Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 5. 2013)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.004.404.604.804.905.005.105.205.255.305.355.405.455.505.555.60 Body
1 Michal BalnerMichal Balner(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.40 OXXX 11.00
2 Lukáš BechyněLukáš Bechyně(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
83 5.10 OXXX 9.00
3 Adam PtáčekAdam Ptáček(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
80 5.10 OXXX 8.00
4 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 5.00 OXXX 7.00
5 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.00 OXXX 6.00
6= Michal KleinertMichal Kleinert(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 4.40 OXXX 4.50
6= Vít HavelkaVít Havelka(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.40 OXXX 4.50
8 Jan JánskýJan Jánský(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.00 OXXX 3.00
Tomáš NešveraTomáš Nešvera(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 DNP
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 NM
Dominik DvořákDominik Dvořák(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 NM
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.303.403.503.603.703.803.904.104.304.504.60 Body
1 Jiřina SvobodováJiřina Svobodová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.50 XOXXOXXX 11.00
2 Romana MaláčováRomana Maláčová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 4.30 XOXXOXXX 9.00
3 Aneta MoryskováAneta Morysková(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.90 XOXXOXXX 8.00
4 Slavomíra SľúkováSlavomíra Sľúková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
80 3.70 XOXXOXXX 7.00
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 3.60 XOXXOXXX 6.00
6 Nikola SuchelováNikola Suchelová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.40 XOXXOXXX 5.00
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.30 XOXXOXXX 4.00
8 Jana ReissováJana Reissová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3.20 XOXXOXXX 3.00
9 Nikola PöschlováNikola Pöschlová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.20 XOXXOXXX 2.00
10 Sabina PöschlováSabina Pöschlová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.20 XOXXOXXX 1.00
11 Jana ChlebíkováJana Chlebíková(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93
Celkem 11 závodníků