Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 5. 2013)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15.24 +2.1 m/s 14.71 +2.0 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 11.00
2 Michal ČadaMichal Čada(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.98 +2.7 m/s 14.81 +1.3 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 9.00
3 Martin VachataMartin Vachata(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.88 +2.7 m/s 14.53 +0.5 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 8.00
4 Ondřej StolínOndřej Stolín(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.47 +1.8 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 7.00
5 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.41 +0.0 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 6.00
6 Adam HromčíkAdam Hromčík(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14.35 -0.1 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 5.00
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 13.78 +2.0 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 4.00
8 David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.73 +2.7 m/s 13.57 +1.0 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 3.00
9 Adam BlažekAdam Blažek(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 12.90 +0.7 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 2.00
10 Milan KlosMilan Klos(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 12.23 +3.0 m/s X-0.4X+1.912.23+3.012.23 1.00
Vít HavelkaVít Havelka(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 DNP
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MájkováLucie Májková(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.35 +1.8 m/s 11.82+1.9X+2.1X+2.811.82X+1.0X+0.2X-1.5 11.00
2 Klára MichalskáKlára Michalská(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 13.01 +3.1 m/s 12.51 +0.7 m/s 11.82+1.9X+2.1X+2.811.82X+1.0X+0.2X-1.5 9.00
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.86 +4.0 m/s 12.49 +0.6 m/s 11.82+1.9X+2.1X+2.811.82X+1.0X+0.2X-1.5 8.00
4 Jana VelďákováJana Velďáková(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 12.71 +2.6 m/s 12.44 +1.9 m/s 11.82+1.9X+2.1X+2.811.82X+1.0X+0.2X-1.5 7.00
5 Petra OpekarováPetra Opekarová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.82 +1.9 m/s 11.82+1.9X+2.1X+2.811.82X+1.0X+0.2X-1.5 6.00
Petra SotonováPetra Sotonová(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 NM
Celkem 6 závodníků