvizlová, Bezeková, TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
86 A Bošek, Repčík, Jiráňm Kučera, VSK Univerzita Brno 9,00
87 Drahotová, Anežka 95 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
88 Ketner, Karel 90 AK Kroměříž 9,00
89 Vrabec, Lukáš 81 Spartak Praha 4 9,00
90 Korjenková, Aneta 87 AK ŠKODA Plzeň 9,00
91 Kourek, Lukáš 88 Hvězda SKP Pardubice 9,00
92 Slaničková, Lucia 88 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
93 Maláčová, Romana 87 Univerzitní sportovní klub Praha 9,00
94 Fiala, Michal 85 AK Kroměříž 9,00
95 Bechyně, Lukáš 83 SSK Vítkovice 9,00
96 Jirásek, Tomáš 83 Hvězda SKP Pardubice 9,00
97 Čada, Michal 85 TJ Dukla Praha 9,00
98 Skrčený, Josef 86 TJ Dukla Praha 8,50
99 Hon, Dalibor 78 VSK Univerzita Brno 8,50
100 Dubnova, Romana 78 SSK Vítkovice 8,50
101 Blažek, Adam 95 SSK Vítkovice 8,50
102 Nová, Magdalena 92 SSK Vítkovice 8,50
103 Janoušová, Radka 92 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
104 Morysková, Aneta 92 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
105 Šorm, Patrik 93 TJ Dukla Praha 8,00
106 Šilhová, Kristýna 93 AK Olymp Brno 8,00
107 Nejedlová, Michaela 93 AK Olymp Brno 8,00
108 Sotáková, Jana 93 AK Olymp Brno 8,00
109 Klailová, Kateřina 95 AK ŠKODA Plzeň 8,00
110 Opekarová, Petra 95 AK Olymp Brno 8,00
111 Chryczyk, Katarzyna 95 Hvězda SKP Pardubice 8,00
112 Burian, Miroslav 92 TJ Dukla Praha 8,00
113 Barák, Václav 90 ASK Slavia Praha 8,00
114 Ševčík, Jakub 90 SSK Vítkovice 8,00
115 Fejfar, Ondřej 89 AK Kroměříž 8,00
116 Rudolecký, Roman 88 VSK Univerzita Brno 8,00
117 Jílek, Jaroslav 89 Hvězda SKP Pardubice 8,00
118 Cechlová, Pospíšilová Věra 78 PSK Olymp Praha 8,00
119 Gdula, Lukáš 91 Hvězda SKP Pardubice 8,00
120 Veleba, Szetei, Pírek, Novotný, AK Kroměříž 8,00
121 Vondřejc, Jiří 81 Hvězda SKP Pardubice 8,00
122 Ptáček, Adam 80 AK Kroměříž 8,00
123 Czaková, Mária 88 Hvězda SKP Pardubice 8,00
124 A Hamerníková, Horynová, Kratochvílová, Zaplatílková, A. C. TEPO Kladno 8,00
125 A Kuptík, Jelínek, Fischer, Šulc V., Spartak Praha 4 8,00
126 B Svobodová, Pírková, Sotáková, Hřivnová, AK Olymp Brno 8,00
127 Putalová, Iveta 88 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
128 Baran, Radek 88 SSK Vítkovice 8,00
129 Vachata, Martin 85 TJ Dukla Praha 8,00
130 Marcell, Jan 85 VSK Univerzita Brno 8,00
131 Pecková, Květoslava 85 AK ŠKODA Plzeň 8,00
132 Koucký, Petr 85 Hvězda SKP Pardubice 7,00
133 Škrobáková, Lucie 82 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
134 Bečičková, Milena 83 Hvězda SKP Pardubice 7,00
135 Klesnil, Ondřej 87 A. C. TEPO Kladno 7,00
136 Marešová, Oldřiška 86 PSK Olymp Praha 7,00
137 Milíčková, Hálová, Švábíková, Chryczyk, Hvězda SKP Pardubice 7,00
138 Burian, Šorm, Sýkora, Lichý, TJ Dukla Praha 7,00
139 A Bošek, Mazáč, Peňáz, Jiráň, VSK Univerzita Brno 7,00
140 A Klepetková, Putalová, Novotná, Bezeková, TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
141 Sľúková, Slavomíra 80 A. C. TEPO Kladno 7,00
142 Kučera, Lukáš 81 VSK Univerzita Brno 7,00
143 Korešová, Jana 81 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
144 Gáliková, Mária 80 AK ŠKODA Plzeň 7,00
145 Říha, Roman 90 SSK Vítkovice 7,00
146 Sekyrová, Ivana 71 PSK Olymp Praha 7,00
147 Kavka, Tomáš 89 ASK Slavia Praha 7,00
148 Musil, Daniel 89 ASK Slavia Praha 7,00
149 Jaša, Tomáš 92 A. C. TEPO Kladno 7,00
150 Fischer, Radek 91 Spartak Praha 4 7,00
151 Schmidová, Martina 90 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
152 Chlebík, Jaroslav 91 VSK Univerzita Brno 7,00
153 Kubeš, Jan 94 TJ Dukla Praha 7,00
154 Chodorová, Aneta 94 AK ŠKODA Plzeň 7,00
155 Jurigová, Kristina 94 SSK Vítkovice 7,00
156 Miličková, Marie 92 Hvězda SKP Pardubice 7,00
157 Čásenský, Kajetán 91 ASK Slavia Praha 6,50
158 Škabrahová, Sylva 91 AK Olymp Brno 6,00
159 Štefek, Michal 91 SSK Vítkovice 6,00
160 Ďurec, Peter 92 ASK Slavia Praha 6,00
161 Trybula, Martin 92 SSK Vítkovice 6,00
162 Homoláč, Jiří 90 AK Kroměříž 6,00
163 Němcová, Kamila 89 AK Olymp Brno 6,00
164 Bajza, Jakub 90 AK Kroměříž 6,00
165 Bezeková, Alexandra 92 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
166 Posekaný, Lukáš 92 A. C. TEPO Kladno 6,00
167 Stehno, Jiří 93 Hvězda SKP Pardubice 6,00
168 Voráčková, Adéla 93 SSK Vítkovice 6,00
169 Koudelová, Lucie 94 AK Olymp Brno 6,00
170 Kadlec, Marcel 94 ASK Slavia Praha 6,00
171 Šanko, Marek 94 A. C. TEPO Kladno 6,00
172 Schneider, Vojtěch 94 SSK Vítkovice 6,00
173 Chlopčík, Jan 95 SSK Vítkovice 6,00
174 Zenkl, Adam 95 SSK Vítkovice 6,00
175 Šilhanová, Rebeka 95 AK Olymp Brno 6,00
176 Herberová, Hana 81 Hvězda SKP Pardubice 6,00
177 Hrdlička, Vít 87 Hvězda SKP Pardubice 6,00
178 Tylče, Jan 82 TJ Dukla Praha 6,00
179 A Paťková, Kratochvílová, Zaplatílková, Janoušová, A. C. TEPO Kladno 6,00
180 A Venkler, Vondřejc, Vacek, Stehno, Hvězda SKP Pardubice 6,00
181 B Kratina, Kašpar, Fischer, Kuchař, Spartak Praha 4 6,00
182 B Brázdová, Janoušová, Sotonová, Kleiberová, TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
183 Mazáčová, Iveta 86 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
184 Carda, Jan 89 ASK Slavia Praha 6,00
185 Čadová, Kateřina 88 Hvězda SKP Pardubice 6,00
186 Havlová, Pavla 82 PSK Olymp Praha 6,00
187 Švábíková, Lenka 84 Hvězda SKP Pardubice 6,00
188 Klus, Petr 85 AK Kroměříž 6,00
189 Šádková, Veronika 96 SSK Vítkovice 6,00
190 Kováříková, Klára 97 AK ŠKODA Plzeň 6,00
191 Kupková, Veronika 97 Hvězda SKP Pardubice 6,00
192 Pírková, Marcela 96 AK Olymp Brno 5,00
193 Jelínek, Petr 85 Spartak Praha 4 5,00
194 Sedlák, Pavel 83 A. C. TEPO Kladno 5,00
195 Chlupová, Kateřina 86 PSK Olymp Praha 5,00
196 B Carda, Dvořák, Musil, Kavka, ASK Slavia Praha 5,00
197 B Juránek M., Juránek Š., Suchánek, Klofáč, VSK Univerzita Brno 5,00
198 A Zekuciová, Bořutová, Tomášová, Chlebíková, AK ŠKODA Plzeň 5,00
199 A Klailová, Kovaříková, Zahálková, Kordenková, AK ŠKODA Plzeň 5,00
200 Šulc, Rostislav 81 Spartak Praha 4 5,00
201 Malysa, Jiří 91 AK Kroměříž 5,00
202 Tomanová, Yvona 72 A. C. TEPO Kladno 5,00
203 Strmeňová, Katarína 93 AK ŠKODA Plzeň 5,00
204 Hlavatá, Karolina 94 Univerzitní sportovní klub Praha 5,00
205 Friš, Jan 95 SSK Vítkovice 5,00
206 Brantlová, Jana 95 A. C. TEPO Kladno 5,00
207 Kuklová, Pavla 95 AK Olymp Brno 5,00
208 Svobodová, Lenka 95 AK Olymp Brno 5,00
209 Košař, Dominik 94 SSK Vítkovice 5,00
210 Silnicová, Leona 93 SSK Vítkovice 5,00
211 Edlman, Martin 90 ASK Slavia Praha 5,00
212 Voňavka, Tomáš 90 A. C. TEPO Kladno 5,00
213 Auersvald, Miloš 92 Spartak Praha 4 5,00
214 Gazda, Viktor 92 TJ Dukla Praha 5,00
215 Straško, Roman 92 Hvězda SKP Pardubice 5,00
216 Doležel, Ondřej 92 SSK Vítkovice 5,00
217 Suchelová, Nikola 91 A. C. TEPO Kladno 5,00
218 Vodová, Kateřina 91 SSK Vítkovice 5,00
219 Yevsyuková, Yekaterina 90 A. C. TEPO Kladno 5,00
220 Kleinert, Michal 92 ASK Slavia Praha 4,50
221 Havelka, Vít 93 ASK Slavia Praha 4,50
222 Šplíchal, Martin 93 Spartak Praha 4 4,00
223 Polák, David 93 VSK Univerzita Brno 4,00
224 Kluková, Martina 93 Hvězda SKP Pardubice 4,00
225 Řehounková, Nikola 93 PSK Olymp Praha 4,00
226 Friedl, Petr 94 SSK Vítkovice 4,00
227 Zekuciová, Anna 95 AK ŠKODA Plzeň 4,00
228 Jiranová, Helena 95 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
229 Tauber, Jan 91 A. C. TEPO Kladno 4,00
230 Zich, Václav 90 TJ Dukla Praha 4,00
231 Hunčovský, Ondřej 90 ASK Slavia Praha 4,00
232 Půčková, Olga 94 AK Olymp Brno 4,00
233 Vinkler, Miroslav 80 Hvězda SKP Pardubice 4,00
234 Laláková, Barbora 81 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
235 A Vystrk, Ševčík, Chlopčík, Trlica, SSK Vítkovice 4,00
236 A Molek, Švondrk, Štefek M., Štefek D., SSK Vítkovice 4,00
237 A Nejedlová, Májková, Michalská, Štuková, AK Olymp Brno 4,00
238 B Šilhová, Půčková, Beshirová, Kutrová, AK Olymp Brno 4,00
239 Zuzánková, Tereza 86 A. C. TEPO Kladno 4,00
240 Hřivnová, Pavla 86 AK Olymp Brno 4,00
241 Čelko, Tomáš 84 Hvězda SKP Pardubice 4,00
242 Bošek, Tomáš 85 VSK Univerzita Brno 4,00
243 Moudrá, Jitka 85 AK Olymp Brno 4,00
244 Pražáková, Zuzana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
245 Janůrková, Barbora 97 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
246 Idris, Beshirová Carmen 98 AK Olymp Brno 4,00
247 Zábranská, Barbora 96 A. C. TEPO Kladno 3,00
248 Jiráň, Pavel 85 VSK Univerzita Brno 3,00
249 Steiner, Tomáš 86 VSK Univerzita Brno 3,00
250 Severová, Nela 87 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
251 Diez, Ibaněz Robert 88 ASK Slavia Praha 3,00
252 Nešvera, Tomáš 88 A. C. TEPO Kladno 3,00
253 Jokl, Tomáš 88 ASK Slavia Praha 3,00
254 B Zenkl, Zemaník, Góralczyk, Friš, SSK Vítkovice 3,00
255 B Suchelová, Nestrašilová, Poschlová S. Štíbrová, A. C. TEPO Kladno 3,00
256 B Brantlová, Podběrová, Wojasová, Štíbrová, A. C. TEPO Kladno 3,00
257 A Bakalár, Řezníček, Myškovský, Nešvera, A. C. TEPO Kladno 3,00
258 Svitáková, Hana 90 SSK Vítkovice 3,00
259 Bouzek, Petr 89 ASK Slavia Praha 3,00
260 Beneš, David 91 Hvězda SKP Pardubice 3,00
261 Juránek, Martin 91 VSK Univerzita Brno 3,00
262 Trlica, Lukáš 92 SSK Vítkovice 3,00
263 Zaplatílková, Lucie 94 A. C. TEPO Kladno 3,00
264 Půčková, Olga 94 AK Olymp Brno 3,00
265 Pavlíčková, Svatava 94 AK Olymp Brno 3,00
266 Březinová, Pavlína 94 AK Olymp Brno 3,00
267 Jánský, Jan 95 A. C. TEPO Kladno 3,00
268 Kutrová, Eliška 93 AK Olymp Brno 3,00
269 Klos, Milan 93 A. C. TEPO Kladno 3,00
270 Janů, Jan 93 Hvězda SKP Pardubice 3,00
271 Šplíchal, Josef 93 Spartak Praha 4 2,00
272 Jeníková, Eva 92 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
273 Kotrčová, Zuzana 95 PSK Olymp Praha 2,00
274 Procházková, Kateřina 95 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
275 Holánek, Petr 92 Spartak Praha 4 2,00
276 Krupka, Tomáš 89 ASK Slavia Praha 2,00
277 B Jůzová, Kleiberová, Andrejsková, Sotonová, TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
278 B Jánský, Posekaný, Berwášek J., Teigl, A. C. TEPO Kladno 2,00
279 C Janůrková, Procházková, Jůrová, Pražáková, TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
280 Tuček, Klesnil, Myškovský, Bernášek, A. C. TEPO Kladno 2,00
281 Táborská, Monika 88 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
282 Dymák, Pavel 87 Hvězda SKP Pardubice 2,00
283 Podzemský, Václav 85 ASK Slavia Praha 2,00
284 Benda, Ondřej 85 Spartak Praha 4 2,00
285 Kratochvílová, Alžběta 96 A. C. TEPO Kladno 2,00
286 Pöschlová, Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 2,00
287 Komorousová, Gabriela 96 A. C. TEPO Kladno 1,00
288 Podpěrová, Markéta 96 A. C. TEPO Kladno 1,00
289 Pöschlová, Sabina 97 A. C. TEPO Kladno 1,00
290 Horynová, Magdalena 97 A. C. TEPO Kladno 1,00
291 Humpolíková, Pavla 85 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
292 Feher, Jan 86 Spartak Praha 4 1,00
293 C Horynová, Wojasová, Hamerníková, Poschlová N., A. C. TEPO Kladno 1,00
294 B Dvořák, Havelka, Česenský, Král, ASK Slavia Praha 1,00
295 Kuptík, Ondřej 91 Spartak Praha 4 1,00
296 Kroupa, David 95 ASK Slavia Praha 1,00
297 Novotná, Karolína 94 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
298 Gröpl, Tomáš 94 SSK Vítkovice 1,00
299 Řežábek, Michal 93 Spartak Praha 4 1,00
300 Doubek, Jaroslav 93 Spartak Praha 4 1,00
301 Domská, Lucie 93 AK Olymp Brno 0,00
302 Myškovský, Matyáš 94 A. C. TEPO Kladno 0,00
303 Petrák, Miloslav 93 ASK Slavia Praha 0,00
304 Kuchař, Michal 93 Spartak Praha 4 0,00
305 Kašpar, Petr 91 Spartak Praha 4 0,00
306 Jůzová, Kateřina 91 TJ Sokol Kolín-atletika 0,00
307 Král, Lukáš 92 ASK Slavia Praha 0,00
308 Bernášek, Jiří 89 A. C. TEPO Kladno 0,00
309 Brázdová, Lýdie 90 TJ Sokol Kolín-atletika 0,00
310 Juránek, Štěpán 90 VSK Univerzita Brno 0,00
311 Švondrk, Josef 86 SSK Vítkovice 0,00
312 Góralczyk, Radim 86 SSK Vítkovice 0,00
313 Jonášová, Tereza 98 AK ŠKODA Plzeň 0,00
314 Wojasová, Ester 97 A. C. TEPO Kladno 0,00
315 Suchánek, Michal 96 VSK Univerzita Brno 0,00
316 Školová, Andrea 96 AK ŠKODA Plzeň 0,00